wsparcie w glosowaniu

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

wsparcie w glosowaniu

Postprzez Anonymous » 17 wrz 2005, o 08:49

Jestem finalistka karaoke w Jaworznie ktore odbedzie sie 2 .10 w pubie Rerto o godz 18.Potzrebne sa mi wasze glosy w sondzie,ktora sie znajdyje na stronce www.imprezy.jaworzno.pl z prawej strony;Ania K"Biala armia".Moze to walsnie wasze glosy zadecyduja ze to ja wlasnie zdobede glowna na grode internautow.Bardzo Was wszytskich prosze!!!!!!!!!Z gory wszystkim dziekuje,mozecie glosowac jeszcze 2 tyg. :D :D :D :oops:
Anonymous
 

wsparcie w glosowaniu

Postprzez beowulf@jawnet » 17 wrz 2005, o 12:23

Zaglosowalbym, ale ponoc juz glosowalem :( CHyba moja druga osobowosc uzywala w nocy internetu - albo komus sie cos walnelo ;) [ahh to wew.IP :P]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

wsparcie w glosowaniu

Postprzez Anonymous » 18 wrz 2005, o 15:25

och proszę Cię Anno nie rób kapy i nie żebraj o głosy internautów--zastanawiam sie czy to uczciwe z Twojej strony :| nie słyszałam Cię na żywo /może nieświadomie :?: / co by było gdyby każdy z uczestników zrobił tak jak Ty!NC

w każdym razie u mnie jesteś już spalona!

Mam już swojego typa Bartek "Baran"--skromność i elegancja+głos!!!Lider wg mnie!

a tego posta mogłaś sobie darować :(

a i nie naskakuj na mnie za to co napisałam,bo tak właśnie myślę

przedewszystkim SKROMNOŚĆ :!:
Anonymous
 

wsparcie w glosowaniu

Postprzez Anonymous » 18 wrz 2005, o 15:31

dobrze powiedziane :D
Anonymous
 

wsparcie w glosowaniu

Postprzez Anonymous » 20 wrz 2005, o 14:27

Ja ją rozumie...kazdy chciałby wygrac i moze akurat zle to napisała ze prosiła by o głos ale dobrze ze o takim czyms nas poinformowała (przynajmniej mnie) ze cos takiego jest wiec sobie zerkne i moze jej dam głos...lepiej dac niz miałbym nie dac...dziewczyna przynajmniej moze wygrac a nam nic nie zalezy...chyba ze macie innych faworytów:D pozdrawiam...i lecem zobaczc na ta stronke...:D
Anonymous
 

wsparcie w glosowaniu

Postprzez Anonymous » 20 wrz 2005, o 15:58

właśnie
skąd mamy wiedzieć jak śpiewać
za darmo się punktów nie dostaje :ugeek:
Anonymous
 

wsparcie w glosowaniu

Postprzez seba@jawnet » 20 wrz 2005, o 18:53

Bardzo lubię jap... i to prywatnie. Też będę na nią głosował, a dla zainteresowanych jak śpiewa jap zapraszam do mnei na DC++ w katalogu jaworzno==>karaoke możecie znaleźć dwie pioseneczki Anny K.

Zaznaczam, że video było nagrywame aparatem i skompresowane do małych rozmiarów, a więc nieoddaje talentu Anny K.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

wsparcie w glosowaniu

Postprzez Anonymous » 21 wrz 2005, o 17:02

prywata i tyle...

tak właśnie jest w Naszym kraju,dletego do niczego sensownego nie dojdziemy :| :(
Anonymous
 

wsparcie w glosowaniu

Postprzez Anonymous » 3 paź 2005, o 14:54

Pewnie wiecie już KTO wygrał :geek: bez zakładania topiców...:roll:

Chyba zaczynam wierzyć w taką normalną,zwykłą ludzką uczciwość

:D

ps.może wróżkiem powinnam zostać :D

GRATULUJĘ Zwycięscy! :)

BRAWO 8-)
Anonymous
 


Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron