Referendum w Jaworznie

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Referendum w Jaworznie

Postprzez czeslaw1963@portal » 10 wrz 2013, o 10:33

Wakacje się skończyły. Czas Panowie ruszać do pracy. Czas na spotkanie inicjatorów.
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez barton@jawnet » 10 wrz 2013, o 10:40

A Panie do garów ?. A jak się uda odwołać Silberta to kto naprędce, na kolanie, napisze swój program wyborczy ?.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Referendum w Jaworznie

Postprzez czeslaw1963@portal » 10 wrz 2013, o 10:42

Jedna z Pań na vice.
W Jaworznie nie ma co robić po pracy, jeśli ona jest oczywiscie - program sam się pisze.
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez jogurt@portal » 10 wrz 2013, o 10:48

czeslaw1963@poczta.jaw.pl napisał(a):Jedna z Pań na vice.
W Jaworznie nie ma co robić po pracy, jeśli ona jest oczywiscie - program sam się pisze.


bez sensu- i co to da? chyba ze chcesz silbertowi dopiec. a kogo proponujesz skarbnik jaworzna na prezydenta czy starzyckiego wymienić na silberta, chyba ze łacha wybierzemy - on już po prawomocnym wyroku ktoś może już wie, słyszał??
Ja chętnie pomogę ale w przyszłym miesiącu, od razu inf., że nie występuje przed kamerami - obecnie pełniona funkcja nie pozwala mi na czynienie pewnych rzeczy.
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez czeslaw1963@portal » 10 wrz 2013, o 10:48

Mówi się w urzędzie, że Starzycki stłamsił już całkiem Silberta, który już nie ma wpływu na dobór kadr nawet, co widać, po liczbie przyjaciół PiS i Starzyckiego.
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez jogurt@portal » 10 wrz 2013, o 10:51

czeslaw1963@poczta.jaw.pl napisał(a):Mówi się w urzędzie, że Starzycki stłamsił już całkiem Silberta, który już nie ma wpływu na dobór kadr nawet, co widać, po liczbie przyjaciół PiS i Starzyckiego.


Silbert chodzi jak go nastawią. w sumie do niego nie ma nic, tyle ze ma tych dziwnych znajomych i starzyckiego przy swoim boku. Obrzydzenie mnie bierze jak widze darusia.
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez barton@jawnet » 10 wrz 2013, o 11:01

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a): Ja chętnie pomogę ale w przyszłym miesiącu, od razu inf., że nie występuje przed kamerami - obecnie pełniona funkcja nie pozwala mi na czynienie pewnych rzeczy.


Ukrywasz się przed Policją ?, nie wróciłeś z przepustki z psychiatryka ?. Napisz jaka to funkcja, bo mnie skręca z ciekawości !!!!.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Referendum w Jaworznie

Postprzez jogurt@portal » 10 wrz 2013, o 11:06

barton@jawnet.pl napisał(a):
jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a): Ja chętnie pomogę ale w przyszłym miesiącu, od razu inf., że nie występuje przed kamerami - obecnie pełniona funkcja nie pozwala mi na czynienie pewnych rzeczy.


Ukrywasz się przed Policją ?, nie wróciłeś z przepustki z psychiatryka ?. Napisz jaka to funkcja, bo mnie skręca z ciekawości !!!!.


to niech cie skręci. w sumie fajnie brzmi powrót z psychiatryka część pierwsza
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez jogurt@portal » 10 wrz 2013, o 11:06

.
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez nemo@portal » 10 wrz 2013, o 17:48

Referendum w tej chwili uważam za głupi pomysł. 1/ Jaki sens miałoby odwoływanie teraz Prezydenta - jakby co - to kto za niego; 2/ po drugie nie ma realnych szans na zmiane włodarza -zresztą po co? 3/Żaden cudotwórca nagle się nie zjawi; 4/ Szkoda pieniędzy publicznych; Jeżeli już chcemy zmian - to poczekajmy do wyborów i wtedy wybierzmy sobie nową rade i nowe władze. Po co pisać, ubliżać innym , itd po próżnicy - porozmawiajmy o czymś realnym -:D np.o kraterach na Księżycu
nemo@portal
 
Posty: 131
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości