Uwaga psiarze !

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 31 gru 2012, o 11:57

Dziękuje wszystkim za miły wątek. Właściwie admin mógłby go juz zamknąć. Dziś noc tych co swoje kompleksy ukrywać będa za petardami i ich hukiem. Może zagłuszą strach tysięcy zwierząt, tysięcy zrozpaczonych ich właścicieli. Może uda się że niewiele zwierzaków padnie na udar serca ze strachu. Tego i tak Ci z petardami nie zauważą.
ROZSĄDNYM dziękuję. Dziękuje też w imieniu tych co sami nie mogą powiedzieć tego wszystkiego bo każdy wystrzał przyprawia ich o ból, paraliż i strach.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez dawcamocy@portal » 31 gru 2012, o 12:04

Czubek mi nie odpisal na pytanie, wiec jednak jesz mieso. Wiec jestes na takim samym poziomie jak ten idiota co strzela petardami.
Bronic zwierzat to Ty sobie mozesz ale w Simsach.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 1 sty 2013, o 15:40

Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez gancu@jawnet » 1 sty 2013, o 17:47

No i z tego co dzisiaj słyszałem, to na polach koło Gigantu przy bajorku leży martwy czarny duży pies z obrożą. Podobno nie ma żadnych obrażeń i właśnie wygląda jakby uciekł komuś oraz dostał ataku serca ze strachu.



Aktualny mój pies choć ogólnie się nie boi strzałów, to o północy wystraszony chodził nerwowo po całym mieszkaniu. Poprzedni pies natomiast w takie dni cały się trząsł i serce mu waliło jak oszalałe. Dostawał lek uspakajający, ale efekt był znikomy.


Mnie osobiście nie bawią te wystrzały i światełka, także dla mnie by tego w ogóle mogło nie być. Wiem natomiast, że temu najokrutniejszemu zwierzęciu jakim jest człowiek (nie wszyscy) nie można/trudno zabronić tego, bo musi, bo to jest dla niego zabawa i go to cieszy, i się interes kręci... no cóż... Już nawet nie będę komentował "niby istot ludzkich", którzy tym bardziej rzucają w stronę zwierząt, bo ich to bawi, że one się boją.
Avatar użytkownika
gancu@jawnet
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Uwaga psiarze !

Postprzez netkuba@portal » 1 sty 2013, o 18:00



A czy zagryzienie dziecka przez psa, będzie dla Ciebie argumentem do ich zabijania?, bo dla mnie ten oczywiście głupi argument ma taką samą wagę jak Twój.
Oczywiście przypadek tragiczny, jednak idąc takim tokiem rozumowania trzeba zakazać wszystkiego np. sprzedaży noży, bo mogą służyć do zabijania.
Sam mam 2 psy i strzelam petardami, a je po prostu staram się chronić jak tylko mogę, ostatnio np. zamykałem na te kilka godzin w piwnicy, a dawniej w pokoju, który nie miał okien.
Wszystko jest dla ludzi.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez tusek@portal » 1 sty 2013, o 22:59

na taka noc poprostu trzeba chowac zwierzaki i tyle
tusek@portal
 
Posty: 177
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez jawman@portal » 2 sty 2013, o 07:28

netkuba@poczta.jaw.pl napisał(a):a dawniej w pokoju, który nie miał okien.


A gdzie to takie domy stoją z pokojami bez okien? To jakaś niezła ciekawostka :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez netkuba@portal » 2 sty 2013, o 10:43

Np. garderoba?, schowek tudzież jakiś przejściowy korytarz czy hol?
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez jawman@portal » 3 sty 2013, o 07:47

netkuba@poczta.jaw.pl napisał(a):Np. garderoba?, schowek tudzież jakiś przejściowy korytarz czy hol?


Uważasz, że te pomieszczenia są pokojami? :D No cóż. :| Pokój to pokój a korytarz to korytarz.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 20 gru 2013, o 10:31

Obrazek

Temat co roku aktualny !
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron