„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez katowicka@portal » 11 paź 2013, o 23:04

Akurat miejsc parkingowych tam braknie z innej przyczyny ;)

Tak czy inaczej, jeżeli Galena będzie pełnić nie tylko funkcję handlowo-usługową, ale i towarzyską (poza kinem), ma sporą szansę ożywić centrum miasta.
Avatar użytkownika
katowicka@portal
 
Posty: 107
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez jogurt@portal » 11 paź 2013, o 23:08

biedny pracodawco Muniek a ile ty płacisz swoim pracownikom? 5 zł to juz standard, ja zatrudniłem 8 chłopów którzy układali bruk za netto 8 zł /1h i co ty na to ? juz pomijam fakt ile Drogopol płacił robotnikom .... :P a ochroniarzom płacili po 3,5 zł/1h
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez barton@jawnet » 11 paź 2013, o 23:10

Właśnie to dziś zauważyłem w galerii w Katowicach. Mnóstwo młodzieży , siedzącej , rozmawiającej, surfującej. Nawet swojemu koledze zwróciłem uwagę, zobacz ile ludzi z centrum Katowic teraz chodzi po galerii....ile chodzi bez celu...nie wiadomo...nie widziałem kloszardów, za to co mnie uderzyło to ubikacje za darmo, ale koło nich siedząca kobieta z klikaczem czy jak to nazwać...urządzeniem do liczenia ...wejść do toalet...pewnie zliczą a potem zkalkują za ile..ot kapitalizm..:).
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez muniek@portal » 11 paź 2013, o 23:17

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):biedny pracodawco Muniek a ile ty płacisz swoim pracownikom? 5 zł to juz standard, ja zatrudniłem 8 chłopów którzy układali bruk za netto 8 zł /1h i co ty na to ? juz pomijam fakt ile Drogopol płacił robotnikom .... :P a ochroniarzom płacili po 3,5 zł/1h


tak brukarza żeby ci ulozyli klocki lego
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez jogurt@portal » 11 paź 2013, o 23:20

a 11 zł/1h płacę "zwykłemu" pracownikowi drogowemu ( ukladanie asfaltu) i wiesz co Muniek nie brakuje chętnych.
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez jogurt@portal » 11 paź 2013, o 23:21

no pochwal sie co za przedsiębiorstwo prowadzisz i ile płacisz pewno każdy dostaje po 10tys. zł na miesiac i jest zatrdniony w um jaworzno
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez muniek@portal » 11 paź 2013, o 23:21

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):biedny pracodawco Muniek a ile ty płacisz swoim pracownikom? 5 zł to juz standard, ja zatrudniłem 8 chłopów którzy układali bruk za netto 8 zł /1h i co ty na to ? juz pomijam fakt ile Drogopol płacił robotnikom .... :P a ochroniarzom płacili po 3,5 zł/1h


Ty wyzyskiwaczu. Tyle to wynosi najnizsza krajowa, daj mi namiary na takich brukarzy(chyba więcej przywołany przez ciebie drogopol placi).
8 x 8 = 64x srednia 20 dni 1280 zl netto
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez barton@jawnet » 11 paź 2013, o 23:22

Dajcie se spokój panowie ;). Piszcie na temat.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez muniek@portal » 11 paź 2013, o 23:24

Jogurt w tej chwili nie dziwie się ze ktoras z pan cie prosila o czekolade pewnie to była zona jednego z twoich pracownikow
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

„Galena” otrzymała pozwolenie na budowę!

Postprzez jogurt@portal » 11 paź 2013, o 23:24

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):
jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):biedny pracodawco Muniek a ile ty płacisz swoim pracownikom? 5 zł to juz standard, ja zatrudniłem 8 chłopów którzy układali bruk za netto 8 zł /1h i co ty na to ? juz pomijam fakt ile Drogopol płacił robotnikom .... :P a ochroniarzom płacili po 3,5 zł/1h


Ty wyzyskiwaczu. Tyle to wynosi najnizsza krajowa, daj mi namiary na takich brukarzy(chyba więcej przywołany przez ciebie drogopol placi).
8 x 8 = 64x srednia 20 dni 1280 zl netto


jak se narysujesz to sa podwykonawcy a oni dostaja jeszcze mniej no niestety takie realia - wyzyskiwanie no cóz o taką Polskę walczyliscie
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron