Kilka pytan z uni europejskiej

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 14:09

potrzebuje odpowiedzi na pewne pytania:
1 kto jest przewodniczącym komisji europejskiej??
2 kto jest komisarzem ?
3 najwazniejszy organ wladzy w uni

jakby ktos mogl na to odpowiedz bede wdzieczny
pozdrawiam :idea:
Anonymous
 

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez kicek@jawnet » 1 cze 2005, o 16:11

proponuje google.pl
kicek@jawnet
 
Posty: 114
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 17:21

http://www.exporter.pl/zarzadzanie/patrz_rowniez/0nawUE.html

ale aurea dicta mojego przedmówcy - www.google.pl jest bezcenne (za resztę zapłacisz kartą MasterCard :D:D:D )
Anonymous
 

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 20:08

Ad,1Portugalczyk Jose Manuel Barroso
Ad2Komisarzy jest 25 po jednym z kazdego kraju członkowskiego.Członkowie Komisji mają zakaz przyjmowania instrukcjiod rządów swoich państw.Komisarze nie sa przedstawicielami państw członkowskich lecz funkcjonariuszami Unii.Wybierani sa na 5 lat z możliwością reelekcji.Nie wolno im w trakcie kadencji podemować zadnej innej działalności zawodowej.Dopuszcza sie mozliwość pracy naukowej lub dydaktycznej.
Ad3Organy Unii:Rada Europejska,Rada Unii Europejskiej,Parlament,Komisja Europejska i Trybunał Obrachunkowy.Cholera wie który jest najważniejszy :D Wydaje mi sie ze Rada Europejska ze względu na to ze ustala priorytety polityki UE.
Zweryfikuj sobie te informacje co Ci podałem gdyz nie jestem ich absolutnie pewny.Często spotykałem się ze sprzecznymi danymi. :)
Anonymous
 

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 21:01

co do pierwszego pytania to na bank nie jest on bo na tescie go nie bylo
co do drugiego pytania chodzi mi o polaka
a co do trzeceigo to mi sie wydaje ze to bedzie RUE (rada uni europejskiej)
:idea:
Anonymous
 

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez czarny@jawnet » 1 cze 2005, o 21:09

człowieku jak ty mieszasz!!
na pierwsze pytania thor ma racje przewodniczacym jest José Manuel Durão Barroso!!!
na drogie trzeba bylo od razu napisac ze chodzi ci o polaka a dokladnie o polke a jest to Danuta Huebner ktora jest komisarzem ds. polityki regionalnej !!!
a na trzecie odp, jest Rada Unii Europejskiej ktora jest najważniejszym organem we wspolnocie!!!
czarny@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 22:03

ale sluchaj na tescie nei bylo tego kolesia co do pierwszego byl romano prodi a to byla zla odpowiedz :] :idea:
Anonymous
 

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez czarny@jawnet » 2 cze 2005, o 08:31

no to powiedz osobie tzn nauczycielowi ze jest niedokształcony!
romano prodi od 2004 nie jest przewodniczacym KE.jest nim Barroso
czarny@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 11:11

Dokładnie tak jak Czarny pisze.Prodi skończył kadencje w listopadzie teraz jest Barroso(oj nieładnie panie nauczycielu!) :) W drugim pytaniu faktycznie nieprecyzyjnie sformułowałeś kwestię.Chodzi oczywiście o Danutę Hubner.W trzecim pytaniu wiedziałem ze chodzi o którąś Radę.(byłem blisko) :)
Anonymous
 

Kilka pytan z uni europejskiej

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 18:48

a co do pierwszego to nie jakis ponoc nie wiem jak sie to pisze van hojgen czy ktos taki
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron