uchwalą dziadostwo i bylejakość ?

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

uchwalą dziadostwo i bylejakość ?

Postprzez barton@jawnet » 1 sty 2014, o 12:47

leman@jawnet.pl napisał(a):
2013-12-29 19:08
Temat: uchwalą dziadostwo i bylejakość ? W poniedziałek 30.12 na sesji RM będzie uchwalany Regulamin Rynku. Przypuszczam, z dużą doza pewności, że radni, jak maszynka z niedalekiej przeszłości, przyjmą prezydencki projekt jednogłośnie. Bo to mało ważne i nie warto się droczyć. A dla mnie ten punkt sesji jest tak samo ważny i istotny jak uchwalenie budżetu. Również zauważył to „jedynie trzeźwy” portal. Tylko tak myślę, jakie zioła oni jarają, że takie teksty tam wypisują. A może im tylko wazelina i wchodzenie w prezydenta ..łaski, tak się na myślenie udzieliła.





barton@jawnet.pl napisał(a):
2013-12-29 20:17
Niech zgadnę. Pewnie Chudy przeczytał co napisałeś i poruszy na sesji ten temat. Szczerze mówiąc, wątpię, aby regulamin rynku przyklepneli z automatu. To przecież kolejna okazja aby z każdego punktu zrobić wielka aferę. Jeśli zaś radni zrozumieją punkt regulaminu jak ty, że to ty musisz sprzątać po psach, to będzie wielka wojna. :ugeek:


Leman, porównałeś teraz mój wpis, z głosem Radnego Chudzikiewicza na sesji dzień później ?. Jak widzisz, nic nie uchwalili, a nawet odrzucili. Jak widać radni czytają nasze wpisy, co mnie bardzo cieszy.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron