normalnie smieszne

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

normalnie smieszne

Postprzez Anonymous » 25 maja 2005, o 11:43

co w tym kraju sie juz wyrabia co sadzicie na temat nowego projiektu naszego chorego rzadu o wprowadzeniu abonamentu od posiadania komputera,zobaczymy czy dzisiaj dojdzie do glosowania na ten temat :!:
Anonymous
 

normalnie smieszne

Postprzez beowulf@jawnet » 25 maja 2005, o 14:06

Nie slyszalem o tym. ALe jezeli cos takiego powstanie, to ja wyjade z kraju chyba, bo zachwile moj wspanialy przyklad rodem ze sci-fi o "podatku za powietrze" moze okazac sie realny :!: :|
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

normalnie smieszne

Postprzez xyno@jawnet » 25 maja 2005, o 14:08

http://mojefinanse.interia.pl/news?inf=627148
i wlasnie tez niewiem czy plakac czy sie smiac :x
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

normalnie smieszne

Postprzez interactiv@jawnet » 25 maja 2005, o 18:34

:( ...niedługo zeby wyjsc z domu trzeba bedzie opłaty na bramce zapłacić...albo zeby z kimś pogadac na żywo bedzie trzeba abonament placić... oby tak dalej, a zresztą mam lepszy pomysł moze lepiej odrazu całą wypłate zabierac do budżetu państwa, wtedy zostaniemy uwolnieni od wszelkich abonamentów albo podatków
interactiv@jawnet
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

normalnie smieszne

Postprzez Anonymous » 25 maja 2005, o 18:44

noooo wspaniale (sic!) - dziś komputer jest przecież w każdym domu, jest prawie tak powszechny jak suszarka do włosów czy lodówka, zetem wysoka izbo (phiii) proponuje opodatkować suszarki do włosów (niech kobiety płacą !) i niech płacą posiadacze lodówek... A CO?

ehhhh a to Polska właśnie :|
Anonymous
 

normalnie smieszne

Postprzez Anonymous » 25 maja 2005, o 19:01

Pogrzało ich!A tak BTW nie tylko kobtki używają suszarek ;)

A ludzi z wiejskiej/czyli typowych wiochmenów/ pisałam wyżej pogrzało :evil: :x :!: :|
Anonymous
 

normalnie smieszne

Postprzez Anonymous » 25 maja 2005, o 19:13

hmmm no cóz.. już mnie nic nie zdziwi.. :|
Anonymous
 

normalnie smieszne

Postprzez wodnik78@jawnet » 25 maja 2005, o 19:13

jak dobrze im pójdzie i wpadna w rytm to jeszcze ustanowią abonament od playstation, rowerów itp. :D
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

normalnie smieszne

Postprzez Anonymous » 25 maja 2005, o 19:14

no i jak w tym chorym kraju ma być normalnie kiedy rządzi nim taka banda kretynów. Żygać się chce jak się właczy telewizor albo radio , te wszystkie projekty ustaw , nowych podatków udawadniają jakimi tepakami są ci kturzy je uchwalaja - banda idiotów .! ! !
Anonymous
 

normalnie smieszne

Postprzez xyno@jawnet » 25 maja 2005, o 19:28

wodnik78 z rowerami juz byl kiedys pomysl (ktory naszczescie nieprzeszedl) ze mial byc tez podatek drogowy... :|
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron