Polećcie dobrego pediatrę

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez lagarto@jawnet » 6 mar 2011, o 09:23

Możecie polecić jakiegoś dobrego pediatrę w Jaworznie? I jakiś namiar do niego, coby umówić się na prywatną wizytę u niego. Leczę córkę w przychodni już 5 tydzień - 3 wizyty u lekarza - i żadnego efektu. Szkoda mi dziecka, dlatego chciałbym iść z nią do jakiegoś fachowca.
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez leman@jawnet » 6 mar 2011, o 12:26

jak padnie tu jakiekolwiek nazwisko, np. Żabińska, Więckowski, .. to natychmiast będzie odpowiedź na "nie".
Jak naprawdę masz problemy to uderzaj do prawdziwych fachmanów. Ja proponuję np. szpital na Łubinowej albo ośrodek zdrowia na Bażantów w Katowicach. Ale tam warto szukać już specjalisty
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez mayki@portal » 6 mar 2011, o 14:27

Eeee. Więckowski chyba już nie. Z oświadczenia majątkowego wynika, że już prawie nikt do niego nie chodzi tzn że pewnie jest cienki albo nie ma czasu bo zajmuje się politykierstwem. Kiedyś był ponoć dobry. Znajomi chodzili tylko do niego jakieś 7-8 lat temu i płacili po 50 zeta od dziecka. Ja chodzę z dzieckiem do nowego lekarza w Elvicie w centrum. Jedyna przeszkoda to to, że trzeba się osobiście rejestrować bo tam nikt nie odbiera telefonów. Oczywiście jest opcja internetowa ale jak dziecko wstaje rano i ledwo dycha to raczej nikt nie będzie czekał do następnego dnia. Nazwisko lekarza to Drobiński.
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez Anonymous » 6 mar 2011, o 15:57

Na ost w elvicie masz 2 starsze lekarki, ludzie je raczej polecaja. Na zaciszu ja chodziłem do pani dr. Ordyny i zawsze mi pomagała, pozatym przyjmuje tam Nowicki. I ponoc na jeleniu jest jakaś dobra lekarka ale jej nieznam.
Anonymous
 

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez grazka2551@portal » 6 mar 2011, o 16:25

W Jeleniu nie ma dobrego lekarza. Osobiście polecam doktor Hajdo-Paluch przyjmuje w Imielinie, lekarz z prawdziwego powołania, zawsze pomoże doradzi i o każdej porze przyjmie. Mam dwójkę dzieci syna 11-sto letniego i 10-cio miesieczne maleństwo i tylko do niej chodzę.Poznałam na swojej drodzę wielu lekarzy i Hajdo -Paluch z nich wszystkich najlepsza.
grazka2551@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez e-jachymczyk@portal » 6 mar 2011, o 17:05

Dr. Ciszewska w Centrum medycyny Rodzinnej (budynek Cech-u). Bardzo fajna i kompetentna lekarka.
e-jachymczyk@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez iska21@portal » 7 mar 2011, o 08:46

Ja chodzę z dzieckiem do Pani dr Major przyjmuje w przychodni na Osiedlu Stałym na ul.Partyzantów,polecam.
iska21@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez karolina3982@portal » 7 mar 2011, o 09:29

Mój siostrzeniec ostatnio był przyjęty do pani doktor z jelenia.... Pani STASIAK ANNA... Dodam ze moja siostra mieszka z dzieckiem i meżem w Grecji i mały sie rozchorował... Żaden lekarz nie chciał nas przyjąć ;/ :twisted: !! przez 2 godziny wydzwanialysmy do roznych lekarzy aż dopiero Pani Stasiak nas przyjeła... Miła pani doktor... Gdyby nie ona to nie wiem gdzie byśmy musiały szukać pomocy, przychodnie z jaworzna nie chca najnormalniej w swiecie przyjmować pacjentów z zagranicy mimo ze sa ubezpieczeni .... Gdy ja pracowalam jeszcze jako rejestratorka nie było nigdy problemu z zagranicznymi pacjentami.. a Panią doktor Stasiak mogę polecić ;):twisted:
karolina3982@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez Anonymous » 7 mar 2011, o 09:37

mayki@poczta.jaw.pl napisał(a):Eeee. Więckowski chyba już nie. Z oświadczenia majątkowego wynika, że już prawie nikt do niego nie chodzi tzn że pewnie jest cienki albo nie ma czasu bo zajmuje się politykierstwem.


No i tu mamy własnie przykład uczciwości zarówno lekarskiej, politycznej i skarbowej ;)
Ja do niego chodzę z córką i albo ja mam takiego pecha, albo nie wiem co się dzieje - bo zdarza nam się czekać u niego w poczekalni nawet do 21:30 -22. Tylu ma pacjentów. No ale to tak poza tematem

Moja córka zdeklarowana jest do Pani Mikluszki na Osiedlu Stałym. Lekarz starej daty. Bardzo miła, kompetentna osoba, która 100 razy przemyśli zanim przepisze dziecku antybiotyk czy jakiś inwazyjny lek. Niestety u nas zdarzyło się kiedyś tak, ze na skutek takiego zachowawczego leczenia, przeziębienie u mojej córki przemieniło się w zapalenie oskrzeli.

Wcześniej chodziłyśmy do P. Celej. Przez pierwsze lata uważałam, ze jest to rewelacyjny lekarz. Nie wiem co jej się stało w pewnym momencie (albo jakich argumentów użyły firmy farmaceutyczne) ale nagle każda wizyta u niej (nawet z katarem czy początkami przeziębienia) kończyła się receptą na antybiotyk i nerwami lekarza gdy zadawałam pytanie czy bez tego świństwa się nie obędzie.
W efekcie pakowałam receptę do torebki i zasuwałam do Więckowskiego.
Uważam (pomimo mojej osobistej antypatii do niego jako człowieka), że jest dobry w tym co robi. Przez 6 lat przepisał mojej córce tylko 2 razy antybiotyk - i to w sytuacji, w której niestety nie dało się leczyć inaczej.
Nie wiem, ja jakoś mu ufam jako lekarzowi. I tak naprawdę gdy młodej coś się dzieje to zawsze idę do niego.

Dużo dobrego słyszałam również o wspomnianej pani z Imielina. Nie miałam jednak okazji zweryfikować tych opinii.
Anonymous
 

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez pp82@portal » 7 mar 2011, o 10:20

A czy ktoś wie, kto jeszcze z lekarzy oprócz dr Zuber i Głąb chodzi prywatnie po domach?
pp82@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron