Uwaga psiarze !

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Uwaga psiarze !

Postprzez emumaster@jawnet » 23 gru 2012, o 23:17

Byle tego nie wysrał na moim chodniku :ugeek:
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 28 gru 2012, o 13:43

Prosimy - podajcie tę wiedzę dalej. Może więcej zwierząt zazna spokoju w Sylwestra. I mniej zwierząt zaginie...
-------------------------------------------
To, że fajerwerki są dla zwierząt uciążliwe już wiecie. Teraz proponuję, jak je przygotować na Sylwestra:

1. Zasłoń okna - błyski nie będą widoczne i męczące
2. Idź z psem na długi spacer - będzie po nim bardziej wyciszony
3. Jeśli twój pupil to panikarz - rozważ podanie leku uspokajającego w porozumieniu z wetem
4. Puść w domu niezbyt głośną muzykę - zachowasz równowagę dźwięków
5. Do obroży doczep adresówkę (nawet jest zwierzę jest zaczipowane) - jeśli ucieknie w panice, szybciej się znajdzie...
6. I sam zachowuj się normalnie jak co dzień, by nie pokazywać pupilowi, że ten dzień jest inny i w ten sposób rozbudzając w nim emocje.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez zenka@portal » 28 gru 2012, o 17:24

sprzątam po swoim psie (worki na psie kupy niecale dziesięć zeta). Chodzi ze mną na smyczy, szczepiony, ma identyfikator, nie dreptamy pod blokiem tylko z dala od skupisk ludzi.
Pies boi się huku petard, dlatego okna zamknięte, muzyczka puszczona, staram się odwracać uwagę psa, bawiąc się z nim jego ulubionymi zabawkami.
Niestety pod blokiem bawi się banda dzieciaków (lub gówniarzy lat 15-18), rzucając petardy gdzie popadnie, często pod nogi przechodniów.
Zapasy mojej cierpliwości dobiegają końca, chyba przyjdzie czas na niezapomniane prezenty pogwiazdkowe w postaci 500 zł mandatu. Wesołego poMikołajka.
zenka@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 29 gru 2012, o 15:44

Obrazek
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 29 gru 2012, o 15:51

Obrazek
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 29 gru 2012, o 15:53

Obrazek
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez dawcamocy@portal » 29 gru 2012, o 23:42

Idz razem ze swoim pupilem do piwnicy w sylwestra i tam koncz rok i rozpoczynaj szampanska zabawe z pedigree w gebie.
Chlopie przeszkadza Tobie i Twoim futrzakom zabawa ludzi na przelomie roku, to wyjedz w pizdu do lasu, amazonskiego najlepiej i tam przesiedz.
Niedlugo nie pierdne na ulicy, bo Twojemu chomikowi bedzie halas przeszkadzac.
To sie staje juz chore. Nie od wczoraj sie to swietuje, tylko od dziesiatek lat. Nagle teraz to przeszkadza.

30 achtungow, 5 zestawow rakiet juz zakupionych. W dupie mam to czy Ty, Twoja babcia, chomik czy pies bedzie sie bal. Miliony ludzi w tym dniu sie bawi i strzela petardami swietujac, a ja sie bede czyims kundlem przejmowal.

Kopcie dziury w ziemi i tam siedzcie.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Uwaga psiarze !

Postprzez yddub@portal » 30 gru 2012, o 00:11

dawcagłupoty napisał(a):

Kopcie dziury w ziemi i tam siedzcie.


Apele te nie są skierowane do Ciebie a do ludzi mądrych. Ty kryjesz swoje kompleksy za hukiem rac i błyskiem petard. Ciebie nikt nie przekona bo jesteś "panem" . Wywalisz kilkadziesiat złotych w powietrze z dymem a jutro będziesz psioczył na drożyznę, na zarobki itd.
Mnóstwo pieniędzy wydadzą ludzie tylko po to, żeby za chwilę puścić je z hukiem i dymem, jak dla mnie- totalnie bez sensu....

Rozumny człowiek oszczędzi sobie hałasu, urwanych rąk, poparzonych twarzy, zwierzętom stresu, ucieczek i spożytkuje forsę lepiej- zamiast fajerwerka kupi puszkę dla bezdomnego psa!!!
ps. zmieniłem Ci deczko nicka. Bardziej do Ciebie pasuje.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Uwaga psiarze !

Postprzez emumaster@jawnet » 30 gru 2012, o 00:41

Bezdomne psy to się wyłąpuje i usypia. Nie kupuje się im puszek.
To plaga porównywalna z dzikami w mieście, czy szczurami w piwnicy.

Weź zrozum w końcu że pies, kot czy chomik są stworzone jako podgatunek człowieka. Nie są na równi czy ponad nim.
Chciałeś psa to go miej. Zadbaj o niego, a nie wymagaj że cały świat się zatrzyma.
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Uwaga psiarze !

Postprzez dawcamocy@portal » 30 gru 2012, o 00:42

Po pierwsze - nie wydalem kilkadziesiat, tylko kilkaset zlotych na petardy - stac mnie.
Po drugie - na zarobki nie bede psioczyl, bo zarabiam sporo ponadprzecietnie.
Po trzecie - mnie popalone twarze, rece i co tam jeszcze wymysliles nie dotycza poniewaz nie pije alkoholu kiedy bawie sie pirotechnika.
Po czwarte - te Twoje gadki o puszkach dla psow... Na zwierzeta i ich ochrone (parki narodowe), wydalem w tym roku, jak mi moja zona podpowiada prawie 20 tysiecy. A Ty co zrobiles? Gowno, procz daremnych tematow na smiesznym pseudoportalu.
W parkach narodowych petard nie strzelam, strzelam tam gdzie jest impreza/ludzie. Wiec przestan mi tu pier*olic o jakichs puszkach dla psow. Psow jest sporo. Ale zubrow na przyklad niewiele.
Idz chlopie lepiej spac. A nicka mi mozesz zmienic na co chcesz. Kolo lona mi to lata.

PS. Na szlachetna paczke dorzuciles kiedys cos grosza? Czy dzieki Tobie jakis maluch zjadl obiad? Pewnie nie. Wiec zabierz te swoje psy, chomiki i inne zwierzeta tam gdzie beda bezpieczne od gatunku ludzkiego. Nawet Ci na bilet doloze.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

cron