Naprawa rowerów

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Naprawa rowerów

Postprzez freezee@jawnet » 18 lip 2011, o 08:27

darec@jawnet.pl napisał(a):freezee ok:), a serwis rowerowy jest?


Ja tam serwisowałem rok temu jeden rower wszystko gość zrobił bezproblemowo z kasą też niema problemu:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Naprawa rowerów

Postprzez dyzio@portal » 18 lip 2011, o 08:29

blue napisał(a):Wow dyzio ty z dalekiej o0 ??



A po czym sądzisz, że z Dalekiej?PUDŁOOO!!!:)
dyzio@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Naprawa rowerów

Postprzez jurek-m@portal » 18 lip 2011, o 10:00

Na grunwaldzkiej wi-za-wi ArtComu jest serwis i sklep sieci rowerowych MK-Bike. Tanio, ludzie pracujący tam latami, posiadający wielkie doświadczenie. polecam
Avatar użytkownika
jurek-m@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Naprawa rowerów

Postprzez krzysio@jawnet » 18 lip 2011, o 10:07

jurek-m@poczta.jaw.pl napisał(a):Na grunwaldzkiej wi-za-wi ArtComu jest serwis i sklep sieci rowerowych MK-Bike. Tanio, ludzie pracujący tam latami, posiadający wielkie doświadczenie. polecam


wielkie doświadczenie? może kiedyś, obecnie ceny to raczej nie adekwatne, a obsługa na bardzo niskim poziomie.
Zdecydowanie lepiej jest między Artcomem a cmentarzem pechnickim
Avatar użytkownika
krzysio@jawnet
 
Posty: 196
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Naprawa rowerów

Postprzez oneandonly@jawnet » 18 lip 2011, o 10:28

Jakieś trzy miesiące temu serwisowałem dwa rowery na Grunwaldzkiej na Pechniku i przyznam, że tanio mnie to nie wyszło choć robiłem tylko podstawowe regulacje i wymianę linek w jednym z nich. Następnym razem poszukam innego serwisu, z tego co słyszałem od swoich znajomych gość co robi w garażach na osiedlu jest w porządku i ceny ma bardziej przystępne.
oneandonly@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Naprawa rowerów

Postprzez freezee@jawnet » 18 lip 2011, o 10:55

krzysio@jawnet.pl napisał(a):
jurek-m@poczta.jaw.pl napisał(a):Na grunwaldzkiej wi-za-wi ArtComu jest serwis i sklep sieci rowerowych MK-Bike. Tanio, ludzie pracujący tam latami, posiadający wielkie doświadczenie. polecam


wielkie doświadczenie? może kiedyś, obecnie ceny to raczej nie adekwatne, a obsługa na bardzo niskim poziomie.
Zdecydowanie lepiej jest między Artcomem a cmentarzem pechnickim


Dokładnie poprzedni właściciele mieli wielkie doświadczenie. Niestety teraz jest tam kto inny i faktycznie ceny z kosmosu...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Naprawa rowerów

Postprzez mayki@portal » 18 lip 2011, o 11:17

Jeżdżę do Maćka na OST i nie mogę złego słowa powiedzieć. Rower po przeglądzie wygląda zawsze jak nowy. Facet bierze odpowiedzialność za to co robi. Polecam
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 18 lip 2011, o 13:37

:idea:Interesują Cię tematy związane z ergonomią pracy i prawną ochroną pracy? Teraz masz niepowtarzalną szansę na zdobycie tej wiedzy zupełnie za DARMO! Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - tylko w ŻAKu zupełnie ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Jaworzno, Rynek 1 (II piętro).
Nie pozwól by inni Cię wyprzedzili!
Nie wychodząc z domu, zarezerwuj miejsce na wybranym przez siebie kierunku - http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/:D
REKRUTACJA TRWA!!!!
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez leman@jawnet » 18 lip 2011, o 14:39

krzysiek; reklamując "to, to, to, cóś bezsensownego" w tym poście osiągnąłeś tyle, że będzie kojarzone to,to,to ...
z dwoma pedałami bez matury :D promocja to trudna działka, zmień profesje! zajmij się np. naprawą rowerów i sie nie wcinaj
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Naprawa rowerów

Postprzez julcia33@portal » 18 lip 2011, o 14:51

dem2000@jawnet.pl napisał(a):Jeśli mówisz o Dziadku na Pszczelniku to on dalej naprawia rowery...

Chodziło mi o tego co mieszka w domu koło tego placyku zabaw w lasku,bo nie wiem czy mówimy o tym samym.
Tu było by mi najbliżej,mieszkam przy Chopina więc przez obwodnice,łąkami i w 5 min jestem :)
julcia33@portal
 
Posty: 257
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron