Norton Antywirus vs. Winda XP Pomocy ;)

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Norton Antywirus vs. Winda XP Pomocy ;)

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 06:56

Jest tak: Norton Antyvirus 2002 z licencją do 2006r. ma starą bazę wirusów (3miesiące) i bardzo usilnie chce żeby ściągnąć nową. Wyrzuca komunikaty uniemożliwiające pracę, bo ile można zamykać okna w stylu: "Dostosuj swój windows". Więc włączam LiveUpdate i wtedy mówi, że "nie może utworzyć tymczasowych plików, sprawdź czy masz uprawnienia." Użytkownik ma uprawnienia administratora! Nie proszę o rady jaki antywirus jest lepszy i że format c: pomaga :!:
Anonymous
 

Norton Antywirus vs. Winda XP Pomocy ;)

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 07:22

Pierwszym i zasadniczym krokiem powinno być wywalenie nortona. Ja osobiście polecam dość lekki ale za to moim zdaniem bardzo skuteczny program antywirusowy NOD32. Drugim krokiem mogła by być zmiana systemu na linuxa - pozbędziesz się problemu raz na zawsze, a wbrew pozorom nie jest to wcale skąplikowany system :D
Anonymous
 

Norton Antywirus vs. Winda XP Pomocy ;)

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 07:41

Dziękuję :D jesteś suuuper :oops: nie chcę być niewdzięczny :ugeek: , ale będę :!: Prosiłem o remont, a nie zalecenie przeprowadzki :!:
Anonymous
 

Norton Antywirus vs. Winda XP Pomocy ;)

Postprzez gruby@jawnet » 9 cze 2005, o 21:19

To ja może zaledwie spróbuję być doradcą z marketu budowlanego do tego remontu.
Nie mam aktualnie NAV'a, ale kiedyś jak miałem problemy z LiveUpdate'm to pomagały aktualizacje off-line'owe w postaci Intelligent Updater'a do pobrania ze strony Symantec'a:
http://www.symantec.com/avcenter/defs.download.html (aktualizowane co najmniej tak często jak zawartość dla LiveUpdate'a). Jeśli to również u Ciebie nie będzie działało to podeślij proszę dosłowny komunikat błędu, coś postaram się wyszukać.
BTW: joe - chyba nie doczytałeś do końca pytania nieja... Moja konkluzja? - fajnie, że Linux rozmywa pozory, ale jednocześnie szkoda, że nie instaluje się z jakimś systemem eliminującym jego skĄplikowanie... ;)
gruby@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Norton Antywirus vs. Winda XP Pomocy ;)

Postprzez Anonymous » 10 cze 2005, o 18:10

Dziękuję za podpowiedź :!: Wypróbuję w najbliższym czasie :D
Anonymous
 


Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron