UM-zastraszanie pracowników?

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez leshec80@portal » 24 sty 2014, o 10:54

Strona nie działa bo serwer padł i tyle - jest w naprawie.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez redakcja@jawnet » 24 sty 2014, o 10:57

:)
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez franek@portal » 24 sty 2014, o 10:57

Leszku: martwią mnie Twoje długie przerwy w pracy. :)
Chyba że to polecenie służbowe aby spamować jaw.pl ? W takim razie wiem dlaczego się nie martwisz.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez leshec80@portal » 24 sty 2014, o 11:08

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):Leszku: martwią mnie Twoje długie przerwy w pracy. :)
Chyba że to polecenie służbowe aby spamować jaw.pl ? W takim razie wiem dlaczego się nie martwisz.


nie martw się o mnie - dam sobie rade, jestem grafikiem z 20 letnim doświadczeniem - prace znajdę bez problemu. Jaw.pl nie spamuję - widać po ilości moich postów - zawsze piszę merytorycznie i na temat (w przeciwieństwie do niejakiego maksimusa), tylko w przypadkach kiedy coś mnie wk.. Tak jak w przypadku spółdzielni, czy komunistów do których mam wrodzoną niechęć - zresztą tak jak do głupoty.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez franek@portal » 24 sty 2014, o 12:20

szymonk@jawnet.pl napisał(a):Wieść gminna niesie że nawet szpilki w krzesła wbijają nocami ale tylko tym którzy nie są związani z PiSem i JMM. Czy redakcja mogłaby to sprawdzić? Ewentualnie zrobić na ten temat materiał? Można powołać się na wpis na forum jaw.pl gdzie napisano o wieści gminnej/anonimowym informatorze (brzmi profesjonalnie, na jedno wychodzi).

Piszcie do Redakcji, wszystko co słuszne zostanie opublikowane.


Szymon, opluwasz naszą redakcję za każdym razem. Jak piszemy o mściwości urzędników to rugasz nas z góry na dół. Teraz jak strach pada na wszystkich "_nie z obozu królika_" to prosisz o występowanie w Twoim czy znajomych imieniu.

Oczywiście zapytamy i podejmujemy temat, jednak do zwolnień zapewne nie dojdzie i strach minie.

Niesmak jednak po Twoich wypowiedziach nie minie tak szybko.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez barton@jawnet » 24 sty 2014, o 14:59

spam...

Poszukuję jakiejkolwiek informacji o userze na forum, pod nickiem "maksimus-75".

Proszę anonimowych pracowników firmy Art-Com aby mógłby mi podać pełny adres (lub adresy) IP tego usera powyżej, bo to że UPC to raczej pewne. Zobowiązuję się dotrzymać tajemnicy, oraz nie ujawniania źródła informacji.

Dodatkowo proszę wszystkich ludzi z forum, lub z poza niego, kto ma jakiekolwiek informacje o wyżej wymienionym userze, o jakieś namiary aby podał mi je anonimowo (gwarantuję anonimowość!) na mojego maila.

Pilnie poszukuję tego usera, ponieważ chciałem się z nim wymienić na znaczki pocztowe.

Liczę na konkretne odpowiedzi...adres mailowy na forum wiadomy :D.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez czeslaw1963@portal » 25 sty 2014, o 22:11

Mówi się i straszy rzekomymi zwolnieniami w UM. Ale czy tak czysto Ci niektórzy ludzie byli przyjęci? Jest wśród pracowników UM i spółek oraz instytucji kultury dużo ludzi będących członkami Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto oraz PiS. Wiecie o tym? Oni krzyczą na forum najwięcej oraz pracownicy wydziału biura promocji UM.
Wiecie jakie to jest wygodne? Panowie Silbert i Starzycki są jednocześnie pracodawcami a także szefami swoich ugrupowań. Członkowie ich organizacji w wielu przypadkach są pracownikami UM i innnych podległych instytucji. To prawdziwy majstersztyk! Dzięki temu nikt nie odważy się postawić Silbertowi ani Starzyckiemu,a tym samym zawsze mogą liczyć, że będą wybierani do władz w swoich ugrupowaniach, bo mają wielu swoich członków na garnuszku. Dzięki temu będą zawsze przy korycie. Całkowita imitacja demokracji, czysty PRL.

W prywatnych rozmowach ostatnio od paru członków tych organizacji słyszałem, że mają dość tego co robi Silbert i Starzycki, ale muszą siedzieć cicho, by nie stracić pracy! Całkowita paranoja i totalitaryzm. Co to za czasy?
Silbert mówi że brzydzi się politykierstwem, ale on politykę uprawia! Na czerwcowych wyborach w Stowarzyszeniu Jaworzno Moje Miasto, tak bał się, że nie zostanie wybrany, bo bał się grupy osób związanych z PO, że naprędce zapisał ponad 20 nowych osób tuż przed wyborami. Ot tak wygląda demokracja i polityka wg Silberta!
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

UM-zastraszanie pracowników?

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 25 sty 2014, o 22:27

Powtarzanie tego samego tekstu w kilku tematach na normalnym forum groziłoby banem za zwykły spam. Rozumiem, że treść może być warta uwagi. Osobiście tego typu działania odbieram jak uporczywe wpychanie do ręki ulotek kredytów-chwilówek, które w moim przypadku znajdują swoje zasłużone miejsce w najbliższym koszu. Obecnie ludzki umysł jest tak zalewany reklamami, że automatycznie podejmuje pewne czynności obronne. Można to oczywiście zrzucić na brak uwagi ale moim zdaniem jest to zwykły selektywny filtr treści przyswajanych. ;)
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron