Jaw Q3/QW Party #3!

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez axel@jawnet » 3 cze 2005, o 13:07

d4widoV:

Witam, chciałem ogłosić (jak sam temat mówi), że już niedługo możemy oczekiwać kolejnej, trzeciej edycji Jaw Q3/QW Party. Niestety, na razie nie mogę dużo powiedzieć o tym, kiedy, o której i ile nas wyniesie LAN. Wiemy jedno, LAN nie będzie w miejscu, gdzie były 2 poprzednie edycje, czyli na "Warpiach", gdyż terminy na cały czerwiec są zajęte. Prawdopodobnie będzie to w okolicach łubowca, ale o tym dopiero wieczorem, albo kidy indziej napiszę, ponieważ nie mamy jeszcze nic informacji z tego miejsca.

Gdy będziemy wiedzieć co i jak, to będzie wszystko aktualizowane i także napiszę o atrakcjach jakie tam będą m.in. Pozdrawiam!

P.S. jawnetowicze, Ci którzy czytają ten topic, proszę także nakłaniać innych ludzi spoza tej sieci, żeby zawitali do nas, każdy ma wstęp, KAŻDY!
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 14:18

a to mnie juz wpisz na liste :]
Anonymous
 

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez radekcgajav@jawnet » 3 cze 2005, o 16:28

ja jush zapomnialem jak sie w to gra... ale moze przyjde z kolegami z podwala :P
radekcgajav@jawnet
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 19:14

ja jak zwykle wielki niewiadomy...:P, ale to se juz osobno na gg kiedys z d4 pogadam:]
Anonymous
 

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez stanior@jawnet » 6 cze 2005, o 08:21

wszystko spoko tylko qrcze jeden minus jak pas startowy CZMU TAK DALEKO???!!!!
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez Anonymous » 6 cze 2005, o 08:42

no z bombowca z kompem w rekach nie wroce :D
Anonymous
 

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez stanik@jawnet » 6 cze 2005, o 16:05

Ale czy bedzie miejsce na ognicho :P ? bo tak sie karmic pizza to nie wypada przy tak powaznej grze :|
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez Anonymous » 7 cze 2005, o 07:08

wow, konto mi chodzi, na poprzedniej stronie nie lazilo :ASD nie logowalem sie z rok :D co do ogniska, nie ma czasu na to :D gra czeka
Anonymous
 

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez Anonymous » 7 cze 2005, o 16:43

W sumie jakby ktos mial jakiegos grilla podrecznego to moglby wziasc,zawsze mozna jakas kielbache albo karczocha przekasic do pifka :DD
Anonymous
 

Jaw Q3/QW Party #3!

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 16:41

Nowe info dotyczace tematu: Jednak lan odbedzie sie tam gdzie poprzednie dwie edycje :p,
czyli POD WARPIE w dniu 02.07.2005
Zainteresowani prosze czekac na dalsze instrukcje
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości