paczki

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

paczki

Postprzez kasza@portal » 8 gru 2013, o 18:19

Witam forumowiczów. Mam pytanie. Od trzech lat mam spór z bratem na temat paczek mikołajowych otrzymywanych przez pracowników elektrowni i kopalni. Wiem jakie paczki są na elektrowni ale nie za bardzo wierzę że paczki kopalniane są bogatsze niż nasze?? Proszę o pomoc w rozstrzygnięciu tego sporu
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

paczki

Postprzez barton@jawnet » 8 gru 2013, o 18:59

Od trzech lat to ja otrzymuję od Prezesa firmy kopertę, w niej podziękowanie za zaangażowanie w pracy, w formie pocztówki. Ale nie zazdroszczę Ci. W końcu ktoś za twoje pieniądze kupił Ci paczkę z zawartością, o której nie zawsze marzyłeś.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

paczki

Postprzez lagarto@jawnet » 8 gru 2013, o 20:40

Kasza, nie bardzo wiem o co Ci chodzi ?
Chciałbyś, aby ktoś napisał listę atykułów ze swojej paczki? Pewnie najlepiej z cenami, wzorem podawanych przez różne portale rankingu super i hipermarketów. Wtedy porównasz swój elektrowniany "koszyk" z "koszykiem" kopalnianym i jeśli Twoje podejrzenia się sprawdzą to do szefa i pysk mu tą paczką :P

Mam nadzieję, że trzyletni spór z bratem nie wszedł jeszcze na drogę sądową... :P

P.S. K:evil:a, chciałbym mieć tylko takie zmartwienia przed świętami....
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

paczki

Postprzez kasza@portal » 8 gru 2013, o 20:49

lagarto@jawnet.pl napisał(a):Kasza, nie bardzo wiem o co Ci chodzi ?
Chciałbyś, aby ktoś napisał listę atykułów ze swojej paczki? Pewnie najlepiej z cenami, wzorem podawanych przez różne portale rankingu super i hipermarketów. Wtedy porównasz swój elektrowniany "koszyk" z "koszykiem" kopalnianym i jeśli Twoje podejrzenia się sprawdzą to do szefa i pysk mu tą paczką :P

Mam nadzieję, że trzyletni spór z bratem nie wszedł jeszcze na drogę sądową... :P

P.S. K:evil:a, chciałbym mieć tylko takie zmartwienia przed świętami....


mam normalną rodzinkę i nie muszę występować do sądów.
Są to tylko spory który zakład lepiej dba do swoich pracowników
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

paczki

Postprzez kasza@portal » 8 gru 2013, o 20:52

barton@jawnet.pl napisał(a):Od trzech lat to ja otrzymuję od Prezesa firmy kopertę, w niej podziękowanie za zaangażowanie w pracy, w formie pocztówki. Ale nie zazdroszczę Ci. W końcu ktoś za twoje pieniądze kupił Ci paczkę z zawartością, o której nie zawsze marzyłeś.


tu masz rację. Wolałbym dostać tą kasę w formie bonów i sam dzieciakom coś kupić lub dać dzieciakom aby same sobie kupiły
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

paczki

Postprzez jawman@portal » 9 gru 2013, o 08:28

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):Witam forumowiczów. Mam pytanie. Od trzech lat mam spór z bratem na temat paczek mikołajowych otrzymywanych przez pracowników elektrowni i kopalni. Wiem jakie paczki są na elektrowni ale nie za bardzo wierzę że paczki kopalniane są bogatsze niż nasze?? Proszę o pomoc w rozstrzygnięciu tego sporu


Brawo. Cóż za popis dałeś tymi pytaniami. Gratulacje. :D:|
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

paczki

Postprzez zajceffost@portal » 9 gru 2013, o 09:11


Ja pier....

Czy WY ludziska nie macie większych problemów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

paczki

Postprzez lagarto@jawnet » 9 gru 2013, o 09:17

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Od trzech lat to ja otrzymuję od Prezesa firmy kopertę, w niej podziękowanie za zaangażowanie w pracy, w formie pocztówki. Ale nie zazdroszczę Ci. W końcu ktoś za twoje pieniądze kupił Ci paczkę z zawartością, o której nie zawsze marzyłeś.


tu masz rację. Wolałbym dostać tą kasę w formie bonów i sam dzieciakom coś kupić lub dać dzieciakom aby same sobie kupiły


Myślę, że barton choćby nawet tą kopertę ze trzy razy na lewą stronę przewrócił to żaden bon by nie wypadł.... Dobra i pocztówka.... :P


Kasza, mogę Ci podsunąć jeszcze kilka tematów - na forum jest dużo kompetentnych osób - na pewno pomogą. Na przykład:

Czy czerń w butach roboczych jest głębsza w tych z elektrowni czy w tych z kopalni?

W którym z tych zakładów ubrania robocze mają większą zawartość bawełny?

Dlaczego szafki na ubrania mają ładniejszy kolor na elektrowni a nie na kopalni? (o hakach już nie wspomnę)

Dlaczego w jednym zakładzie w automatach jest pepsi a w drugim cola?


itd, itp...

Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

paczki

Postprzez siux1@portal » 9 gru 2013, o 10:55

Co jest lepsze? - pytasz...

Odpowiedź masz w przypowiastce:

Przychodzi Jasiu do taty i się go pyta:
- Tato, co jest lepsze - się ożenić czy pójść do wojska?
Tata na to:
- Jeśli się ożenisz toś przepadł, a jak pójdziesz do wojska to masz dwa wyjścia: albo cię wyślą na front albo cię wypiszą, jak cię wypiszą toś przepadł a jak cię wyślą na front to masz dwa wyjścia: albo cię tam zabiją albo nie, jak nie toś przepadł, a jak cię zabiją to masz dwa wyjścia: albo pochowają cię pod jodliną albo pod brzeziną, jeśli pod jodliną toś przepadł, a jak pod brzeziną to masz dwa wyjścia: albo zgnijesz albo wezmą cię do tartaku, jak zgnijesz toś przepadł, a jak wezmą cię do tartaku to masz dwa wyjścia: albo przerobią cię na deski na opał albo na papier, jak na opał toś przepadł a jak na papier to masz dwa wyjścia: albo przerobią cię na papier toaletowy albo na zeszyty, jak na zeszyty toś przepadł, a jak na papier toaletowy to masz dwa wyjścia: albo dają cię do toalety publicznej albo do jakiegoś domu, jak do domu toś przepadł, a jak do ubikacji publicznej to masz dwa wyjścia: albo dają cię do męskiej albo damskiej toalety, jak do męskiej toś przepadł, a jak do damskiej to masz dwa wyjścia: albo będzie się tobą podcierać stara albo młoda, jak stara toś przepadł, a jak młoda to masz dwa wyjścia: albo ona będzie brzydka albo ładna, jak brzydka toś przepadł, a jak młoda to masz dwa wyjścia: albo się podetrze z przodu albo z tyłu, jak z tylu toś przepadł, a jak z przodu to ... tak jakbyś się ożenił.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

paczki

Postprzez marv@portal » 9 gru 2013, o 11:44

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):Są to tylko spory który zakład lepiej dba do swoich pracowników


To sobie dość dziwne kryterium wybraliście.
marv@portal
 
Posty: 97
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron