szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez xytrass@jawnet » 17 paź 2005, o 14:59

Witam, szukam kilku ksiązek do akademi Ekonomicznej w KAtowicach

Podstawy zarządzania organizacjami - Griffin`a
MIKROEKONOMIA - Bożena Klimczak
Mika J. Elementy matematyki dla studentow ekonomii i zarządzania

Jesli kto mialby takie cos do sprzedania, pozyczenia, lub xero...prosze o kontakt majl, lub GG : 4182188

pozdrawiam
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez Anonymous » 17 paź 2005, o 15:16

chlopie, przeszukaj tablice kolo szatni w budynku A. Przeciez tego tam jest od .... i wiecej. NAPEWNO znajdziesz. A Klimczakowa z mikro to jest marna ksiazka. Polecam Rekowskiego.
Anonymous
 

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez perelka@jawnet » 17 paź 2005, o 17:23

No wystarczy pójść na ksero obok uczelni i tam można dostać wszystko za przystępna cenę:)
Deejay na którym roku jesteś? Może podasz jakieś "bezcenne" wskazówki dla tych którzy sa na pierwszym:)
Pozdrawiam
perelka@jawnet
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez xytrass@jawnet » 17 paź 2005, o 21:47

no a skad mam wiedziec, jakem ja student zaocznych ! Ale dzieki za wskazowki, no i przydadza sie jakies wskazowki do co niktorych nauczycieli
pozdroo
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez Anonymous » 18 paź 2005, o 16:35

i co z tego że zaoczy ja też byłem zaoczny na tej uczelni ale taki troszkę ładnie ujmując "mało obeznany" jak Ty to nawet na 1 roku nie byłem :geek: i zgadzam się z przedmówcą przestudiuj tablicę ogłoszeniową w bud. A i obok auli B w bud. B i wszyściutko znjdziesz ;) a co do wykładowców to pisz nazwiska. Chętnie udzielę paru cennych wskazówek na ten tego pożal się boże, w większości przypadków, profesorstw i spółki :D pozdro
Anonymous
 

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez xytrass@jawnet » 18 paź 2005, o 17:07

Moja Ekipa:
Matma wyklady - Pośpiech E.
Podst. Zarzadzania - K. Serafin
Mikroekonomia wyklady - I. Ostoj
Informatyka wykl - J. Palonka :twisted:
Mikroekonomia cw- J. Zazdrożna
Informatyka ćw. - T. Piesiur
Matma ćw- K. Zeug
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez Anonymous » 18 paź 2005, o 21:36

no cóz przedmiociki, że żyłki ciąć :geek: moje kondolencje...ogólnie matematykowcy to ekipa zakręconych liczbojadów (porażka) :( informatyka obleci. mikro, nie bedę kłamać porażka z tym, że Ostoj fajna babka ale zakuć trzeba :geek: Serafin nie znam, ale ogólnie milusio jest studiować :D najgorsze są początki potem się obcykasz i będzie luz :D
Anonymous
 

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez Anonymous » 19 paź 2005, o 11:50

Ja mialam z Ostoj na innej uczelni na zaocznych, i powiem ci ze bedziesz mial ciezko:| jest bardzo kosa na egzaminie i malo osob u nas zdalo za pierwszym razem :| :|
Anonymous
 

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez gift@jawnet » 29 paź 2005, o 11:57

Matematyczke masz fajną suczke :P Kasia jest spoko, nosi stringi i siada na ławkach tyłem do grupy. Męska część grupy zawsze jest na przedzie :D
gift@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

szukam ksiazek Akademia Ekonomiczna

Postprzez Anonymous » 29 paź 2005, o 16:09

kurde, ja na tej uczelni to juz za dlugo studiuje (V rok) bo moi prowadzacy te cwiczenia juz porobili doktoraty a teraz widze, ze same magistrzyny was ucza. Takze zadne nazwisko mi nic nie mowi. Ale podejrzewam, ze jak zawsze Wydzial FiU ma najbardziej "uczlowieczonych" prowadzacych, z ktorymi sie idzei dogadac. Przynajmniej tak u nas zawsze bylo. Aha, poza tym to polecam sie pobawic w jakies organizacje studenckie, daje to duzo dodatkowego doswiadczenia. Ale to tylko dla dziennych.

Pozdro
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości