Gdzie nauczyc sie grac??

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Gdzie nauczyc sie grac??

Postprzez kilo@jawnet » 6 lut 2009, o 19:23

mam pytanko interesowala by mnie nauka na akordeonie i nie mam pojecia gdzie sie moge naczuczyc,prosze o pomoc!!!
kilo@jawnet
 
Posty: 175
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gdzie nauczyc sie grac??

Postprzez Anonymous » 6 lut 2009, o 20:01

W szkole muzycznej prowadzone jest ognisko muzyczne min. w klasie akordeonu.
Anonymous
 

Gdzie nauczyc sie grac??

Postprzez kilo@jawnet » 6 lut 2009, o 20:45

na osiedlu stalym??a moze ktos prywatnie jakos daje,nie potrzebuje grac na jakis koncertach tylko tak dla siebie:)na impezce moze:):)
kilo@jawnet
 
Posty: 175
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gdzie nauczyc sie grac??

Postprzez diagoras@portal » 8 lut 2009, o 18:49

Witam!
Uczę zawodowo gry na keyboardzie, akordeonie i heligonce. Posiadam uprawnienia do nauczania oraz ukończone studia wyższe muzyczne. Wcześnie pracowałem również w charakterze nauczyciela muzyki oraz sztuki oraz w orkiestrze reprezentacyjnej wojska polskiego. Obecnie pracuję również na etacie jako organista (obecnie w diecezji bielsko - żywieckiej). Pochodzę z Jaworzna i nieraz bywam w mieście więc przy okazji mego przyjazdu możemy się spotkać KILO i ocenimy Twoje predyspozycje do nauki gry na akordeonie.
Skontaktuj się ze mną mailowo (diagoras@tlen.pl) jeśli jesteś nadal zainteresowany.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
diagoras@portal
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie nauczyc sie grac??

Postprzez iwan@jawnet » 8 lut 2009, o 19:42

kilo, jak potrzebujesz akordeon to powiedz:) brat ma taki, pewnie z chęcią go sprzeda bo leży od kilku (może kilkunastu) lat nieużywany.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron