PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez rafal2013@portal » 16 cze 2013, o 21:24

Chciałbym w tym miejscu najmocniej przeprosić dwie dziewczyny które dziś tj.16 czerwca około godziny 12-13 o mało nie potrąciłem srebrnym samochodem na przejściu w centrum przy zjeździe na Matejki.

Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego zauważyłem Was dopiero w ostatniej chwili gdzie jedynym ratunkiem było już tylko ominięcie. Kumulacja jakiegoś zagapienia/zamyślenia/zmęczenia i możliwość jakiegoś nieszczęścia staje się o wiele bardziej prawdopodobna.

Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację - przez cały dzisiejszy dzień miałem tę sytuację w głowie i pytanie "co by było gdyby się nie udało ominąć" - jestem jeszcze młodym kierowcą i dostałem dziś prawdziwą lekcje by jeździć zawsze na 110% uwagi i koncentracji.

Dziewczyny które spotkała dziś powyższa sytuacja, jeżeli czytacie jaw.pl chciałbym Was prosić o wybaczenie za stworzenie Wam takiej mało przyjemnej sytuacji.Odezwijcie się proszę na PW jeśli czytacie to,bo może nie zabrzmi to dobrze względem powagi sytuacji ale czuję się zobligowany zasponsorować Wam duże lody/gofry/pyszną kawę albo wszystko razem.

Drodzy kierowcy, uważajmy i koncentrujmy się prowadząc samochód na 110% oraz nie prowadźmy jak jesteśmy zmęczeni bo naprawdę wystarczy ułamek sekundy by doszło do tragedii.

Gołas Rafał
rafal2013@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez tusek@portal » 17 cze 2013, o 08:48

Brawo za odwagę i zebrane doświadczenie!:D
tusek@portal
 
Posty: 177
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez barton@jawnet » 17 cze 2013, o 09:12

Brawo za odwagę i założenie ciekawego tematu.

Jeśli już się tu wpisałem to czekam na przeprosiny następujących kierowców :

A. Tira, który zepchnął mnie z drogi i spowodował upadek i 4 miesięczną utratę części moich dochodów z tytułu złamania obojczyka i wegetacji na przymusowym L-4.

B. Kierowcę-leśnika który mało nie spowodował u mnie zawału serca, podjeżdżając bardzo blisko mnie i trąbiąc prawie jak już maską dotykał mojego tyłka.

C. Kierowcę - Policjanta na piździku, który wprawdzie mnie nie ukarał za przejście w niedozwolonym miejscu, ale swoim przydługim wykładem mógł spowodować podejrzenie u moich kolegów, że rozmawiam ze spotkanym kolegą Policjantem, a wcale tak nie było. Nie mam kolegów - Policjantów. ;)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez jawman@portal » 17 cze 2013, o 10:28

barton od kierowcy tira to Ty się na pewno doczekasz przeprosin. To są debile jakich mało. Może bu jaworznicka Policja sobie tak stanęła na drodze pomiędzy hałdami dojeżdżającej do obwodnicy. Tam by w 15 minut tych debili sporo nałapali jadących od strony Sobieskiego.

A jak do lasu nie będziesz wjeżdżał to Ci żaden leśnik na dup..e nie będzie siedział :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez barton@jawnet » 17 cze 2013, o 10:44

Ale ja wybrałem się na spacerek po lesie.:roll:.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez jawman@portal » 17 cze 2013, o 10:59

A Twoja partnerka też się wystraszyła czy tylko Ty? :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez barton@jawnet » 17 cze 2013, o 11:11

Byłem sam, ale to nawet lepiej.:D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez jawman@portal » 17 cze 2013, o 11:39

:D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez marv@portal » 17 cze 2013, o 20:10

Nie ma co sie stresowac, aczkolwiek takiej refleksji w stosunku do wlasnego zachowania serdecznie gratuluje. Czlowiek jest tylko czlowiekiem i w naturze ma popelnianie bledow. Takze trzeba miec swiadomosc ze to nie pierwszy i nie ostatni raz. Dziekowac tylko bogu/losowi czy kto co tam woli ze sie obylo bez konsekwencji. A miszczowie co nigdy nic glupiego na drodze nie zrobili to tylko w internecie.
marv@portal
 
Posty: 97
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

PRZEPROSINY DLA DWÓJKI DZIEWCZYN

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 17 cze 2013, o 22:23

Dzisiaj przy remontowanym LIDLU o mało nie zginął 5-6 chłopiec jadący na rowerku. Wyjechał na pasach pod nadjeżdżający samochód typu kombi. "Kombik" odbił w lewo i ledwo wyhamował. Ojciec, który szedł obok syna nawet nie oderwał słuchawki telefonu komórkowego od ucha. :|
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości