WSTI w Katowicach

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

WSTI w Katowicach

Postprzez konart@jawnet » 3 kwi 2006, o 14:17

Wybiera się ktoś do Wyższej Szkoły Technologii Informatycznej w Katowicach?????????
konart@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

WSTI w Katowicach

Postprzez wiqert@jawnet » 3 kwi 2006, o 16:32

z tego co wiem to kilka osob w tym roku a ja dopiero w przyszlym :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

WSTI w Katowicach

Postprzez crash@jawnet » 4 kwi 2006, o 16:10

ja sie zastanawiam nad ta szkola, ale to za rok jak dobrze pojdzie :D
crash@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

WSTI w Katowicach

Postprzez Anonymous » 4 kwi 2006, o 18:05

Ja się tam wybieram:) Konart a Ty też?
Anonymous
 

WSTI w Katowicach

Postprzez iwan@jawnet » 4 kwi 2006, o 19:46

://.... widze ze jawnetowicze mają niezbyt wygurowane ambicje. Mariusz Tobie to sie dziwie... bo Ty chyba na informatyce sie znasz...
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

WSTI w Katowicach

Postprzez Anonymous » 4 kwi 2006, o 21:07

gdzie jest ta szkola? Na Mickiewicza 29?? Jesli tak, to szczerze odradzam. Wszyscy tam w biurowcu na Mickiewicza placza ze smiechu jak slysza o tej szkole. Ale jak zastrzegam, nie wiem jak sie tamta szkola nazywa, bo jakos tak podobnie.
Anonymous
 

WSTI w Katowicach

Postprzez Anonymous » 4 kwi 2006, o 21:08

prawda. Szkola nie jest dla ambitnych. Szkola nie jest dobra - co trzeba sobie jasno powiedziec. Moje ambicje siegaly oczywiscie wyzej. Tylko ze trzeba popatrzec troszke realnie. Nie stac mnie by bylo na utrzymanie sie w akademiku gdzies gdzie region jest przyjazniejszy uczelnia z dobra renoma (warszawa, wroclaw, poznan, torun itd). Oczywiscie mamy na slasku politechnike, jednak dostanie sie na nia na kierunek ktory moglby mnie zainteresowac bedzie ciezkim wyzwaniem. Jest uniwersytet slaski, ale nie mam zamiaru poprzestac nauki informatyki na "pascalu". Nie chce tu nikogo urazic kto tam studiuje, bo znam kilka osob ktorzy ukonczyli ta uczelnie i sa swietnymi administratorami czy tez szeroko rozumianymi informatykami. Dlaczego WSTI? Bo tam sie na pewno dostane. Czy ja skoncze? Nie wiem. Moze w trakcie znajde cos lepszego. Trudno powiedziec, na dzien dzisiejszy to jedyna szkola ktora pomimo tego ze jest prywatna oferuje JAKIES zaplecze liczac te szkoly prywatne.
Anonymous
 

WSTI w Katowicach

Postprzez Anonymous » 4 kwi 2006, o 22:16

byłem na targach edukacji w tym roq i z uczelni informatycznych poza UŚ raczej niema wielkiego wyboru ;] jedna z lepszych prywatnych to wsti raczej...zresztą kazdy wie jak to prywatne uczelnei wygladaja ... i chyba na wsti sie wybiore w tym roq po maturze chyba ze będzie coś lepszego albo na US sie dostane w co wątpie xD
Anonymous
 

WSTI w Katowicach

Postprzez iwan@jawnet » 5 kwi 2006, o 04:20

a ja jednak polecam wam US. Ja tam studiuje i bardzo mi sie podoba. A pascala mielismy tylko w 1 semestrze. Z tego co wiem od przyszlego roku ma go nie byc wogule, a wzamian ma sie zaczynać odrazu od c++. Dzis i jeszcze jutro są dni otwarte, kazdy moze przyjsc i sie dowiedziec wiecej.
http://pcb45.tech.us.edu.pl/festiwal/
A dostac sie na US to nie taki duzy problem.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

WSTI w Katowicach

Postprzez grzkac@jawnet » 5 kwi 2006, o 05:25

jedno słowo "Gallus"
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron