Odwołanie konkursu na patrona biblioteki?!

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Odwołanie konkursu na patrona biblioteki?!

Postprzez ventas@portal » 16 sty 2014, o 10:28

Chciałbym wyrazić swoje rozczarowanie sposobem odwołania konkursu na patrona naszej biblioteki. Od listopada do grudnia zeszłego roku dano mieszkańcom możliwość składania własnych propozycji. Powołana komisja miała wybrać 5 najlepszych, które zostałyby opublikowane na stronie biblioteki w internetowej sondzie. Z żalem dowiedziałem się, że organizator odwołał konkurs z powodu małego zainteresowania, ale jednocześnie postanowił nagrodzić dwie prace... Skoro jakieś wybrano, to znaczy, że wybór był! Może i mały, ale w regulaminie nie było ani słowa o możliwości odwołania konkursu z jakiejś przyczyny ani o minimalnym limicie nadesłanych prac. Jeśli już zapragnęli kogoś nagrodzić, to powinni wszystkich uczestników (skoro było ich tak niewielu), a nie tylko dwie osoby... i byłoby miło upublicznić, tak jak było wspomniane w regulaminie, wyszczególnione prace... Takie podejście do konkursu i uczestników nie jest poważne... jest śmieszne. Bez żadnych przeprosin czy podziękowań dla osób, które BYŁY zainteresowane konkursem... tylko krótka notka na stronie. Czy tak powinna zachowywać się państwowa instytucja??
ventas@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Odwołanie konkursu na patrona biblioteki?!

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2014, o 10:44

Biblioteka odwołała konkurs ?. No niemożliwe !. Koniec świata !. Pewnie miałeś wygraną w kieszeni, stąd to rozczarowanie. Powiem Ci coś. Mnie rozczarowała inna instytucja państwowa. Nazywa się ZUS. Po 30 latach uczciwej pracy wyliczyła, że należą mi si gówniane pieniądze na starość. Zamiast na Malediwach, jak obiecywali ludzie którzy wtedy rządzili a dziś zasiadają w ławach poselskich, emeryturę pewnie spędzę żebrząc na rynku, na placu koło biblioteki i wąsiastego drwala. A tobie konkursik odwołali. No żesz urwa !.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron