a to niespodzianka !!??

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

a to niespodzianka !!??

Postprzez jaw90@portal » 3 paź 2013, o 18:43

ortiz@poczta.jaw.pl napisał(a):No i d:evil:a panowie Matysiki, w Jaworznie wcale źle się nie żyje jak próbujecie dookoła wmawiać. Wręcz wyniki mamy bardzo dobre.

Spokojnie, oni już przygotowują tekst, jak tu napisać, żeby napisać źle... :D
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

a to niespodzianka !!??

Postprzez nemo@portal » 4 paź 2013, o 18:17

czy ktoś z Państwa czytających i piszących na temat tej diagnozy - wypełniał jakieś kwestionariusze? No i czy wiadomo ile osób, jakie - wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania (w Jaworznie) ankietowano? Bo na razie - te informacje są dla mnie zupełnie niemiarodajne. Poczytałem na temat diagnozy, przeczytałem te ankiety - jak oni z tych pytań i odpowiedzi wysnuli że jesteśmy szczęśliwi? Gratuluje twórcom inwencji i analitycznego umysłu.
:DSpodobał mi się jeden komentarz: cyt. "Pytanie w ankiecie do wyboru - jesteś: a) szczęśliwy, b) bardzo szczęśliwy. :D:)
Życzę wszystkim miłego weekendu.
nemo@portal
 
Posty: 131
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

a to niespodzianka !!??

Postprzez nemo@portal » 4 paź 2013, o 18:17

czy ktoś z Państwa czytających i piszących na temat tej diagnozy - wypełniał jakieś kwestionariusze? No i czy wiadomo ile osób, jakie - wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania (w Jaworznie) ankietowano? Bo na razie - te informacje są dla mnie zupełnie niemiarodajne. Poczytałem na temat diagnozy, przeczytałem te ankiety - jak oni z tych pytań i odpowiedzi wysnuli że jesteśmy szczęśliwi? Gratuluje twórcom inwencji i analitycznego umysłu.
:DSpodobał mi się jeden komentarz: cyt. "Pytanie w ankiecie do wyboru - jesteś: a) szczęśliwy, b) bardzo szczęśliwy. :D:)
Życzę wszystkim miłego weekendu.
nemo@portal
 
Posty: 131
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

a to niespodzianka !!??

Postprzez leman@jawnet » 8 paź 2013, o 21:14

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):(..) W naszym kraju jest jeszcze dużo do zrobienia, choć mimo tego to jest jedno z lepszych miejsc do życia na tej planecie.

Pełna zgoda. A tak bardziej lokalnie, po jaworznicku, to wielu chyba nie dostrzega, że w promieniu 50-60km, mamy wszystko!
nio, może poza bryzą i molo :P

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):(..) Porównywać się jednak trzeba do lepszych...

Szkoda, że twój pryncypał, jakieś 2lata temu o tym zapomniał. I np.; a bo w innych gminach ze śmieciami jest gorzej, a bo inne gminy nie kupiły kontenerów na śmieci, a bo inne spółdzielnie mieszkaniowe nie złożyły deklaracji (a u nas nawet Bochenek złożył!), a bo....
i można by tak, prawie dosłownie cytować Prezydenta, o kanalizacji, drogach, podatkach, i .. wszystkim.
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości