Światła na Szczakowskiej.

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Światła na Szczakowskiej.

Postprzez grisham@portal » 27 lis 2013, o 20:16

Droga z targowiska to droga wewnętrzna, więc obligatoryjnie podporządkowana, a kierujący włanczają się do ruchu, więc o co tyle halo, Nawet gdy na skrzyżowaniu brak jakiegokolwiek oznakowania to obligatoryjnie pierszeństwo mają zawsze poruszający się z prawej strony. Tyle w temacie.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Światła na Szczakowskiej.

Postprzez zajceffost@portal » 28 lis 2013, o 08:49

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):
zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):
lagarto@jawnet.pl napisał(a):
jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
dlatego głupota, że nie ma tam uzasadnienia na tego typu skrzyżowanie i 90% ludzi tego nie przestrzega. już nie mówiąc, że pewnie większość z nich nie wie co oznaczają te znaki :D
Przed tymi durnymi wymysłami Aleja Tysiąclecia była drogą główną i nie było tam takich cyrków. potem jakiś głupek dla testów albo nie wiem czego wymyślił tam takie skrzyżowanie i codziennie są cyrki.
no ale z Tobą panie funkcjonariuszu kasza nie będę na ten temat polemizował.


Jawman, taka organizacja ruchu ma wymusić na kierowcach zachowywanie niewielkich prędkości - wszak to droga osiedlowa. Jak Tysiąclecia była główną to zdarzali się "miszczowie kierwonicy", którzy potrafili pruć tam nawet 90km/h. Teraz nie opłaca się rozpędzać, gdyż co kilkadziesiąt metrów jest skrzyżowanie.

Większym problemem są samochody stojące wzdłóż tej drogi, czasem na samym skrzyżowaniu (zwłaszcza Tysiąclecia/Powstańców) które znacznie ograniczają widoczność. Ale w tej części OST właściwie nie ma parkingu z prawdziwego zdarzenia więc gdzie mają parkować...


Chciałem zauważyć że w naszym ZAJEBISTYM miescie nie ma już praktycznie żadnego wolnego miejsca parkingowego a Samochodów nadal przybywa !!!
Więc chyba normą jest że ludzie parkują gdzie popadnie bo gdzie mam auto zostawić ? Może schować do kieszeni :!::!:

Ale cóż nasza władza jest totalnie ślepa na ten problem . Tylko liczą że budżet obywatelski wyda się na parkingi :D - piękne posunięcie .






a co miasto ma dotego? jeszcze tego brakowalo zeby wam blokersa budowali za darmo parkingi-jeszcze moze zadaszone co?


Nie umiem tego inaczej napisać ale muszę JESTES PAJACEM.
Nie potrafisz inaczej pisać niż blokers to się nie wcinaj matole bo nikt inny cię tutaj nie obraża chamie !!!!
MASZ ODE MNIE teraz.
Dobrze że ty jesteś taki zajebisty i masz dom jednorodzinny i w ogóle .
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron