APEL DO FRANKA!

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

APEL DO FRANKA!

Postprzez leshec80@portal » 25 sty 2014, o 14:19

Franku - pytam się Ciebie jako dziennikarza, mieszkańca naszego miasta - co masz do powiedzenia na temat nagrania z komisji rady miejskiej? u Ciebie radni mówią że ludzi zwalniać nie chcą - na nagraniu natomiast licytują się kto zwolnił więcej! FRANKU CO POWIESZ!?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez wieszcz@portal » 25 sty 2014, o 15:32

Płonne twe nadzieje, media Matysika to już strona w sporze, nie ktoś obiektywny i rozsądny. Zdziwię się jak ktoś jeszcze z nimi będzie chciał gadać oprócz kółeczka wzajemnej adoracji: Chudzik, Przybyłka, Piętak.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez leshec80@portal » 25 sty 2014, o 15:35

ja liczę na zwykłą ludzką przyzwoitość, nic więcej. Franek nie jest anonimowy jak taki leman, maksimus-75, i inne czesławy - to człowiek p nazwisku, które kiedyś w mieście coś znaczyło. Licząc więc na obiektywność, rzetelność i przyzwoitość pytam jeszcze raz - Franku co sądzisz o wypowiedziach "tych panów"?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez franek@portal » 25 sty 2014, o 16:42

leszku, pracowniku Biura Promocji i Informacji UM - dla nie wtajemniczonych

Odnośnie nagrania z komisji, Pytasz o to czy dobrze to zmontowałeś ? Bo pewnie spod Twojej ręki to wyszło.

to że Dzierwa i Kaczmarczyk mówią o swoich doświadczeniach to nic dla mnie nie znaczy, to jest wycinek rozmowy.

Radni obcinają urzędnikom środki przede wszystkim na podwyżki w tym roku. Nie wierze w ani jedno słowo o zwolnieniach w UM. Zobaczymy.

Nagrywanie filmików na których płacze doświadczona i poważna osoba, którą darze wielkim szacunkiem to dla mnie bestialstwo. Używanie tego do własnych politycznych celów to sposoby z PRLu.

Nie znam takiego przypadku aby na oficjalnej stronie miasta, coś podobnego się znalazło. Mam nadzieję że skasujesz ten film z netu.

ps. moje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia i żałuje że zabieram głos.
Mam nadzieję że nie będę musiał robić tego w tym temacie po raz kolejny.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez hawkmoon@portal » 25 sty 2014, o 16:47

Franku, nagranie nie było montowane. Leci ciurkiem to co mówili jeden po drugim, aż do momentu, kiedy Pani Skarbnik się rozpłakała. Dlatego jest tym bardziej drastyczne.

To wy zajmujecie się montowaniem materiałów, cięciami, wręcz okłamywaniem. Bo macie w tym oczywisty interes. I nie jest to interes mieszkańców Jaworzna.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez leshec80@portal » 25 sty 2014, o 16:50

tu nic nie zostało zmontowane Franku, to jest fragment nagrania komisji rady miejskiej (każda komisja, każda sesja rady jest nagrywana) nic nie zostało zmanipulowane, zmontowane przeinaczone... ci ludzie chwalą się ile ludzi zwolnili (ilu pozbawili środków do życia, ilu ludziom w ten sposób zafundowali stres, zmartwienia) widząc Twoje zacietrzewienie niestety zaczynam wierzyć tym co piszą że nie jesteś bezstronny, niestety ale jesteś jedną stroną tego sporu! ŻAL
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez leshec80@portal » 25 sty 2014, o 17:01

ps. widzę że temat dla ciebie trudny, więc nie omieszkam o nic wspominać - mimo twojej ogólnej niechęci do mówienia prawdy!
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez netkuba@portal » 25 sty 2014, o 17:12

Jeśli materiał jest zmontowany mam nadzieję, że osoby wypowiadające się w w/w materiale pójdą do sądu - jeśli nie to chyba sprawa jest oczywista.
Powtórze jeszcze raz, przykro, że sytuacja wygląda w naszym mieście jak wygląda, a przez tyle lat dało się współpracować dla dobra mieszkańców...
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez franek@portal » 25 sty 2014, o 18:03

Hawkmoon i Leszek.
Montaż to nie tylko ciecie . zapytajcie sie dzieci w podstawówce.
Montaż dotyczy tez obrazu.
Jak wam nie pasuje to wyobraźni brakuje.
Odnosicie sie do tego czego chcecie.

Jeszcze raz powiem Dla mnie epatowanie płaczem pani skarbnik to dno.
Napisz Leszku czyj to pomysł.

Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

APEL DO FRANKA!

Postprzez hawkmoon@portal » 25 sty 2014, o 18:21

Powiedz to Pani Skarbnik w twarz. Że jej płacz to dno. Dobrze wiesz, że to były prawdziwe emocje uczciwego człowieka, który pilnuje miejskich pieniędzy od początku istnienia samorządu, u wszystkich kolejnych prezydentów.

Nagranie z komisji będzie w poniedziałek dostępne w całości na miejskiej stronie, żeby ludzie mogli sobie wyrobić zdanie na podstawie prawdziwych wydarzeń z prawdziwego życia. Wyrobić zdanie. Rozumiesz Franku różnicę?

W tym zawodzie miałem prawdziwych mistrzów, więc wiem co to jest i jak działa rzetelność dziennikarska. Jesteś dopiero na początku zawodowej drogi - nie brnij dalej. Jeszcze czas zawrócić.

hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron