Ciężkowianka i inne organizacje

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Ciężkowianka i inne organizacje

Postprzez jawojawko@portal » 7 lut 2014, o 02:03

LKS Ciężkowianka? Niestety Stowarzyszeń Silbert nie lubi.

Wielkie problemy lokalowe ma Polski Czerwony Krzyż, tak samo Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych.

Sam Silbert wydał rozporządzenie, gdzie organizacje pozarządowe mają płacić tylko 10 groszy za metr, gdyż służą społeczeństwu. A teraz po parę tysięcy chce? Mściwy człowiek ten Silbert i Starzycki.
. Nie widzi Pan, jak chrześcijańskie organizację doją kasę na obsługę projektów dając im z budżetu miasta po 2 miliony złotych? Tego Pan nie widzi? W listopadzie Pana i Starzyckiego rozjedziemy w głosowaniu! Dość mamy traktowania nas mieszkańców jak śmieci!! Won z Jaworzna!

Dla Kany za5% wartości budynek Pan dał?? A moze prokurator powinien się zainteresować procedurą, czy aby nie doszło do nadużyć??
jawojawko@portal
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ciężkowianka i inne organizacje

Postprzez misio2061@portal » 7 lut 2014, o 11:33

można tą sprawą zainteresować CBŚ są na śląsku i trzepią Urząd bodajże w Rudzie, mogą podjechać i przetrzepać dwór Paulusa. Tak niechętnego prezydenta dla stowarzyszeń jeszcze nie było- wyjątek stanowi Ja i Moje Miasto na które dmucha i chucha dba jak kura o jajko ale wkrótce ta skorupa zostanie rozbita i wtedy wypłynie zepsucie i będzie wielki odór. Wybory to pokażą - chyba że znowu ludzie się dadzą nabrać na program bez kolesiostwa, przejrzystego urzędu, boiska w każdym osiedlu, asfaltowych gruntówek, kolejnej autostrady przez miasto do Szczakowej, przyjaznego miasta dla rodzimej przedsiębiorczości, nowych miejsc pracy (w Urzędzie), chyba wystarczy bo można ogłupieć od ty6ch dobroci.
misio2061@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ciężkowianka i inne organizacje

Postprzez rznejawor@portal » 7 lut 2014, o 11:50

Świetny pomysł misiu! Najlepiej niech przy okazji przetrzepią wasza ukochana Ciężkowianke!
I żeby nie było wątpliwości - w pełni jestem za rozwojem sportu w mieście i jak dla mnie może być nawet 30 klubów w każdej dzielnicy! Ale warunek jest jeden - muszą tym zarządzać ludzie z głową a nie nieudacznicy!

Poznajcie lepiej kulisy całej sprawy związanej z Cieżkowianką i Ciołczykami a szybko zdacie sobie sprawę, że to rodzina C. najbardziej boi się kontroli prawnej w klubie, bo od tego wzięły się całe problemy!!

Więc zamiast robić takie wiece jak zaprezentowane w materiale na jaw może faktycznie warto zaprosić prokuratora - tylko wtedy już faktycznie z klubu zostaną zgliszcza!
Zamiast pie.rzyc bez sensu i zakrzykiwać rzeczywistość poznajcie i pokażcie fakty!!
Avatar użytkownika
rznejawor@portal
 
Posty: 45
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Bytom

Ciężkowianka i inne organizacje

Postprzez stary-adam@portal » 7 lut 2014, o 11:50

Widzę że jak zwykle dyskusja na poziomie :| Może ktoś z państwa krzyczących przedstawi jakieś dowody na swoje urojenia? Może poda przykłady które opinia publiczna będzie mogła sobie zweryfikować!

Jakoś do tej pory nie słyszałem żeby ktoś ze stowarzyszeń narzekał (no może za wyjątkiem jednego pare lat temu - co też miał problemy z rozliczeniami)
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron