Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez Anonymous » 6 kwi 2006, o 12:14

Kilka lat temu byłem zainteresowany kursem jezyka angieskiego. Zgodzilem się wiec na dostarczenie mi informacji na temat organizowanych kursów przez szkołe Orange. Otrzymałem jednak atrakcyjniejsza oferte szkolenia gdzie indziej i z niej skorzystalem. Mimo tego pracownice szkoły Orange potrafia do mnie systematycznie wydzwaniać i zachecać już trzeci rok i nie pomagają prośby o skasowanie z ich bazy danych. Moja opinie podzielają i inne osoby z forum internetowego poświeconemu nauce języków. Strzeżcie sie tej szkoły bo bedą was nękać telefonami w czasie: snu, imprezy, meczu itd.
Anonymous
 

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez Anonymous » 6 kwi 2006, o 23:14

przestaną jak zdecydujesz się na wpłate za ten kurs gotówką lub uruchomisz kredyt na pokrycie tego kursu. Wtedy momentalnie skończą się telefony i całe zainteresowanie. Wtedy możesz zostać wykreślony z tej bazy bo przestajesz być potencjalnym ich źródłem dochodu. W każdym innym przypadku jestem nim i będziesz w bazie.
Anonymous
 

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez kropeck@jawnet » 6 kwi 2006, o 23:58

Wyślij żądanie usunięcia z bazy danych poleconym [powołaj się na odpowiednie paragrafy]. Następnym razem po ich telefonie możesz podać do sądu ;)))))
kropeck@jawnet
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez general@jawnet » 7 kwi 2006, o 05:46

JEDNO JEST PEWNE " PRZYSZłOśC JEST JEASNA PRZYSZłOśC TO ORANGE " ;)
general@jawnet
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez asiunia@jawnet » 7 kwi 2006, o 14:59

moja siostra miała to samo :/ dzwoniły jak poje.... nie dało się przegadać.
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez kicek@jawnet » 7 kwi 2006, o 15:41

ale to dzowni automatyczna sekretarka?

bo jak nie to można porzucać mięchem na operatorke i satysfakcja jaka :)
kicek@jawnet
 
Posty: 114
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez Anonymous » 7 kwi 2006, o 18:30

Na dowód, że te temat nie jest prowokacją odpowiem wam. Umow nie mam zamiaru podpisywać tą niby-szkołą. Wyslanie żądania chyba tylko ich rozśmieszy. Przyszłość ich ....do czasu. Sekretarka dzwoni żywa wiec traci czas na gadanie ze mna (idelna sprawa dla gaduł z którymi nikt w rodzinie nie chce już gadać :) ) Sporo negatywnych opini na temat ich metod jest na forum dyskusyjnym strony www.ang.pl . Ponoć sadzają delikwentow przed komputerami z jakimś badziewnym testem i to ma byc nauka, wyczytalem też ze ich akwizytorzy mają opinie Amwayowców i ponoć jest spora grupa osób czujacych sie pokrzywdzonymi przez nich ( infrormacja tamtego z forum). Cóz, jestem pewny że znowu zadzwoni jakaś paniusia nie tracaca entuzjazmu nawet gdy słyszy że wywołuje zażenowanie. Skąd sie tacy ludzie biora ?
Anonymous
 

Uciążliwiwe telefony szkoły jezykowej Orange

Postprzez beowulf@jawnet » 7 kwi 2006, o 19:03

Zaden wyjatek...
Patrzac tak, zeby kazdy widzial - TP tez stosuje takie dzialania. Zwlaszcza, ze ich to nic nie kosztuje - bo w sumie musieliby placic sobie...
Srednio 1 na tydzien ktos dzwoni z rewelacyjna oferta tanich rozmow albo abonamentu za polowe ceny... Za kazdym razem w polowie tekstu przerywa sie rozmowe, stanowczo dziekujac i odklada sluchawke. TYlko jak na babcie trafi, to kobieta przy telefonie moze palpitacji dostac, bo raz jak babcia ryknela, to sie caly dom wystraszyl, a pies zaczal szczekac xD
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron