Uwaga psiarze !

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 30 gru 2012, o 08:40

emumaster@jawnet.pl napisał(a): pies, kot czy chomik są stworzone jako podgatunek człowieka.


Człowiek :oops: sie odezwał i powiedział co wiedział : "pies podgatunek człowieka" :ugeek:
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 30 gru 2012, o 08:55

Obrazek
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 30 gru 2012, o 08:59

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):
. Wiec zabierz te swoje psy, chomiki i inne zwierzeta tam gdzie beda bezpieczne od gatunku ludzkiego.


Prawda że człowiek to brzmi dumnie ? Szkoda że tylko w ustach "człowieka"
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez dawcamocy@portal » 30 gru 2012, o 09:38

Zdecydowanie powinienes udac sie do psychiatry. W trybie natychmiastowym.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 30 gru 2012, o 15:01

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Zdecydowanie powinienes udac sie do psychiatry. W trybie natychmiastowym.


OK. Zaraz po Tobie "człowieku"
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez dawcamocy@portal » 30 gru 2012, o 17:12

Rozumiem, ze jestes wegetarianinem i miesa zwierzat tez nie jadasz?
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 30 gru 2012, o 17:34

"Niektórzy bronią oszalałej kanonady argumentem iż jest to „tradycja”. Nie jest to żadna tradycja, podobnie jak tradycją nie są kompulsywne zakupy, przeżeranie się do granic stanu chorobowego w Święta, męczenie karpia w foliowej torebce lub walenie go młotkiem. Tradycją nie są bandy polewające ludzi wodą z kubłów w lany poniedziałek. Tradycją w Święta jest wspólny posiłek z najbliższymi, w Sylwestra dobra zabawa z przyjaciółmi, a nie wyścig zbrojeń polegający na tym kto dłużej, wyżej i głośniej będzie walił, nie bacząc na to co dzieje się ze zwierzakami! „Tradycja” polegająca na krzywdzeniu innych to nie żadna tradycja tylko zwykłe buractwo!"

Adam Wajrak
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez zeus0@jawnet » 30 gru 2012, o 19:33

ja to tak sobie mysle (wylaczajac emocje ) , ze nalezy sie szacunek dla ludzi (postrzelac ) i dla psiakow ...
mysle , ze nasza miara czlowieczenstwa , jest nasz stosunek do innych nizszych w rozwoju ssakow (psow , kotow itd itp)
zeus0@jawnet
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Uwaga psiarze !

Postprzez jawman@portal » 31 gru 2012, o 10:03

buddy bo rozumiem, że ludzie inteligentni tak powinni czytać Twój nick.
Powiedz czy co roku musisz wypisywać tutaj te same brednie? To rzeczywiście jest już nudne. Ja też miałem psa i nie przyszło mi nigdy do głowy napier:evil:ać na ludzi co strzelają petardami. Jak jest burza i napier:evil:la piorunami to też będziesz miał pretensje? Myślisz, że jak ktoś przeczyta te Twoje wypierd:evil:ne na całą stronę obrazki w postach (a nie w mailach bo widzę, że nie umiesz odróżnić jednego od drugiego) to nie będzie petard w sylwestra odpalał?
Dobrze Ci dawcamocy napisał - weź i zadbaj trochę o potrzebujących ludzi lepiej.
A swoją drogą tak Ci powiem, że znałem kilku Adamów i tak z każdym z nich było coś nie tak. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 31 gru 2012, o 11:10

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
Powiedz czy co roku musisz wypisywać tutaj te same brednie?


Skoro Twoje maile są jedynie słuszne, to czytaj sobie swoje. Moje mozesz opuszczac. Co Cię skłania do tego ze jednak je czytasz ? Nie ublizasz tym sobie ? Opuść je a będziesz miał spokojne sumienie i dalej przeświadczenie o swojej nieomylności.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron