Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 17:29

Park Podłęże ma zostać gruntowanie zrewitalizowany. I co ważne - w znacznej mierze to jaworznianie sami zdecydują, jaki będzie jego ostateczny wygląd ! W jaki sposób? Wystarczy wziąć udział w badaniu ankietowym, które już za kilka dni rozpocznie się na terenie miasta.


http://www.jaworzno.pl/pl/natura/aktualnosci/1275/zdecyduj_o_wygladzie_parku_podleze.html
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 17:37

"Redaktorowi" przez pióro taka informacja nie przejdzie (atrament Silberta):D
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 17:38

Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 17:40

Przejdzie, przejdzie. Już ja panów redaktorów przekonam, mam taką nadzieję. :DCzasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, telewizje się zmieniają.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 17:41

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Ta by go mogła o zawał przyprawić,

http://www.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/1277/nadwyzka_budzetowa_dla_osiedli.html


Czytałem, a jakże. To stały punkt dnia sprawdzić, co się dzieje na świecie, w kraju, w mieście i u Grishama :D.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 17:51

barton@jawnet.pl napisał(a):Przejdzie, przejdzie. Już ja panów redaktorów przekonam, mam taką nadzieję. :DCzasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, telewizje się zmieniają.


"Redaktor" się zmienia jak stery w mieście przejmuje inny pilot, chociaż od kilku dni milczy w wiadomych tematach - myślę, że lustruje ostatnie dni, tygodnie, miesiące - czy aby tym razem nie przegioł, bo może się okazać, że obecny pilot pozostanie przy sterach, a "redaktor" będzie zmuszony zabiegać o chleb (czyt. zlecenia z UM), aby mieć co do gara na niedzielny obiad wrzucić.:D
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 17:57

barton@jawnet.pl napisał(a):
Czytałem, a jakże. To stały punkt dnia sprawdzić, co się dzieje na świecie, w kraju, w mieście i u Grishama :D.


U mnie po staremu sex, muzyka, taniec i śpiew ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez pavel@portal » 18 lut 2014, o 17:58

Czyli rozumiem drodzy forumowicze ze Wam pasowalby bardziej taki uklad gdy wladza uklada sie z prywatnymi mediami? Jak TVN lize dupke premierowi i całej Platformie X lat to juz Was to nie denerwuje ?
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 17:58

Coś widzę, że ostatnio moda na gify :D

pavel@poczta.jaw.pl napisał(a):Czyli rozumiem drodzy forumowicze ze Wam pasowalby bardziej taki uklad gdy wladza uklada sie z prywatnymi mediami? Jak TVN lize dupke premierowi i całej Platformie X lat to juz Was to nie denerwuje ?


Tak jest od zawsze. Władza układa się z mediami, aby one pisały o nich jak najlepiej. Jarosław Kaczyński z PiS zapowiedział, że jak przejmie władzę, to przejmie też media (państwowe). Aby ludziom robić wodę z mózgu, gazetki katolickie nie wystarczą. Muszą zająć media które są o wiele większe, bo polskie od mediów niemieckich jakimi są media Rydzyka.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Redaktor zaspał, ale forumowicze czuwają i tworzą to forum.

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 18:03

pavel@poczta.jaw.pl napisał(a):Czyli rozumiem drodzy forumowicze ze Wam pasowalby bardziej taki uklad gdy wladza uklada sie z prywatnymi mediami? Jak TVN lize dupke premierowi i całej Platformie X lat to juz Was to nie denerwuje ?


Nie kolego Pavel, po prostu, aby informacja płynąca z jaw.pl, CT, była rzetelna obiektywna, nie manipulowana i w miarę możliwości profesjonalna - a widz, czytelnik sam sobie zdanie na temat podanej informacji wyrobi.

Ot tyle i tylko tyle - czy to wystarczy, abyś pewne zasady zrozumiał ???
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron