Naprawa rowerów

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Naprawa rowerów

Postprzez barton@jawnet » 22 lip 2011, o 08:04

Jaworzno - Pechnik , sklep rowerowy w ciągu bloków (za przystankiem w kierunku Katowic) - oddałem koło - montaż dwóch szprych , centrowanie koła . Dodatkowo założyli jeszcze dętkę i oponę i napompowali - za wszystko 16 zł. Warto się babrać ? ...:D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 22 lip 2011, o 08:57

blue napisał(a):Pewnie po to że to proste 2 machnięcia kluczem, odpisuje juz tu któryś dzień z rzędu, a sama by to zrobiła bez zbędnych kosztów. Interes na naprawie rowerów jest średni więc albo ktoś ma do tego zamiłowanie i dorabia sobie tak do emerytury albo zdziera ciężkie pieniądze za byle pierdole. Analogicznie do warsztatów sam. Ale zawsze trafi się taki inteligent jak ty i musi dyskutować i porównywać "jak ja wkręcałem śrubkę w dupkę to ty miałeś mleko pod nosem...". PozDro Dla Ciebie RyM DziaDzia :)


Fajnie , że wkręcasz śrubki w dupkę więc niezły z Ciebie dupowłaz :D.

Barton wyjaśnił nasz spór dobitnie :D
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 22 lip 2011, o 12:31

Mówiłem o tobie cytując ten tekst. Ale to nieważne do tej pory nie mogę wyjść z podziwu skąd tu się wziął tak tępy klient jak ty ;) Barton umiał doradzić póki co ty tylko czepiasz się do wszystkiego co napisze. Nawet to zabawne że ktoś czyta te moje brednie ;) Pozdro 600 Kitajec =]
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 23 lip 2011, o 05:49

blue napisał(a):Mówiłem o tobie cytując ten tekst. Ale to nieważne do tej pory nie mogę wyjść z podziwu skąd tu się wziął tak tępy klient jak ty ;) Barton umiał doradzić póki co ty tylko czepiasz się do wszystkiego co napisze. Nawet to zabawne że ktoś czyta te moje brednie ;) Pozdro 600 Kitajec =]


To dobrze , że nie możesz wyjść z podziwu :D , po to jest forum aby się czepiać takich ludzi jak ty .Wróć do początku tematu i przeczytaj jeszcze raz o co julcia prosiła !!! A w sumie sam się przyznałeś , że piszesz brednie co za koleś... :ugeek:
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez leman@jawnet » 23 lip 2011, o 13:47

kicu napisał(a):(..)wyjść z podziwu :D , po to jest forum aby się czepiać takich ludzi jak ty (..)

kicu; co zacz?, że ostatnio tyle agresji u Ciebie :roll: (nie tylko w tym poście!)
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 23 lip 2011, o 15:41

Pewnie baba go bije ;) Musi się gdzieś wyżyć ... :)
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 23 lip 2011, o 16:38

blue napisał(a):Pewnie baba go bije ;) Musi się gdzieś wyżyć ... :)


blue nie cwaniakuj takim tekstem to sobie możesz popisać ... :D , leman nie martw się wszystko w porządku :D , śledzę te forum już bardzo długo i w sumie stwierdziłem , że jeżeli jestem z Jaworzna to też mam prawo sobie popisać.A tak ogólnie nie chciałbym tutaj swoich żali wywalać ale jest kilka spraw co mnie smieszą i tyle . Tyle w tym temacie ! :D
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez julcia33@portal » 23 lip 2011, o 17:41

Dzięki za informację i ożywioną dyskusję :D
Dzwoniłam do faceta z os.stałego i powiedział i 15 zł za wycentrowanie koła :)
julcia33@portal
 
Posty: 257
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 23 lip 2011, o 18:54

julcia33@poczta.jaw.pl napisał(a):Dzięki za informację i ożywioną dyskusję :D
Dzwoniłam do faceta z os.stałego i powiedział i 15 zł za wycentrowanie koła :)


:D julcia jedź do maćka właśnie na osiedle facet zna się dobrze na rzeczy i robi to grube lata a przede wszystkim z zamiłowania ;)
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez leman@jawnet » 23 lip 2011, o 22:24

kicu napisał(a): (..) leman nie martw się wszystko w porządku :D
i wiesz julcia33, ....ja mu uwierzyłem :)
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron