Sylwester - gdzie?

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Sylwester - gdzie?

Postprzez netkuba@portal » 12 gru 2013, o 16:49

Witam!

Może wie ktoś gdzie u nas w mieście lub okolicy odbywa się impreza zorganizowana w Sylwestra?
Chodzi mi o to, żeby była to impreza dla młodych (20-30lat), bo 2 lata temu byłem w Mega Pizzy na osiedlu i niestety większość była dziadków ;) i muzyka rodem z wesela.
Widziałem, że w Borowej jest coś organizowane?, wie ktoś coś?
Ogólnie nawet nie chodzi o wiek imprezowiczów, a muzykę, nie mam nic do do disco polo, ale mogły by też lecieć jakieś obecne hity ;)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester - gdzie?

Postprzez barton@jawnet » 12 gru 2013, o 17:07

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sylwester - gdzie?

Postprzez seba@jawnet » 12 gru 2013, o 17:27

Po pierwsze wszędzie gdzie trafisz będzie muzyka weselna... nie wyobrażam sobie aby grali "dance" gdyż grupa docelowa jest jaka jest, czyli osoby starsze, które stać na wydanie 500 zł za jedną noc.

Nie wiem czy 20 latków stać, aby się bawić na takich imprezach, a jak stać to są unikalne przypadki.

Pozostaje zebranie grupy znajomych i wybranie jednego miejsca, zabawa w klubie (nie wiem czy znajdziesz coś w Jaworznie), albo jak polecił poprzednik - sylwester pod chmurką gdzie napewno będzie sporo młodych uczestników.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sylwester - gdzie?

Postprzez dem2000@jawnet » 12 gru 2013, o 23:30

Do borowej ja idę bo tam są fajne imprezy. Ale tak jak pisze Sebastian 500zł i zostały ostatnie dwa wolne miejsca (ok godziny 19 tak mi kelnerka mówiła) Oczywiście muzyka pewnie będzie mieszana.

http://www.borowa-chata.com.pl/sylwester-w-borowej-chacie/
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Sylwester - gdzie?

Postprzez 07@portal » 13 gru 2013, o 10:40

Zapewne doskonałą zabawę urządzi ksiądz Gut ,proszę zapytać.
07@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester - gdzie?

Postprzez freezee@jawnet » 13 gru 2013, o 12:22

netkuba trochę późno się obudziłeś... Ja wypadam do żywca na taką imprezę i miejsca skończyły się we wrześniu :) Jak chcesz gdzieś wyjść to nie wybrzydzaj bo się obudzisz w ręką w nocniku na sylwestrze z jedynką ;)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Sylwester - gdzie?

Postprzez netkuba@portal » 13 gru 2013, o 13:15

freeze - tragedi nie ma, mamy swoją grupę, zawsze zostaje w obwodzie domówka ;)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester - gdzie?

Postprzez grzkac@jawnet » 13 gru 2013, o 13:28

Pomiędzy ks. Gutem i abstynenckiej niby imprezy a prawdą kilka słów dorzucę.

1. Imprezy sylwestrowe organizowane w lokalach na salach mają to do siebie, że przypominają wesela a średnia wieku odbiega od Ciebie przedstawionej i z reguły są kosztowne.
2. Imprezy plenerowe - jak komuś pasuje fajna sprawa. Sam byłem na takiej imprezie 2006/2007 na rynku w Krakowie - tłoczno, o północy deszcz szampanów (niestety ja i ubrania do prania) i kilku tys. tłum napierający na człowieka - miałem szczęście stałem w 3 rzędzie od sceny. Ja bym się drugi raz nie pisał na tego typu imprezę ale jeżeli ktoś nie był polecam warto spróbować.
3. Nie orientuje się ale o tej porze wszelkie sale, domy działkowca podejrzewam będą wynajęte.

Pozostaje zwykła domówka.

Najważniejsze jest chyba to żeby bawić się w gronie znajomych, przedział wiekowy nie ma znaczenia, bo ja o wiele lepiej bawię się wśród osób 2 razy starszych niżeli wśród rówieśników.

W typowych dyskotekach typu Spiż, Energy2000 są organizowane sylwestra dość tanim kosztem. Jeżeli ktoś lubi to zapewne się jeszcze załapie.

Poszukaj po małych knajpkach i barach. Dość fajną i tanią ofertę ma sport klub (club) na Stawowej w Katowicach. Nie chcę reklamować tego miejsca w żaden sposób ale ostatnio byłem i ulotka wpadła mi w ręce.
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron