Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Komentarze do artykułów w portalu

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez hawkmoon@portal » 18 lut 2014, o 18:31

Jestem pod prawdziwym wrażeniem niskości kwoty zebranej podczas balu... Lipa straszna.

Dwa miesiące temu we Wspólnocie Betlejem na Dąbrowie Narodowej u księdza Mirka była Polska Akcja Humanitarna i Janina Ochojska. Nie było kamer, balu, zabawy, ludzi ze świecznika. Zwykli mieszkańcy Jaworzna. Zbierano na pomoc dla ofiar wojny domowej w Syrii.

Zebrano kwotę prawie dwukrotnie większą niż podczas balu. I nie było żadnych licytacji... Nie sprzedawano kolczyków, obrazów. Nikt się nie chwalił personalnie darowanymi kwotami. Ludzie dali po prostu od serca łącznie 12 730 złotych na chleb i leki dla ludzi z kraju leżącego trzy tysiące kilometrów od Jaworzna, którzy nie mają dziś niczego. I nikt nie zakąszał przy stole.

hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez aksa73@portal » 18 lut 2014, o 19:02

Ten bal przypomina zebranie partyjne bo większość to prominętni działacze pod nazwą PO, ależ zaszaleli, biorąc pod uwagę ich wynagrodzenia to te ok 7000 zł to taka niepełna dieta naszego posła. Myślę że mogli spokojnie zebrać taką kwotę wśród swoich członków a nie odstawiać szopkę w lutym.
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 19:19

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a): I nikt nie zakąszał przy stole.



Na tym materiale zakanszania nie widać, więc nie mogę się odnieść, za to szkło w górę jest podnoszone, zapewne z jakimś szlachetnym destylatem, ciekawi mnie w jakiej intencji był wznoszony toast w 3:43 min.

Faktycznie, macie rację 6 tyś z hakiem nie powala, zwarzywszy na tak dostojnych i światowych uczestników, no ale jak to mówią darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.:P
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez redbaron@portal » 18 lut 2014, o 19:32

Hawk, podając wynik zbiórki u księdza Toszy chyba wywołałeś rumieniec wstydu na gębach platformianej elyty kawiorowo-wódczanej. Redakcja też powinna poczuć się zakłopotana, że jednoznacznie pokazała jak wielkimi sknerami i samolubami są uczestnicy filmowanej imprezy. Nie dość, że się nażarli, napili, szczerzyli za darmo do kamery to kwota mogła nie pokryć kosztów imprezy.

Żeby się tylko nie okazało, że rzeczywista wartość licytowanej biżuterii i dzieł sztuki nie była niższa niż oferowane kwoty. To smutne, że ci ludzie nie potrafią dziś już dać coś od siebie za nic, tylko muszą być wynagradzani wódką, żarciem i towarami luksusowymi. Najwyższy stopień oderwania się od rzeczywistości.

Masz Hawk rację - straszna lipa wyszła.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez maksimus-75@portal » 18 lut 2014, o 19:58

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Może warto porozmawiać o tych, którzy nie poszli? Czyli o naszej władzy?

Warto też zapytać, dlaczego ludzi związanych z UM nie było? Bo się bali przyjść, by nie narazić się naszej władzy. Chore to jest dla mnie i tyle. Przecież to szczytny cel, a nie polityka Panie Prezydencie. I o tym wszyscy mówią.


Mojego kolegi ojciec zajmuje dosyć poważne stanowisko w mieście, nazwiska z wiadomych względów nie wymienię! Podobno były prośby ale były też i groźby, by na ten bal Pani Bryły nie iść?! Jeśli to prawda, to nasze miasto toczy się po równi pochyłej!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 20:01

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):

Mojego kolegi ojciec zajmuje dosyć poważne stanowisko w mieście, nazwiska z wiadomych względów nie wymienię! Podobno były prośby ale były też i groźby, by na ten bal Pani Bryły nie iść?! Jeśli to prawda, to nasze miasto toczy się po równi pochyłej!


Ten dalej swoje:ugeek::ugeek::ugeek: Obrazek
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez redbaron@portal » 18 lut 2014, o 20:09

Nie zakrzyczycie matołki. Zwykli ludzie z Jaworzna wysupłali po cichu 12 730 zł na pomoc dla Syryjczyków. Miejscowe elity senatorsko poselskie żrąc i wznosząc toasty wyskoczyły z 6100 zł "pomagając" jaworznickiemu hospicjum. Żenua

Poniżej zdjęcie z charytatywnej imprezy z Betlejem, tak się zbiera pieniądze, a nie przy wódzie. Siedzą w kurtkach, bo chyba zimno było:

Obrazek
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez maksimus-75@portal » 18 lut 2014, o 20:17

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):Jestem pod prawdziwym wrażeniem niskości kwoty zebranej podczas balu... Lipa straszna.

Dwa miesiące temu we Wspólnocie Betlejem na Dąbrowie Narodowej u księdza Mirka była Polska Akcja Humanitarna i Janina Ochojska. Nie było kamer, balu, zabawy, ludzi ze świecznika. Zwykli mieszkańcy Jaworzna. Zbierano na pomoc dla ofiar wojny domowej w Syrii.

Zebrano kwotę prawie dwukrotnie większą niż podczas balu. I nie było żadnych licytacji... Nie sprzedawano kolczyków, obrazów. Nikt się nie chwalił personalnie darowanymi kwotami. Ludzie dali po prostu od serca łącznie 12 730 złotych na chleb i leki dla ludzi z kraju leżącego trzy tysiące kilometrów od Jaworzna, którzy nie mają dziś niczego. I nikt nie zakąszał przy stole.



Może zasięgnij wiedzy o tym apostole dobroci u ludzi z Dąbrowy Narodowej, a później chwal... Coś Ci zacytuję;

'Idę przez życie jak znudzo­ny wędrow­niczek przez las. Na ra­mieniu niosę kij, na które­go końcu za­wie­szo­na jest chus­ta. Wieeel­ka chus­ta w czer­wo­no-białą kratę. Jest ład­na, a wszys­tkich, których spo­tykam na mo­jej drodze, wszys­tkich, którzy mnie mi­jają obojętnie lub mniej obojętnie cieka­wi je­go za­war­tość. Tak ład­nie się pre­zen­tu­je ten mój pa­kunek..
*
me­cenas myśli: tam ma na­pew­no dużo cza­su, ma tam szczęśliwą rodzinę.
ateis­ta myśli: tam ma Bo­ga, uk­ry­wa go dla siebie.
zaz­drośnik myśli: nie ma tam nic, to tyl­ko wzdęta przez wiatr, zwykła chus­ta.
dziec­ko myśli: pójdę za­pytać.. co ona tam może nieść?
*
Pod­chodzi do mnie dziew­czyn­ka, la­ta trzy, może czte­ry.. krótkie ru­de włosy ster­czące na wszys­tkie stro­ny i gra­nato­we,niewin­ne oczy..
- Co tam masz?
- Ka­mienie.


Ka­mienie, które są nieodłączną częścią każde­go człowieka. Moim ka­mieniom ludzie na­dali dziw­ne naz­wy, ale uważają, że po­win­no się je na­zywać po imieniu- pycha, zaz­drość, le­nis­two, brak umiaru, dwu­lico­wość, ma­terializm i wiele wiele in­nych'
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 20:22

Maximus co ty do cholery palisz, wąchasz, pijesz ???:ugeek::ugeek::ugeek:

Zjedz snikersa bo zaczynasz gwiazdorzyć.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez maksimus-75@portal » 18 lut 2014, o 20:56

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Maximus co ty do cholery palisz, wąchasz, pijesz ???:ugeek::ugeek::ugeek:


O tym, kim jesteśmy,decyduje jakość naszych związków z innymi!!!!
Bo pośród śmier­ci trwa życie, pośród kłam­stwa trwa praw­da, pośród ciem­ności trwa światło! Stąd wnios­kuję, że Bóg jest życiem, prawdą i światłem!!!
Ja Boga wezmę na świadka swych czynów! Ty uczynisz tak samo?!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron