Prawda o UM i JMM

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Prawda o UM i JMM

Postprzez 77777@portal » 11 lut 2014, o 17:46

Matołki to ludzi twojego pokroju i naszego prezydenta miasta ! przeszkadza mi i to bardzo bo to ja się Sadze z Urzędem Skarbowym w Jaworznie bo królewiczowi kasy brakuje w skarbcu na spłacanie kredytow które pozaciagal i tak mi ktoś powiedział prosto w oczy ! to właśnie ludzie takiego pokroju Solidarności którzy cale życie tylko doją kasę za NIC !!! dodatkowo płacąc gówniane podatki chcą wielce władać miastem !! Paranoja!!!!
77777@portal
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prawda o UM i JMM

Postprzez tomaszsedor@portal » 11 lut 2014, o 17:55

Zapomniałeś napisać, ze do do redbarona piszesz. :D
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prawda o UM i JMM

Postprzez konrads@jawnet » 11 lut 2014, o 17:58

zauważcie - tylko PO tak dupą trzęsie, że jedyną ich bronią są media ;)

Mają czego się martwić, ludzie ślepi nie są... opinie wyrabiacie sobie dotkliwie od początku roku...
Wybory w listopadzie, ciekawe co jeszcze wymyślicie...
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prawda o UM i JMM

Postprzez hawkmoon@portal » 11 lut 2014, o 18:12

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):Matołki to ludzi twojego pokroju i naszego prezydenta miasta ! przeszkadza mi i to bardzo bo to ja się Sadze z Urzędem Skarbowym w Jaworznie bo królewiczowi kasy brakuje w skarbcu na spłacanie kredytow które pozaciagal i tak mi ktoś powiedział prosto w oczy ! to właśnie ludzie takiego pokroju Solidarności którzy cale życie tylko doją kasę za NIC !!! dodatkowo płacąc gówniane podatki chcą wielce władać miastem !! Paranoja!!!!


Panie przedsiębiorco. Nasze miasto prowadzi od wielu, wielu lat skrajnie odpowiedzialną politykę finansową. Dzięki temu jest o jedną trzecią mniej zadłużonym miastem niż przeciętne miasto w Polsce. Co gorsza - obecnie nie zadłuża się i mimo tego notuje bardzo wysoką nadwyżkę budżetową. Z punktu widzenia obywatela to jest właśnie gorsze niż kredytowanie inwestycji.
Miasto przez ostatnie pięć lat kryzysu finansowego miało problem z płynnością przez dwa miesiące. Realizując jednocześnie największy program inwestycyjny w województwie. Przez pozostałe 58 miesięcy ma nadpłynność. Komfortowa sytuacja jakiej nie ma wiele samorządów. I mimo tego nasze miasto ładnie się rozwija.

Nie uda się wam przyprawić gęby nadmiernego zadłużenia. Bo takie zjawisko w mieście nie istnieje. A dzięki efektom wcześniejszych inwestycji dochody budżetu będą regularnie rosły. W ciągu ostatnie dekady dochody się podwoiły. Aprecjacja złotówki wyniosła w tym czasie 35 proc, co oznacza, że realnie miasto stało się o 65 proc. bogatsze niż było.

Miastu na tyle nie brakuje pieniędzy, że spłaca kredyty szybciej - korzystając z nadwyżki operacyjnej. Po to by móc sięgnąć po dużą pulę pieniędzy z funduszy wspólnotowych 2014-2020. I wówczas zapewne się zadłuży. Ale tak jak mieszkańcy Jaworzna nie odczuli negatywnie skutków zaciągania kredytów, tak nie poczują ich w przyszłości.

Bo te pieniądze nie pójdą na budowę białych słoni, pomników władzy, ale na realną poprawę jakości życia mieszkańców.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prawda o UM i JMM

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 11 lut 2014, o 18:23

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):Matołki to ludzi twojego pokroju i naszego prezydenta miasta ! przeszkadza mi i to bardzo bo to ja się Sadze z Urzędem Skarbowym w Jaworznie bo królewiczowi kasy brakuje w skarbcu na spłacanie kredytow które pozaciagal i tak mi ktoś powiedział prosto w oczy ! to właśnie ludzie takiego pokroju Solidarności którzy cale życie tylko doją kasę za NIC !!! dodatkowo płacąc gówniane podatki chcą wielce władać miastem !! Paranoja!!!!

Mogłeś od razu napisać i bez nadmiaru wykrzykników, że chciałeś przycwaniakować i obejść przepisy podatkowe. Trzeba było nie skąpić grosza na kreatywną księgową. No chyba, że "oszczędzałeś" też szanowny byznesmenie na pracownikach o czym radośnie donieśli odpowiednim organom. :D Są u nas pracodawcy co potrafią zakasać rękawy koszuli i stanąć z przysłowiową "łopatą" obok pracownika a są i buraki, którym ekologiczny izolator termiczny z butów wystaje. Ich menadżerskie umiejętności ograniczają się do zwykłego pomiatania pracownikami, "optymalizacji" etatów i trzepania kapuchy "rąbiąc" wspólników przy okazji.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prawda o UM i JMM

Postprzez janusz66@portal » 11 lut 2014, o 19:02

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):do tomaszsedor: a każdy może wejść na takie spotkanie ?? bo jestem ciekaw czy te janusze 66 bartony i inne przydupasy są tacy mądrzy na żywca

Ty biznesmen (pewnie nieudolny) dlatego tak piszczysz. Napiszę jeszcze Tobie kim jestem.
Mam na imię Janusz
Nazwisko Łaskawiec
Urodziłem się w 1966r
Mieszkam w Jaworznie na ul Bogusławskiego (Gigant)
Pracuję w PKW sa ZG Sobieski
W oddziele MSz na Sobieskim (marki, komputera i stanowiska) nie napiszę żeby pracodawca nie miał do mnie pretensji że ujawniam za dużo.
Badania okresowe przechodzę co 2 lata
Badania psychotechniczne i wysokościowe co 5 lat zgodnie z wymogami
Wystarczy? Wiec odpierwiastkuj się ode mnie jako od urzędnika.
Następny klakier wysłany przez PełO.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prawda o UM i JMM

Postprzez paciaciakowa@portal » 11 lut 2014, o 20:00

Oj Czesław, ale bredzisz... wszędzie tylko jakieś spiski widzisz... Może zajmij się tropieniem ile PełOwców poobsadzało stanowiska swoimi przydupasami. W końcu nie na darmo Saługę nazywają "kadrowym" :ugeek:
paciaciakowa@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prawda o UM i JMM

Postprzez barton@jawnet » 11 lut 2014, o 20:32

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):
77777@poczta.jaw.pl napisał(a):do tomaszsedor: a każdy może wejść na takie spotkanie ?? bo jestem ciekaw czy te janusze 66 bartony i inne przydupasy są tacy mądrzy na żywca

Ty biznesmen (pewnie nieudolny) dlatego tak piszczysz. Napiszę jeszcze Tobie kim jestem.
Mam na imię Janusz
Nazwisko Łaskawiec
Urodziłem się w 1966r
Mieszkam w Jaworznie na ul Bogusławskiego (Gigant)
Pracuję w PKW sa ZG Sobieski
W oddziele MSz na Sobieskim (marki, komputera i stanowiska) nie napiszę żeby pracodawca nie miał do mnie pretensji że ujawniam za dużo.
Badania okresowe przechodzę co 2 lata
Badania psychotechniczne i wysokościowe co 5 lat zgodnie z wymogami
Wystarczy? Wiec odpierwiastkuj się ode mnie jako od urzędnika.
Następny klakier wysłany przez PełO.



Chylę czoła nasz górniku.:D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prawda o UM i JMM

Postprzez tomaszsedor@portal » 11 lut 2014, o 21:06

Czesiek widzę nakręcił kolejną dyskusję.
A Wy Panowie bardziej na argumenty rozmawiajcie.

Panie Januszu szacun za ujawnienie się.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron