Jaworzno, Żródło Energii - zapytanie

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Jaworzno, Żródło Energii - zapytanie

Postprzez jaworznianin@portal » 17 wrz 2013, o 08:21

gunner1978@poczta.jaw.pl napisał(a):w Bytomiu, a nie Bytomie :P

ale tam to wogole ciekawe rzeczy sie dzieja. Sa najmilszym miastem w konkursie Milki, a ja nawet najwiekszemu wrogowi nie proponowalbym aby przeszedl sie tam wieczorem albo noca przez centrum miasta


Największemu wrogowi też bym nie proponował - po co ma mu być przyjemnie. Kiedy Ty wieczorem byłeś ostatnio na rynku w Bytomiu?!?!
jaworznianin@portal
 
Posty: 427
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworzno, Żródło Energii - zapytanie

Postprzez wodnik78@jawnet » 17 wrz 2013, o 09:38

Może gdzieś to przeoczyłem, ale z jakiego powodu jaworznicki drwal siedzi tyłem do rynku ? Nie chce widzieć jak to sie skończy i co sie bedzie na nim działo. wiec dlatego tylem siedzi ? ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaworzno, Żródło Energii - zapytanie

Postprzez gunner1978@portal » 17 wrz 2013, o 14:51

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Dobrze, że po Jaworznie się spokojnie wieczorem albo w nocy przejdziesz. A w szczególności przez OST i OTK.
Życzę powodzenia. :D


na OST mieszkalem prawie 30 lat i nic sie tam nigdy mi nie stalo :D

jaworznianin@poczta.jaw.pl napisał(a):Największemu wrogowi też bym nie proponował - po co ma mu być przyjemnie. Kiedy Ty wieczorem byłeś ostatnio na rynku w Bytomiu?!?!


kilka lat temu. Nie mowie o rynku a o centrum. Ulice np Dworcowa, Podgorna. Okolice dworca PKM i inne
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworzno, Żródło Energii - zapytanie

Postprzez barton@jawnet » 17 wrz 2013, o 14:55

wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Może gdzieś to przeoczyłem, ale z jakiego powodu jaworznicki drwal siedzi tyłem do rynku ? Nie chce widzieć jak to sie skończy i co sie bedzie na nim działo. wiec dlatego tylem siedzi ? ;)


Jeszcze nikt nie napisał dlaczego siedzi tyłem do rynku. Zadałem sobie troszkę trudu, spojrzałem na Google Maps i widzę że spogląda w kierunku swojego towarzysza drwalowej niedoli. Mieli iść razem na wódkę, ale jakiś cymbał napisał, że muszą jakieś drwa rąbać.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaworzno, Żródło Energii - zapytanie

Postprzez oportunista@portal » 17 wrz 2013, o 19:35

Widocznie umówili się w tym miejscu, tylko temu z Matejki GPS szwankuje i stanął i stoi, chyba czeka aż Google wprowadzą nowe dane.
Avatar użytkownika
oportunista@portal
 
Posty: 40
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron