„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez muniek@portal » 12 paź 2013, o 00:00

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):synek to było do ciebie pytanie. mam wykształcenie prawnicze, wiec daruj se te uwagi.

"SE" nie mogę darować dziecko Neostrady
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez barton@jawnet » 12 paź 2013, o 00:08

Galena, chłopaki, prawniki, Galena...skupcie się...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez wodnik78@jawnet » 12 paź 2013, o 07:59

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):
muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):
jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):ciekawe czy znajdą się sprzedawcy i kupcy ?? jak dla mnie inwestycja bezsensu Jaworzno za biedne. Kino będzie i co z tego, szkoda ze Teatru nie będzie :P. Mnie się ta nazwa kojarzy z imieniem staropolskim, mimo ze nazwa/przezwisko ma pochodzenie angielskie ... jest takie tez miasto Galena w USA


Kolejny twój post potwierdza moje zdanie o tobie, Jaworzno za biedne :D widać po tych wszystkich zapełnionych marketach wkolo i nie tylko wkolo. To z tego ze kino będzie i już
Kolejny idiotyczny post o nazwie i nie tylko, było już wyjaśnione skad nazwa

a co sklepy versace, armani będą w galerii jaworznickiej ?? weź nie rozśmieszaj Galena konkurencja dla FashionHouse bucha cha. W FashionHouse nietylko Jaworznianie kupują. Zazwyczaj widze w Jaworznie ludzi niezbyt drogo ubranych i modnie. chce się dowiedzieć kto wymyślił nazwe Galena? W jaworznie bieda az piszczy, a kto ci kupi sweterek za 300 zł lub 400 zł , jak żarcie ludzie tutaj kupują po promocjach, rachunek z marketu przeciętnego Jaworznianina nie przekracza 100zł - sam widziałem. ostatnio w markecie kupiłem dziecku czekoladę, bo matke z Jaworzna nie było na nią stać (kobieta miała łzy w oczach, kiedy dostało dziecko słodycz). Pomieszkuje niedaleko rodziny- mąż stracił prace, zona jest krawcową, gdyby nie pomoc ich matki nie mieliby co do gara wrzucić . Dwa tygodniu temu w Jaworznie podeszli do mnie mężczyźni z zapytaniem o prace, podkreślili, że moga pracować za 5 zł nawet na czarno . Wy udajecie, czy naprawdę nie znacie codziennych realiów życia "zwykłego" Polaka? Dobra rada, Muniek ty już nic nie pisz zbyt często się błaźnisz . W sumie Muniek, Wodnik78 żyjcie dalej w świecie bajek i mitów.



Ameryki nie odkryłeś bo w każdym mieście są osoby o róznym statusie materialnym. Czyzby np. Katowice były bogatym miastem ? Tam też sa osoby których nie na wszystko stać a maja dwie galerie, kilka merketów, ok. 6 kin, teatry. To w takim razie mamy stac w miejscu i nawet galerii z kinem nie mieć ? Dojazd do Sosnowca lub Katowic tez troche kosztuje wiec to jest tez dodatowy wydatek dla ludzi. Jakie realia są to wiekszość ludzi wie i przez to że nie chcesz galerii to stan materialny nikomu sie nie powiekszy. A ceny również wiadomo jakie sa w niektórych sklepach w jednej czy drugiej galerii, wiec jesli ktos chce i stac go to kupuje. Tak sie składa ze w tych naszych sklepikach osiedlowych są czasem wieksze ceny róznych rzeczy od tych w markecie. Chyba ze niewiesz o tym ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez wodnik78@jawnet » 12 paź 2013, o 08:12

barton@jawnet.pl napisał(a):Właśnie to dziś zauważyłem w galerii w Katowicach. Mnóstwo młodzieży , siedzącej , rozmawiającej, surfującej. Nawet swojemu koledze zwróciłem uwagę, zobacz ile ludzi z centrum Katowic teraz chodzi po galerii....ile chodzi bez celu...nie wiadomo...nie widziałem kloszardów, za to co mnie uderzyło to ubikacje za darmo, ale koło nich siedząca kobieta z klikaczem czy jak to nazwać...urządzeniem do liczenia ...wejść do toalet...pewnie zliczą a potem zkalkują za ile..ot kapitalizm..:).



Odkąd otworzyli galerie katowicką to przez najblizszy okres bedzie raczej zwiedzający niz kupujacy bo wiekszosc z ciekawosci jedzie zobaczyc co to powstało w centrum miasta :) Na dwoch pietrach toalety są płatne a tylko na drugim pietrze toalety są bezpłatne. Wkońcu taki wystrój musi kosztować, a na drugim pietrze zwykła szara toaleta ;)

www.dziennikzachodni.pl/artykul/993807,galeria-katowicka-nie-tylko-parkingi-ale-i-toalety-w-galerii-beda-platne-zdjecia,id,t.html?cookie=1
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez zajceffost@portal » 12 paź 2013, o 10:52


Ja pierdziele ale mamy zjebane społeczeństwo :ugeek: . Pracodawcy na 100% jadą na forum co za żenada .
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez barton@jawnet » 12 paź 2013, o 13:30

wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Odkąd otworzyli galerie katowicką to przez najblizszy okres bedzie raczej zwiedzający niz kupujacy bo wiekszosc z ciekawosci jedzie zobaczyc co to powstało w centrum miasta :) Na dwoch pietrach toalety są płatne a tylko na drugim pietrze toalety są bezpłatne. Wkońcu taki wystrój musi kosztować, a na drugim pietrze zwykła szara toaleta ;-


To oczywiste, i cały czas tych zwiedzających będzie o wiele więcej niż kupujących.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez wodnik78@jawnet » 6 lis 2013, o 14:34

To że dostali pozwolenie to jedno, a drugie to orientuje sie ktoś czy w tym roku cos już zamierzają z budową ?
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez mikul@portal » 6 lis 2013, o 17:47

Dziewczyny....przestańcie się drapać:P

Najważniejsze że będzie wreszcie kino i będzie można z rodziną spokojnie sobie do niego pójść i nie musi to być wyprawa do Katowic czy Sosnowca.:D
Avatar użytkownika
mikul@portal
 
Posty: 616
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez mikul@portal » 6 lis 2013, o 17:51

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):
Ja pierdziele ale mamy zjebane społeczeństwo :ugeek: . Pracodawcy na 100% jadą na forum co za żenada .


Widać jak ciężko pracują:D
Avatar użytkownika
mikul@portal
 
Posty: 616
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez pavel@portal » 6 lis 2013, o 18:17

wodnik78@jawnet.pl napisał(a):To że dostali pozwolenie to jedno, a drugie to orientuje sie ktoś czy w tym roku cos już zamierzają z budową ?

Ponoc wczesną wiosna 2014 mają rozpoczac, a gdzies czytalem ze wedlug prawa od momentu wydania pozwolenia maja 2-3 lata na rozpoczecie budowy, wiec równie dobrze moga rozpoczac za rok i nikt im nic nie moze pewnie zrobic :P
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości