Urodziny Prezydenta

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Urodziny Prezydenta

Postprzez ad-vocem@portal » 5 lut 2014, o 17:18

W najbliższy piątek przypadają kolejne urodziny naszego Prezydenta. Niech będzie to okazja do złożenia życzeń a jako skromny prezent proponuje, by najbliższy piątek był dniem bez złośliwości i narzekania na prezydenta (tym, którzy nie mogą wytrzymać przypominam że mamy jeszcze Wiceprezydentów :P )
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urodziny Prezydenta

Postprzez waldorf@portal » 5 lut 2014, o 17:46

Jak wice był Rechul, albo Nowak, to faktycznie, można było powiedzieć, że mamy jeszcze wice prezydentów. Ale Starzycki? Litości. Kaczmarek? Szkoda chłopa, bo fajny był, a dał się stłamsić. Póki Silbert był cykorem, to obstawiał się mądrzejszymi. Oni rządzili. Teraz wydaje mu się, że obrósł w piórka, to wziął sobie głupszych od siebie (albo z mniejszym parciem, jak Kaczmarek). Efekt taki, że jest tak, jakby ich nie było.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urodziny Prezydenta

Postprzez siux1@portal » 5 lut 2014, o 20:35

Ależ człowieku pierdoły wypisujesz. Serio - już nie wiesz jak szczekać, to szczekasz na oślep, byle szczekać. Szkoda mi takich zdezorientowanych psów, zgubionych, wyrzuconych nawet z własnej budy, chorych z nienawiści.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urodziny Prezydenta

Postprzez azurro@portal » 5 lut 2014, o 20:41

czyli siux redbaron i inne leszki pewnie będą wręczać kwiaty to i ja dołączę się do życzeń wybaczcie że się nie dołożę do wiązanki
Avatar użytkownika
azurro@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urodziny Prezydenta

Postprzez leman@jawnet » 5 lut 2014, o 21:25

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak wice był Rechul, albo Nowak, to faktycznie, można było powiedzieć, że mamy jeszcze wice prezydentów. Ale Starzycki? Litości. Kaczmarek? Szkoda chłopa, bo fajny był, a dał się stłamsić. Póki Silbert był cykorem, to obstawiał się mądrzejszymi. Oni rządzili. Teraz wydaje mu się, że obrósł w piórka, to wziął sobie głupszych od siebie (albo z mniejszym parciem, jak Kaczmarek). Efekt taki, że jest tak, jakby ich nie było.

Chyba waldorf; jarasz to samo zioło co ja, bo ostatnio Ty coś napiszesz - a ja jakby to samo chciałem :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Urodziny Prezydenta

Postprzez lechleszek@portal » 5 lut 2014, o 21:33

Azurro.Nikomu źle nie życzę,proszę jednak nie mieszać mnie do towarzystwa siuksa redbarona i im podobnych.Nie będę stał z bukietem pod drzwiami JNP.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Urodziny Prezydenta

Postprzez azurro@portal » 5 lut 2014, o 21:41

oooo sorry chodziło mi o innego Pana z UM
Avatar użytkownika
azurro@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urodziny Prezydenta

Postprzez jawojawko@portal » 5 lut 2014, o 22:34

jawojawko@portal
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron