Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez grisham@portal » 5 lut 2014, o 17:10

Czy "redakcja" poza Silbertem, nie ma już innych zainteresowań ????

Tu odnośnie wspierania sportu
http://www.jaworzno.pl/pl/natura/aktualnosci/1246/stypendia_sportowe_2014.html

O badaniach mieszkanki dowiedzą się po fakcie, lub w trakcie akcji,
http://www.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/1245/bezplatne_badania_mammograficzne.html

Warto poinformować jaworznickich "wieszczy"
http://www.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/1243/uczniowie_powalcza_o_zlote_pioro.html

O kanalizowaniu Borów też cisza
http://www.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/1240/kanalizacja_spotkanie_z_mieszkancami_borow.html

To tylka kilka ciekawych info.



Redakcja woli o rozkraczonym mercedesie, o wyborach do parlamentu unijnego, szyderczo o ogłoszeniu w sprawie pracy, i oczywiście jak tu oczerniać Silberta i mu sopla w du..ę wsadzić.




Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez barton@jawnet » 5 lut 2014, o 17:14

Nie będziesz prywatnej gazecie dyktował ani wskazywał o czym ma pisać. Ona wie najlepiej.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez grisham@portal » 5 lut 2014, o 17:21

Wurwia mnie już to, chcesz poczytać co w mieście słychać, co ciekawego, a tu Silbert, tam Silbert, za rogiem Silbert, w przejściu Silbert - otwieram lodówkę Silbert - męczące to już trochę jest.:|

Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez brawojasiu@portal » 5 lut 2014, o 17:26

a kto cię zmusza żeby tu zaglądać?
przeglądaj inne jaworznickie portale

no chyba, że jest jednak jakaś osoba która każe ci czytać wszelkie tematy z nią związane i odpowiednio je komentować:P
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez konrads@jawnet » 5 lut 2014, o 17:35

Skoro taki portal istnieje, a jego monotematyczność jest frustrująca to chyba kolega ma prawo się wkurzyć.

Może innym sprawia to przyjemność, fetysz czy coś :) Ale na razie to przedsmak... im bliżej wyborów, to czuję że będzie coraz "ciekawiej".

Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez ad-vocem@portal » 5 lut 2014, o 17:45

Na portalu Alexa do tej pory zajmującym się kultura i sportem też o tych wydarzeniach nie poczytasz Jedynie temat "kanalizacja Borów"jest tam osiagalny, no i oczywiście polityka :D
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez barton@jawnet » 5 lut 2014, o 17:52

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Wurwia mnie już to, chcesz poczytać co w mieście słychać, co ciekawego, a tu Silbert, tam Silbert, za rogiem Silbert, w przejściu Silbert - otwieram lodówkę Silbert - męczące to już trochę jest.:|



Tak, stale tylko : Silbert, Silbert, Silbert.

Prezydent Paweł Silbert był najczęściej wymienianą osobą na tym portalu od początku objęcia przez niego stanowiska Prezydenta Miasta Jaworzna. Nie było dnia aby nie był wychwalany przez media jaki to świetny Prezydent nam się trafił. A jaki mądry, a jaki gospodarny. Wazelina lała się codziennie. Niestety, teraz nie ma dnia, aby Silbert nie był czemuś winny. Teraz przyszedł okres, gdy jest już krytykowany za wszystko. Jest znieważany, lekceważony, ośmieszany i stawiany w złym świetle. Najwięcej do powiedzenia mają teraz Radni opozycji. Zapomnieli tylko, że za nimi w okręgach głosowała garstka jaworznian, a za Silbertem, aby ponownie został Prezydentem Miasta w roku 2010 : 64,46 % jaworznian !. Jak to ma się do małej grupy zwolenników radnych ?. A już całkowitym zaskoczeniem może być to, że wyborcy radnych opozycji także mogli oddać głos na Silberta. Teraz pewnie patrzą z zażenowaniem, co wyprawiają "ich" radni.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez aniolkipis@portal » 5 lut 2014, o 17:54

Tabloid - taki poziom osiągnął CT i tego Faktu.pl nikt nie zmieni.
Brakuje mi tylko infa o matce Madzi..;)Ale pewnie tę informację uzupełni złotousty Czesław:idea:
Aha, no i w fakcie na ostatniej stronie jest nagi biust, przynajmniej był. Tak słyszałem od sąsiada który stwierdził, że musi się z oglądania ostatniej strony wyspowiadać:D
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez grisham@portal » 5 lut 2014, o 19:56

brawojasiu@poczta.jaw.pl napisał(a):a kto cię zmusza żeby tu zaglądać?
przeglądaj inne jaworznickie portale

no chyba, że jest jednak jakaś osoba która każe ci czytać wszelkie tematy z nią związane i odpowiednio je komentować:P


Jestem na tym portalu w zasadzie od początku, Ty wtedy obsrywałeś pieluchy.
Nie mów mi co mam przeglądać, chcę przeglądać owy portal, ale w wydaniu z przed conajmniej 1,5 - 2 lat, kiedyś relacje, rozmowy, goście - teraz polityka w tym najgorszym wydaniu i "Redaktor" z całą tą śmieszną opozycją niczym Macierewicz i jego mgły, magnetyzmy, brzozy i czort wie co jeszcze.

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Na portalu Alexa do tej pory zajmującym się kultura i sportem też o tych wydarzeniach nie poczytasz Jedynie temat "kanalizacja Borów"jest tam osiagalny, no i oczywiście polityka :D


Nie mogę się tam odnaleźć, niby ok., a czegoś brakuje, dyskusji brak:|, ale zaglądam i artykuły mało stronnicze (wiemy, że obiektywizm to tylko teoria), ale napewno pozbawione jadu, i teorii "redakcyjnych" prezentowanych tutaj.


Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez siux1@portal » 5 lut 2014, o 20:28

Żadne medium nie jest niestronnicze. I to nie zarzut, tylko tak po prstu jest. Kazdemu wydawcy, czy redaktorowi wolno mieć swoje preferencje - wolno - mamy wolny kraj i trudno żeby medium zwiazane z PO krytykowało na kazdym kroku PO z związane z PIS lało jadem na PIS..
Problem tkwi w tym, że jedne media są stronnicze, ale przyzwoite, a inne zioną nienawiścią, chamstwem, zawiścią i podobnymi cechami, których tu - tu w tym medium - po brzegi w każdym zdaniu.

Ja jestem ciekawy, jak takie PO, albo lewica - czytaj poseł, przewodniczący RM, a tym bardziej członkowie WDJ i inni im podobni - mogły uwierzyć matysikom w ich dobre intencje. Przecież CT kilka miesiecy temu, kilkanaście nie zostawił suchej nitki na lewicy, jechał na PO z grubej rury. Skoro redakcja jest zdolna do takich wahań to kto rozumny zaufa komuś, kto jest chorągiewką? Tylko samobójca, albo człowiek bez wyobraźni.
Rozumiem, ze to wszystko dla władzy i dla pieniędzy, tylko że kto będzie chciał takich ludzi wybrać w wyborach? Obawiam się że tylko podobni im hipokryci. Ale mnie to cieszy, bo ludzi z honorem i zdrowym rozsądkiem jest więcej niż oportunistów.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron