Referendum w Jaworznie

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Referendum w Jaworznie

Postprzez pavel@portal » 10 wrz 2013, o 22:49

Wg mnie żadnego referendum nie będzie, inicjatorzy jesli jacykolwiek istnieja badaja po poprostu grunt czy wogole jest ochota spoleczna na taka inicjatywe... ale jak widac malo kogo to jara i przekonuje wiec beda tylko straszyc.. a powalczyc o zmiane wladzy w miescie pozostana im tylko przyszloroczne wybory :)
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez esjot@portal » 11 wrz 2013, o 01:02

pavel@poczta.jaw.pl napisał(a):Wg mnie żadnego referendum nie będzie, inicjatorzy jesli jacykolwiek istnieja badaja po poprostu grunt


Jasne, że nie będzie i nie ma się co wzorować/podniecać warszawską rozgrywką bo tam o inną stawkę chodzi.

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):Ciekaw na kogo by głosowali mieszkancy, gdyby tak kolejny kandydat utworzył miejsca pracy. (...)jak dalej pójdzie to osobiscie namówie najbogatszego z Jaworzna, żeby wiął udział w wyborach i ciekaw jestem kogo wybiora pawełka czy człowieka ktory daje prace (...)


A nie może ten najbogatszy cudownie rozmnożyć miejsc pracy zanim zostanie prezydentem? No nic... namawiaj go, zawsze to doda kolorytu przyszłym wyborom.

P.S.
W sumie to nie zapytałem. Kto właściwie jest tym najbogatszym w Jaworznie? Przysięgam nie wiem
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez jogurt@portal » 11 wrz 2013, o 01:35

To samo mowie w zyciu licza sie kolory .Powinniens wiedziec kto jest tym najbogatszym..... darius starzycki.
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez wodnik78@jawnet » 6 paź 2013, o 21:46

Zawsze referendum cos da. Bo skoro w Warszawie daje efekty jeszcze przed nim, że niektóre rzeczy przyspieszono. To mozna i podobnym sposobem w innych miastach ;) Radni też powinni wiedziec ze nie sa na stałe na całą kadencje i nie spotykają sie w urzedzie aby tylko sobie porozmawiac.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Referendum w Jaworznie

Postprzez goda@jawnet » 6 paź 2013, o 23:42

http://palecwkompocie.blox.pl/tagi_b/172611/dariusz-starzycki.html
goda@jawnet
 
Posty: 284
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez tomaszsedor@portal » 7 paź 2013, o 12:45

Ja tam jestem przeciwny referendum. Tym bardziej, że za to zaś trzeba zapłacić kilkaset tysięcy minimum.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez yddub@portal » 7 paź 2013, o 21:41

Chłopcy przestali bawić się ołowianymi żołnierzykami i teraz zaczną się bawić w spiskowców :D
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Referendum w Jaworznie

Postprzez barton@jawnet » 8 paź 2013, o 06:21

To nie były ołowiane żołnierzyki tylko lalki Barbie.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron