Polećcie dobrego pediatrę

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez Anonymous » 7 mar 2011, o 10:54

grazka2551 prawdopodobnie mówimy o tym samym. Musiałem coś pomotać bo to od znajomych słyszałem. :)
Anonymous
 

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez jacob2@jawnet » 7 mar 2011, o 13:30

Tylko i wyłącznie dr Wojtyła. Polecam. Komentarz wystawi się sam jak do Niego pójdziecie-fachura jakich mało. Albo wcale.
jacob2@jawnet
 
Posty: 42
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez Anonymous » 7 mar 2011, o 13:45

dr WOJTYŁA???????????
To jest dopiero konował. I wiecznie narzeka, że taki zmęczony, że na dyżur tylu pacjentów przychodzi jakby nie mogli w ciągu dnia przychodzić. A mojej córce na grypę przepisał tyle leków, że połowy nie wykupiłam, bo wcale nie były potrzebne, a antybiotyk kazał brać jej przez 3 dni i powiedział, że to wystarczy. Po czym na drugi dzień rano poszłam do swojego lekarza pediatry pani dr. Kaweckiej (przyjmuje na Podwalu i na OST-tam gdzie był dawniej Bank Śląski) i kazała antybiotyk dawać co najmniej 7 dni i połowę leków kazała odstawić, bo różne nazwy leków a to samo działanie miały.
Kompletnie niekompetenty jest dr Wojtyła
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Kawecką - lekarz z powołania

Odwiedźcie stronę www.znanylekarz.pl tam są rankingi różnych lekarzy
Anonymous
 

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez iska21@portal » 7 mar 2011, o 14:17

Witam Dr Major ma wizyty domowe
iska21@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez mayki@portal » 7 mar 2011, o 14:28

zdecydownie odradzam Wojtyłę. Moje dziecko miało z nim styczność jak miało ok dwa tygodnie. Facet chyba robi dla dużego hurtu bo przepisał małemu stos lekarstw, które po wizycie u kogoś normalnego wywaliliśmy do kosza. Żołądek małego dziecka nie przetrawiłby tego wiadra chemii.
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez yeti997@portal » 7 mar 2011, o 20:02

Była fajna Pani pediatra -dr Ptaszkiewicz - Kwiatek, ale przeniosła się do Mysłowic. Naprawdę super. Ale teraz to kiszka, zwłaszcza ta rozhisteryzowana z Soterii z dwuczłonowym nazwiskiem:(makabra.
yeti997@portal
 
Posty: 138
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez pp82@portal » 7 mar 2011, o 20:38

A jakiś kontakt do dr Majer?
pp82@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez iska21@portal » 7 mar 2011, o 21:57

Pani Dr Major przyjmuje na Osiedlu Stałym podaje nr do przychodni327151393 tam poprosić o połączenie z gabinetem Pani doktor i umówić się na wizytę
iska21@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez lagarto@jawnet » 7 mar 2011, o 21:57

ukaja napisał(a):

No i tu mamy własnie przykład uczciwości zarówno lekarskiej, politycznej i skarbowej ;)
Ja do niego chodzę z córką i albo ja mam takiego pecha, albo nie wiem co się dzieje - bo zdarza nam się czekać u niego w poczekalni nawet do 21:30 -22. Tylu ma pacjentów. No ale to tak poza tematem


A gdzie przyjmuje dr Więckowski? Dalej na Piłsudskiego?
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez Anonymous » 7 mar 2011, o 23:15

lagarto@jawnet.pl napisał(a): A gdzie przyjmuje dr Więckowski? Dalej na Piłsudskiego?


Nie. Przeniósł gabinet na ul. Farną.
Budynek w którym mieszczą się inne gabinety lekarskie + laboratorium analityczne. Ostatnie piętro.
O ile mnie pamięć nie myli przyjmuje w poniedziałki i czwartki od 17tej lub 18tej.

Jeżeli chcesz to na priv mogę Ci podać jego numer telefonu. Jest to o tyle wygodne, ze jeśli sprawa jest pilna to przyjmie dziecko również w szpitalu
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości

cron