Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Postprzez Anonymous » 7 lis 2005, o 19:11

Hehe a to ja będe oryginalny: najlepsza kniga jaką miałem okazje ostatnio czytać to "Flash MX 2004 Biblia" :idea:
A swoją drogą moje gratulacje za nazwanie "Władcy Pierścieni" J.R.R. Tolkiena -Trylogią-
Widać że czytacie wstępy :) To nie jest trylogia ludzie, a oto dlaczego:

"Władcę Pierścieni J.R.R. Tolkiena często określa się błędnie jako trylogię; w rzeczywistości jest to jedna obszerma opowieść, składająca się z sześciu ksiąg wraz z uzupełniającymi ją dodatkami, która czasami (ale nie zawsze) bywa publikowana w trzech osobno zatytułowanych woluminach. Taką postać nadano - decyzją wydawcy, a nie autora - pierwszej edycji angielskiej."

Ale nie ma się co przejmować, w telewizji też czasem słysze takie rewelacje :| A moja rada dla was CZYTAJCIE WSTĘPY :ugeek:
Anonymous
 

Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Postprzez Anonymous » 8 lis 2005, o 09:17

Witam
To im (mi zreszta tez) zmieniles ustalony poglad na ta sprawe :roll:
A teraz najlepsza ksiazka jaka czytalem...hmm...
I tu pojawia sie problem...bo musialbym dluuuugo wypisywac tytuly,podobno to kobiety nie potrafia sie zdecydowac a tu jednak okazuje sie ze mnie tez ta "przypadlosc" dotyczy ;)
Moze jednak z tych ktore ostatnio czytalem...."Cpun" Burgess'a,"Rok 1984" Orwella,wszystko Łukjanienki :P ,David Mitchell i jego "sen numer dziewiec" - dziwna ale niezwykleinteresujaca i maxymalnie zamotana moim subiektywnym zdaniem ksiazka,uwazam ze warto przeczytac (choc mojej dobrej znajomej nie podobala sie woogole ;p )
ok,dosc...bo wlasnie poczolem ze sie zaczynam rozkrecac ;p
pozdruffka
Anonymous
 

Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Postprzez Anonymous » 8 lis 2005, o 13:18

A ja chciałabym polecic Wam "Anus Mundi" Wiesława Kielara...
Anonymous
 

Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Postprzez 4n1a@jawnet » 2 mar 2008, o 18:53

a ja polecam cała sage "Mroczna Wieża" Stephena Kinga;)
4n1a@jawnet
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 wrz 2005, o 23:00

Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Postprzez Anonymous » 3 mar 2008, o 13:27

Mistrz i Małgorzata Bułhakowa...
Anonymous
 

Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Postprzez asiunia@jawnet » 3 mar 2008, o 18:20

Ja jak kilka osób przede mną - polecam Browna, wszystkie :)

Ponadto:
Patterson James - pisze suuuper, zaskakujące zwroty akcji, najlepsza chyba "Droga przy plaży ".

No i oczywiście Tess Gerritsen- cała twórczość, fajnie też pisze Nancy Fisher- trillery medyczne.
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Najlepsza książka jaką przeczytałeś ???

Postprzez edyta-84@portal » 17 cze 2008, o 10:51

"Hotel Nev Hampshire" J. Irving i "Kod" D. Browna :)
edyta-84@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron