A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez turyn@portal » 9 lut 2014, o 15:23

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Tychy wpadły na świetny pomysł.

Niestety w Jaworznie możemy liczyć tylko na antypromocję:

http://www.gdziejestmojakupa.pl/

albo na:

http://www.youtube.com/watch?v=z7msoPb7T2o

A jak widzę te cholerne kulki wszędzie, to mi słabo. A skasowano za to herb naszego miasta. Przypomina mi się podobna głupota jaką zrobił PZPN, który swego czasu wsadził swoje logo, a wywalił orzełka.
Klip miał przyciągnąć przedsiębiorców. Tyle tylko, że u nas radni muszą wymuszać dopiero lepszy klimat dla prowadzenia biznesu przez lokalnych przedsiębiorców. Czyli ktoś tu gra z nami w kulki.

Myślę, że Franek miałby dużo lepsze pomysły. Nawet jestem pewien.


Panie Tomaszu, niewiedza nie jest niczym złym. Skoro nie rozumie Pan zabiegu zastosowanego w mieście to wystarczy zapytać... Pewnie znajdą sie tacy, którzy w prostych słowach to wytłumaczą.
turyn@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez aniolkipis@portal » 9 lut 2014, o 15:25

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Tyle, że my się po prostu prywatnie kolegujemy i lubimy.


Pamiętam to z filmu, Forest Gamp fajny gość, ale zawsze trafiał na kumpla na swoim poziomie;)mam na myśli zwłaszcza tego od krewetek:P
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez szymonk@jawnet » 9 lut 2014, o 15:48

Niestety tak to jest z mediami lokalnymi że są one uzależnione od lokalnych układów, często koleżeńskich. Żeby było dobrze i media w formie tradycyjnej (gazeta) mogły się utrzymać ważne jest by mieć kontakty, by ułożyć się Frankiem, Olkiem czy innym Krzyśkiem. Gdy nie ma z kim współpracować biznes się zwija (TwJ) bo rozkład sił w mieście jest taki a nie inny.

i czasami trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Zwłaszcza w roku wyborczym po którym będzie nowe rozdanie środków z UE i ten kto wygra niemal na pewno porządzi nie jedną a dwie kadencje a to może być zabójcze dla niektórych.


Alternatywą dla takich chorych układów gdzie media są de facto stroną w sporze są obywatelskie media - przyszłość tej branży. Niebawem, może to kwestia kilku lat, ale również na poziomie lokalnym nie będzie potrzebny etatowy, przysłowiowy Franek który wie co i jak napisać, tylko każdy będzie mógł to zrobić a czytelnicy zddecydują czy tekst jest warty uwagi czy nie. Są już Wiadomości24, powstaną kolejne serwisy działające w oparciu o mechanizm podobny do "wykop.pl" i wtedy dopiero może uda się mieć media o jako takim poziomie.

no a na tą chwilę mamy to co mamy.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez wieszcz@portal » 9 lut 2014, o 15:52

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):
A jak widzę te cholerne kulki wszędzie, to mi słabo. A skasowano za to herb naszego miasta. Przypomina mi się podobna głupota jaką zrobił PZPN, który swego czasu wsadził swoje logo, a wywalił orzełka.
Klip miał przyciągnąć przedsiębiorców. Tyle tylko, że u nas radni muszą wymuszać dopiero lepszy klimat dla prowadzenia biznesu przez lokalnych przedsiębiorców. Czyli ktoś tu gra z nami w kulki.

Myślę, że Franek miałby dużo lepsze pomysły. Nawet jestem pewien.


Zadałem sobie niewielki trud żeby znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię wątpliwości: http://www.jaworzno.pl/pl/nasze_miasto/logo_miasta W kulki to lecisz Ty i ta twoja śmieszna "obywatelska" partia. Przypomnę tylko OFE i zgubione 19 miliardów zł "na różne takie działania". O mieście nie wspomnę bo żallll.

To już chyba wiem o co Matysiki toczą taką wojnę w mieście - Franek miałby zostać szefem promocji w UM? wg twojego wpisu, ale się nie udało. A takie byłyby kuleczki...
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez siux1@portal » 9 lut 2014, o 17:07

Panie Sędor, a może panu przypomnieć?

http://www.youtube.com/watch?v=4eQk0pip_ho

Szczęściem ani pan panie Sędor, ani ten "jap.. nie wiem" nie zostaliście radnymi, i mam nadzieję ze to sie nigdy nie stanie.
Niestety na nieszczęście zostali inni, którzy potrafili się ze swoją ignorancją i bezczelnoscią wobec mieszkńców dość długo kryć. Ale znów na całe szczęście dziś wiemy co to za ludzie i mamy świetne podstawy do tego, żeby mieszkańcom pokazać, na kogo nie warto, ale i nie wolno głosować.
Przypomnimy wyborcom, przypomnimy
- przechwwałki o zwolnieniach ludzi z pracy,
- niewiedza o tym że tnie się pieniądze na płace,
- brak bladego pojęcia o kwotach,
- nieznajmośc podstawowych działań matematycznych.
- i wiele wiele innych kompromitujacych działań w imię partii, ale wbrew dobru mieszkańców
A na koniec

cytat z pana Sędora: "Tyle, że my się po prostu prywatnie kolegujemy i lubimy".

A więc po koleżeńsku tak, po kolesiowsku można by coś załatwić koledzie - bo sie lubimy, prawda?
Albo vice versa. Kolegujemy sie to moze wspólnie coś ugramy - Panie Sędor Jasno, czarno na białym przyznał pan że pana partia, pan i redakcja z którą się "lubicie" to grupa mająca wspólny interes na myśli, ale na pewno nie znaczy dla was nic dobro mieszkańców.

I o tym też się wyborcom przypomni. W odpowiednim czasie.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez tomaszsedor@portal » 9 lut 2014, o 17:34

Panowie Wieszcz, siux oraz aniolkipis - często piszecie na tym forum i myślicie, że aż tak Was ktoś czyta i słucha. Jesteście we trójkę powiązani politycznie i służalczo z władzą w mieście. Ja w przeciwieństwie do Was nie siedzę w niczyjej kieszeni i nie muszę stosować wazeliniarstwa i dlatego też olewam wszelkie układy. Czasami po prostu trzeba być człowiekiem. A każdy człowiek ma prawo znać kogo chce. Wy zamykalibyście usta swoim oponentom. Może do Białorusi albo do Korei Północnej sobie wycieczkę wykupcie? Taki "One way ticket" :D

Najbardziej zabawne jest to, że Was znam i myślicie, że Jesteście anonimowi :P
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez redbaron@portal » 9 lut 2014, o 18:04

Ja nie mogę - przedstawiciel ugrupowania odpowiedzialnego za zakneblowanie Rady Miejskiej i mieszkańców Jaworzna coś takiego napisał? Kto tu chce panie Sędor komuś usta zamykać - kolejny dupek, który złapany na łamaniu demokratycznych zasad mieni się obrońcą demokracji?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

A może Franek z Józkiem zajęli by sie tym?

Postprzez barton@jawnet » 9 lut 2014, o 18:43

Dzień po dniu, już od dłuższego czasu wałkujecie ten sam temat !. Wiadomo kto, po co i dlaczego ograniczył wypowiedzi, więc sprawa jest na tyle prosta i jasna, że nie ma sensu nad nią się dalej pochylać. Mleko się rozlało.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron