Może komuś się przyda...

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Może komuś się przyda...

Postprzez seba@jawnet » 5 lut 2009, o 22:09

Matrix ja jestem jak najbardziej za. Mam w domu oraz w firmie znalazłoby się jeszcze troszkę rzeczy które mogłyby się przydać. Jakieś stojaki na CD, klawiaturę multimedialną, jakieś encyklopedię.

Najważniejsze aby to nie były śmieci, bo śmieci nikt nie potrzebuje, ale pomysł jak najbardziej za. Możemy zrobić zrzutkę na forum:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Może komuś się przyda...

Postprzez matrix@jawnet » 6 lut 2009, o 11:19

seba@jawnet.pl napisał(a):Najważniejsze aby to nie były śmieci, bo śmieci nikt nie potrzebuje, ale pomysł jak najbardziej za.

Pisząc to miałem oczywiście na myśli tylko i wyłącznie oryginalne płyty CD, a nie kopie.

seba@jawnet.pl napisał(a): Możemy zrobić zrzutkę na forum:)


Zrzutka zrzutką ale gdzie? Ja miałbym taką propozycje (o ile firma wyrazi na to zgodę). Firma AC ustawiła by jakiś kosz u siebie w swoich punktach (np. Podłęże, Pechnik) a abonenci którzy by mieli coś do oddania to w czasie opłacania faktury dawali by do koszy to co mają. A dalej to już wiadomo.
Avatar użytkownika
matrix@jawnet
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Może komuś się przyda...

Postprzez kaze@jawnet » 6 lut 2009, o 12:42

matrix@jawnet.pl napisał(a):Firma AC ustawiła by jakiś kosz u siebie w swoich punktach (np. Podłęże, Pechnik) a abonenci którzy by mieli coś do oddania to w czasie opłacania faktury dawali by do koszy to co mają. A dalej to już wiadomo.


A dalej jeden z pracowników metkowałby "zebrany towar" i na półki :ugeek: Oczywiście żartuje.

Co do pomysłu - to jak najbardziej jestem za. Tylko należałoby dopracować szczegóły.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron