Matysik kłamał ! ma przeprosić Gminę i zapłacić 3000pln + 2600pln kosztów procesu sądowego ...

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Matysik kłamał ! ma przeprosić Gminę i zapłacić 3000pln + 2600pln kosztów procesu sądowego ...

Postprzez user1@portal » 23 gru 2013, o 14:50

barton@jawnet.pl napisał(a):Ty też widzę, nie przebierasz w słowach. Kto nie z nami, to przeciwko nam. Bardzo głupia zasada.

Wesołych Świąt, chłopcy.:|


Stąd te znaczniki "ironia". Nie mam zamiaru nikogo obrażać, bo to jest nieskuteczny sposób dyskusji (raczej - antyskuteczny), chciałem tylko sprowadzić wypowiedź siuxa do absurdu.
Avatar użytkownika
user1@portal
 
Posty: 315
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Matysik kłamał ! ma przeprosić Gminę i zapłacić 3000pln + 2600pln kosztów procesu sądowego ...

Postprzez barton@jawnet » 23 gru 2013, o 15:01

Czyli uważasz, że znacznik Cię całkowicie usprawiedliwia z tego tekstu. Ok. Jeden pisior też postawił znaczek uśmiechu na końcu swojej wypowiedzi a prują mu majty w całym necie. Oczywiście TYnie zauważysz podobieństw.

http://www.tvn24.pl/cwierkniecie-ponizej-normy-wstyd-ze-zasiada-w-parlamencie-politycy-o-wpisie-posla-pis,381832,s.html
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Matysik kłamał ! ma przeprosić Gminę i zapłacić 3000pln + 2600pln kosztów procesu sądowego ...

Postprzez user1@portal » 23 gru 2013, o 15:13

W zasadzie jakby w tej wypowiedzi zmienić "dziki" na np. "mniej zaawansowany cywilizacyjnie" czy coś w tym stylu, to by się nie było czego czepiać, ale nieważne.

Tak, usprawiedliwia, bo wiadomo, że nie trzeba być idiotą, żeby na coś nie wpaść (i podobnie - żeby przez pomyłkę założyć wątek na podobny temat) itd., więc dlatego napisałem wprost, że to ironia.

Zresztą Siux sam wyraźnie dał do zrozumienia, że według niego w takim tekście jak moim nie ma nic niestosownego, więc teoretycznie nie powinien mieć nic przeciwko (co najwyżej moderator mógłby mieć). A to już chyba nie pierwszy taki jego wyskok.
Avatar użytkownika
user1@portal
 
Posty: 315
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron