Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez kaspian@portal » 27 cze 2013, o 20:02

Jak naściemnialiście w artykule:!: i ktoś wam wytknął (czyżby) celowe(?) mijanie się z prawdą i jątrzenie to najlepiej usunąć artykuł, co??!!:|

Tak się składa, że dysponuję zrzutem ekranowym z oryginalnym waszym materiałem i moim komentarzem pod nim.
Więc szanowna redakcjo co, zamieszczacie z powrotem w oryginalnej wersji żeby internauci sami mogli się przekonać jak manipulujecie faktami czy mam to zrobić za was??
kaspian@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez msjoy@portal » 27 cze 2013, o 20:18

Myślisz kaspian, że redakcję to rusza że ktoś im wytknie manipulację?
Oni mają to w czterech literach... robią swoje bo kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.
msjoy@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez jaw90@portal » 27 cze 2013, o 20:57

Kaspian, wrzuć tego screena, bo dopiero teraz wszedłem i nie wiem do końca o co chodzi. Nadgryźmy chociaż trochę to Matysikowe królestwo ;)
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez kaspian@portal » 27 cze 2013, o 21:05

Czekałem na jakąkolwiek reakcję redakcji, ale jej brak powoduje, że po tym co zrobili, zdaje się, że ten niby konflikt w koalicji był sztucznie wykreowany właśnie przez Panów Matysików.
Proszę (w wersji wideo było raczej to co w opisie, wiec o przypadkowej pomyłce nie może być mowy):
Obrazek
kaspian@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 27 cze 2013, o 21:46

Manipulacja informacją? Ciekawe praktyki pseudo dziennikarskie tutaj widzę. Prawie jak w Dzienniku Telewizyjnym w latach '80.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez bufy@portal » 27 cze 2013, o 21:49

Przeciez to czysta manipulacja, nie wspominajac o zenujaco niskim poziomie diennikarski. Przeciez to widac ze matysikom nie zalezy na informowaniu tylko na oklamywaniu mieszkancow.
bufy@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez hencock@portal » 27 cze 2013, o 21:52

Ah te standardy, które Pan Matysik przywołuje w kazdej gazecie waląc w Prezydenta. Właśnie widzimy dowód na wiarygodność i rzetelność dziennikarską. Jak nakryli to usuwają, ja rzeczywiście nie widzę w artykułach takiej relacji.

Ciekawe co teraz Pan główny redaktor naskrobie w swojej trybunie ludu. Nie dam wiary w zadna informacje, ktora wychodzi od tego towarzystwa.
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez bufy@portal » 27 cze 2013, o 21:53

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):Manipulacja informacją? Ciekawe praktyki pseudo dziennikarskie tutaj widzę. Prawie jak w Dzienniku Telewizyjnym w latach '80.

Albo brala lekcje propagandy u samego klapciastego Urbana. Przeciez teraz tak mocno trzymaja i promuja czerwonych w swojej gazecie.
bufy@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez jaw90@portal » 27 cze 2013, o 23:37

Bujać to my... ;) Dzięki za tego screena! Przypuszczam, że ta banda partaczy prędzej się pomyliła, niż zrobiła to specjalnie. Serio, oni w swojej złośliwości i kłamstwie są do tego zdolni.

PS. Zainstaluj sobie adblocka i nie dawaj im zarabiać ;)
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez hencock@portal » 27 cze 2013, o 23:57

jaw90@poczta.jaw.pl napisał(a):Bujać to my... ;) Dzięki za tego screena! Przypuszczam, że ta banda partaczy prędzej się pomyliła, niż zrobiła to specjalnie. Serio, oni w swojej złośliwości i kłamstwie są do tego zdolni.

PS. Zainstaluj sobie adblocka i nie dawaj im zarabiać ;)


Nie sądzę, że to pomyłka, myślę że celowo to zrobili. Patrząc na forum - jak się pomylą to czasem wrzucają sprostowanko swoich błędów, dziękują za czujność itp., ale nie usuwają. Tu wywalili cały artykuł z komentarzem gościa.

Promują PO, biją chamsko w Prezydenta, głoszą brednie czerwonych, więc nie po linii matysików było to, że PO wsparło Prezydenta w głosowaniu nad absolutorium.
Powtórzę się, ale mamy właśnie sprawców całego zamieszania w Jaworznie. Stracili resztki wiarygodnosci.
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości