@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez seba@jawnet » 3 gru 2013, o 08:55

buli18@jawnet.pl napisał(a):
seba@jawnet.pl napisał(a):No i stało się... Jeleń w zasięgu sieci światłowodowej:

http://www.jawnet.pl/swiatlowod-w-domach-prywatnych-250-nowych-lokalizacji-w-zasiegu-sieci/


Seba czy to oznacza, że już tym roku mogę się wpiąć w światło? Czy dalej w tym roku nie dacie rady?


Jeśli mieszkasz pod jednym z wymienionych na naszej stronie adresów to zapraszam do nas nawet dzisiaj. Jeśli temperatura pozwoli to jeszcze przed świętami podłączymy Cię do sieci :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez seba@jawnet » 3 gru 2013, o 08:59

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Skoro światłowody są i w centrum, to np. jak będzie wyglądała sprawa OTK (np. w pobliżu Elvity) czy Rogatki, jak np. ul. Narutowicza, Urzędnicza.


Jeśli chodzi o OTK to tylko bloki Dwornickiego 2,4,6,8, Nowa 1,3,4,5,7,9,11 oraz Matejki 4 są podłączone światłowodowo do sieci jawnet.pl, do tego dochodzą nowe bloki przy ul. Sportowej oraz ul. Urzędnicza 1 i na tym koniec.

Jeśli chodzi o domy prywatne to większe zainteresowanie było z dzielnic położonych dalej od centrum - dlatego tam inwestycje są prowadzone w pierwszej kolejności. Na wiosnę powstaną kolejne plany rozbudowy sieci.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez xyno@jawnet » 3 gru 2013, o 15:31

Seba jak będziesz miał sekunde to odpowiedź na mojego maila wysłanego jakiś czas temu na skrzynke jawnetu, chodzi mi o DN tam gdzie światłowód nie sięga :(
dzięki
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez seba@jawnet » 4 gru 2013, o 12:49

xyno@jawnet.pl napisał(a):Seba jak będziesz miał sekunde to odpowiedź na mojego maila wysłanego jakiś czas temu na skrzynke jawnetu, chodzi mi o DN tam gdzie światłowód nie sięga :(
dzięki


na seba@jawnet.pl przychodzi sam spam, więc nie czytam. Zabieram się za szukanie Twojego maila :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez netkuba@portal » 4 gru 2013, o 13:54

seba, ja wysłałem 2 dni temu zapytanie o przyłączenie na bok@artcom.pl i cisza :(
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez seba@jawnet » 4 gru 2013, o 15:05

netkuba@poczta.jaw.pl napisał(a):seba, ja wysłałem 2 dni temu zapytanie o przyłączenie na bok@artcom.pl i cisza :(


Przepatrzyłem wszystkie maile sprzed 2 dni. 2 grudnia na bok@ przyszło 18 maili i wszystkie "załatwione", profilaktycznie sprawdziłem 1 grudnia, 9 maili i wszystkie "załatwione"... więcej szczegółów potrzebuję: godzinę, temat maila lub z jakiego maila poszło zapytanie.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez netkuba@portal » 4 gru 2013, o 16:03

Przesłałem raz jeszcze, poprzedniego wysłałem w dniu 2 grudnia 2013 12:13.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez seba@jawnet » 5 gru 2013, o 12:56

netkuba@poczta.jaw.pl napisał(a):Przesłałem raz jeszcze, poprzedniego wysłałem w dniu 2 grudnia 2013 12:13.


Lokalizacji niema na liście FTTH, ale dział budowy dostał ją do sprawdzenia. Jak sprawdzą (1-2 dni) odeślemy Ci odpowiedź :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez netkuba@portal » 5 gru 2013, o 14:21

dzięki Seba, czekam z niecierpliwością;)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

@ Internet w Jeleń Dąb - Jaworznicka sieć szerokopasmowa @

Postprzez wojtek-k@portal » 6 gru 2013, o 12:59

seba@jawnet.pl napisał(a):Lokalizacji niema na liście FTTH, ale dział budowy dostał ją do sprawdzenia. Jak sprawdzą (1-2 dni) odeślemy Ci odpowiedź :)


Podczepię się pod temat - czy jest jakieś światełko w tunelu na FTTH w Ciężkowicach? :)))
Avatar użytkownika
wojtek-k@portal
 
Posty: 60
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron