@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez konrads@jawnet » 23 lip 2013, o 17:24

Czego to człowiek może się dowiedzieć, czytając internet :)

Nikt AC nie przejmuje :)
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez konrads@jawnet » 23 lip 2013, o 17:25

barton@jawnet.pl napisał(a):Przejmuje to się chyba tym, że nie mają nic ciekawego do zaoferowania. Rozmawiałem chwilkę z obu panami. Zapytali o szybkość łącza oraz o cenę. Zapytali też czy mam w tym telewizję. Grzecznie podziękowali za rozmowę i odeszli. Widocznie sprzedawali szklane paciorki, ale zobaczyli że nie mają do czynienia z Indianinem. :D

Dzisiejszy pomiar, dla sprawdzenia, czy Art-Com aby coś nie obcina.

Obrazek

Hmmmm. No nie obcina.



Barton, wdzę że internet hula ;) !
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez barton@jawnet » 23 lip 2013, o 17:41

Tak. Oby tak dalej :D.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez luk59@portal » 23 lip 2013, o 17:51

konrads@jawnet.pl napisał(a):Czego to człowiek może się dowiedzieć, czytając internet :)

Nikt AC nie przejmuje :)


Konrads wiem że to mało prawdopodobne i nie twierdzę że tak jest. Widać Netia ma mało klientów i wymyślają takie pierdoły by podpisać więcej umów. Zresztą która firma przy przejmowaniu innej chodzi do ich klientów i oficjalnie o tym mówi twierdząc że badają rynek. śmiechu warte, tylko pogratulować pracownikom Netii kreatywności.
luk59@portal
 
Posty: 70
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 23 lip 2013, o 18:07

Oj tam od razu Netia. Po prostu zewnętrzni "naganiacze" ratują letni plan sprzedażowy brzydkimi chwytami marketingowymi.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez sebol@jawnet » 12 wrz 2013, o 11:15

Czy coś wiadomo na temat rozeznania sytuacji przez ArtCom w Jeleniu Dąb?
sebol@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20 sie 2006, o 23:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez jawman@portal » 13 wrz 2013, o 07:47

seba@jawnet.pl napisał(a):Odpowiadając na Twoje pytanie miasto nie zaplanowało dotarcia do dzielnicy Dąb. Na załączonej mapie można zobaczyć gdzie kończyć się będzie miejski światłowód:

Bo w Dębie nie ma żadnej miejskiej instytucji. A miasto dociąga sieć do szkół, urzędów domów kultury czyli do placówek miejskich. A ostatnim punktem miejskim w Jeleniu jest dom kultury :)
A ta gadanina o podłączeniu wszystkich mieszkańców do sieci ta taka trochę propaganda.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez seba@jawnet » 13 wrz 2013, o 07:53

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):Oj tam od razu Netia. Po prostu zewnętrzni "naganiacze" ratują letni plan sprzedażowy brzydkimi chwytami marketingowymi.


Spotkałem kiedyś takiego kolesia "na klatce" i umiejętnie opowiadał że na bloku będą wymieniane kable. Jak go dopytałem o szczegóły to powiedział że kable netii - niestety mi nic o AC nie powiedział. Na koniec dałem mu moją wizytówkę - był zaskoczony. Ale to o czym piszecie to podobno prawda - przedstawiciele netii opowiadają o tym że nas przejmują - jest to kłamstwo. Dla osoby która nagra takiego przedstawiciela odemnie prywatnie nagroda ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez seba@jawnet » 13 wrz 2013, o 07:56

sebol@jawnet.pl napisał(a):Czy coś wiadomo na temat rozeznania sytuacji przez ArtCom w Jeleniu Dąb?


Tak wiadomo wszystko:
Zdecydowaliśmy się podłączyć Waszą dzielnicę do sieci FTTH jawnet.pl, a więc przyłącza światłowodowe do domów prywatnych będą realizowane. W tym roku podłączymy do sieci internet MPWiK, a co za tym idzie wykonamy przepust (za pomocą firmy zewnętrznej) pod autostradą oraz powiesimy kabel w relacji autostrada - mpwik.

Podłączenie klientów indywidualnych będzie możliwe dopiero w przyszłym roku.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez sebol@jawnet » 16 wrz 2013, o 09:09

No to super wiadomość :) co prawda nie mieszkam w Dębie (póki co) ale nareszcie ta część naszego miasta zostanie ucywilizowana :P z tego co widziałem to jest tam ponad 130 domów jednorodzinnych zdecydowana większość osób byłaby zainteresowana ofertą firmy AC. Jak pisałem wcześniej dostęp do sieci jest tam mocno ograniczony.
sebol@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20 sie 2006, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron