Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez javo@portal » 28 cze 2013, o 17:19

redakcja@jawnet.pl napisał(a):To mój błąd. W związku z innymi nagraniami nie mogłem uczestniczyć w całej sesji, dlatego same wyniki głosowania były zaczerpnięte z innego źródła. Nie doszukujcie się sensacji, bo żadnej manipulacji nie miałem na celu. Materiał został usunięty ponieważ zostanie przygotowany drugi raz, rzetelnie. Niemal zawsze stosujemy taką praktykę, że jeśli w materiale są błędy, to usuwamy go i przygotowujemy drugi raz. Niestety, nie jest możliwa jego edycja z poziomu portalu ponieważ całe wideo musi być zmontowane od nowa. Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za wytknięcie błędu.

Paweł Jędrusik


żałosne :( i mało wiarygodne wytłumaczenie wyssane z palca na poczekaniu ...
jak może ktoś pisać o czymś jak nie był osobistym świadkiem tego wydarzenia ?
cel przez redakcje nie został osiągnięty wyszło na "jaw" ich manipulowanie faktami i wprowadzanie opinie publiczną w błąd - żałosne i szczał w redakcyjne kolano :(
Javo
Avatar użytkownika
javo@portal
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno - Osiedle Stałe

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez barton@jawnet » 28 cze 2013, o 17:53

Ale afera wypłyneła. Nawet tempe szczały atakują redakcję. Ciekawe, co redakcja chciała osiągnąć pisząc że Prezydent otrzymał absolutorium, a nie napisała czyli wprowadziła w błąd o partii PO która to głosowała za absolutorium. Wprawdzie podała że JMM głosowało za, ale nikt pewnie nie wie, że własnie w tym klubie także są osoby związane czy należące do PO. Ja tu widze drugie dno redakcji. Chciała wszystkich wprowadzić w błąd jąrząc i kopiąc dołki pod sztywno stojącym Prezydentem miasta. Chcieli go obalić jeszcze przed wyborami. Podobnie robi PiS aby Tuska i jego PO zniszczyć. 8-)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez kaspian@portal » 28 cze 2013, o 19:34

No "popacz", tu potrafią napisać od razu prawdę: http://jaworznianin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5136&Itemid=30, no ale oni pewnie nie mają tak wiarygodnych źródeł jak papa franka. I nie są "koncernem" żeby pchać swoje łapeczki w politykę. Jak się okazało między zamykające się drzwi.

Możesz wyśmiewać sprawę - mnie bodło to, że usuwają materiały z komentarzem, ciekawe czy jakby dyskusja się tam rozwinęła i gdyby się skapnęli dzisiaj (przy założeniu mało prawdopodobnego braku celowego działania) to też by usunęli??
Screena zrobiłem bo nawet pomyślałem, że będą edytować tekst i potem ja wyjdę na durnia, że nie wiem co czytam i piszę, a w tekście jest poprawnie - poszli dużo dalej.:(
kaspian@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez 77777@portal » 28 cze 2013, o 19:59

Głupota taka a szumu ja ze Smoleńskiem...
77777@portal
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez hencock@portal » 28 cze 2013, o 20:08

I tylko po to się zalogowałeś żeby to zakomunikować?!
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez 77777@portal » 28 cze 2013, o 20:15

Logowanie ze sprawdzeniem forum oraz wyrażenie opinii . Jaśniej się nie da tego wytłumaczyć. Przepraszam Cię serdecznie :idea:
77777@portal
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez barton@jawnet » 28 cze 2013, o 20:40

kaspian@poczta.jaw.pl napisał(a):No "popacz", tu potrafią napisać od razu prawdę: http://jaworznianin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5136&Itemid=30, no ale oni pewnie nie mają tak wiarygodnych źródeł jak papa franka. I nie są "koncernem" żeby pchać swoje łapeczki w politykę. Jak się okazało między zamykające się drzwi.

Możesz wyśmiewać sprawę - mnie bodło to, że usuwają materiały z komentarzem, ciekawe czy jakby dyskusja się tam rozwinęła i gdyby się skapnęli dzisiaj (przy założeniu mało prawdopodobnego braku celowego działania) to też by usunęli??
Screena zrobiłem bo nawet pomyślałem, że będą edytować tekst i potem ja wyjdę na durnia, że nie wiem co czytam i piszę, a w tekście jest poprawnie - poszli dużo dalej.:(


Jako że już tu troszku siedzę na tym forum, chciałem Cię poinformować, że już kilka razy zdarzyło się, że temat został skasowany, nawet wraz z krótką dyskusją. Przyczyny były różne, a to z powodu błędu, choć do tego redakcja się przyznaje i sama poprawia go na stronie. Gorzej jak jest błąd w materiale filmowym. Lektor czyta to co napisane, a skoro źle napisane to materiał wideo trzeba od nowa edytować. Nie będę tu polemizował z argumentami na temat politycznej poprawności, poglądów, czy zmiany poglądów. Kto chce niech czyta (ja czytam) blog Józefa Matysika, bo jego felietonów nie czytam w gazetce, bo jej po prostu nie kupuję. Tam jest możliwość się zalogować i debatować anonimowo z starszym panem ile wlezie. Jak na razie mówców i szanownych uczestników wymiany poglądów tam brak. Ale zawsze mogą tutejsi zwolennicy Silberta Prezydenta nam miłościwie panującego 5+1, tam się zalogować i spokojnie bez krzyku podyskutować o tym, kto żyje w Matrixie a kto w świecie realnym .



Chyba z racji wielkiej rzeszy czytających w wyszukiwarce google.pl po wpisaniu hasła "blog matysika" adres strony wyskakuje jako pierwszy. Kilka poniżej dopiero Kasi Tusk :ugeek:...też tak macie ??? :D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez javo@portal » 28 cze 2013, o 20:53

kaspian@poczta.jaw.pl napisał(a):No "popacz", tu potrafią napisać od razu prawdę: http://jaworznianin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5136&Itemid=30, no ale oni pewnie nie mają tak wiarygodnych źródeł jak papa franka. I nie są "koncernem" żeby pchać swoje łapeczki w politykę. Jak się okazało między zamykające się drzwi.

Możesz wyśmiewać sprawę - mnie bodło to, że usuwają materiały z komentarzem, ciekawe czy jakby dyskusja się tam rozwinęła i gdyby się skapnęli dzisiaj (przy założeniu mało prawdopodobnego braku celowego działania) to też by usunęli??
Screena zrobiłem bo nawet pomyślałem, że będą edytować tekst i potem ja wyjdę na durnia, że nie wiem co czytam i piszę, a w tekście jest poprawnie - poszli dużo dalej.:(


postu o zniesławienie przez redakcje Urzędu Miasta Jaworzna też już nie ma a redakcja miała zapłacić ... :(łatwiej było skasować niż rozpamiętywać że coś takiego miało miejsce ... :D
Javo
Avatar użytkownika
javo@portal
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno - Osiedle Stałe

Dlaczego usunęli artykuł: Prezydent otrzymał absolutorium

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 28 cze 2013, o 22:34

A ja przyznam się szczerze, że wyskoczyłem jak niejaki Filip z gandzi z tą manipulacją. Tak patrząc na poprzednią wpadkę redakcji, która była mnie zacnie ubawiła tycząc się naturalnych wysięków wody, niezbyt trafnie przypisanych miejskim wodociągom - myślę, że po prostu jest to zwykła nierzetelność dziennikarska. Tak bez węszenia spisków, knowań i wspomnianej manipulacji. Skoro redaktor głowę popiołem posypał to pewnie "gazeta" wyciągnęła wnioski i każdego nowego newsa rzetelnie przed opublikowaniem zweryfikuje. Głupio tak bezmyślnie podkładać głowę pod topór lokalnej krytyki.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości