Nowa odsłona jaw.pl

Komentarze do artykułów w portalu

Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez leman@jawnet » 17 lut 2014, o 23:16

franek_redakcja napisał(a):...Forum jaw.pl zostanie rozdzielone. Stare komentarze do artykułów będą widoczne tylko na forum - pod artykułem znajduje się link do tematu, a nowe komentarze dostępne będą tylko na nowej stronie...

Można trochę więcej new'sów. np;
Czy to (stare) forum umiera ? tzn nie będzie już możliwości dalszego "ciągnięcia wątków" ?
Czy będzie możliwość odnoszenia się (np cytowania) starego forum, w tym nowym przyszłym ?
Jak z wyszukiwarką w nowym forum, wątków w starym forum i wypowiedzi końkretnych user'ów ?
Jak ...

"Nowe" jest wtedy najlepsze jak jest zamówione-uzgodnione i odebrane w ...salonie :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez leman@jawnet » 17 lut 2014, o 23:16

del
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 05:31

Będziesz sobie mógł zmienić nicka na inny. :ugeek: To duża wygoda.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez szymonk@jawnet » 18 lut 2014, o 07:55

barton@jawnet.pl napisał(a):No to idą zmiany. Jaw.pl w nowej szacie i z większą funkcjonalnością, JMM też odświeżyło stronkę http://www.jmm.jaworzno.pl/. Coś się dzieje :D.


przydałby się przegląd stron i werryfikacja kto działa w sieci od święta a kto na co dzień.

łącznie z Panem Saługą:
http://www.saluga.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=1&layout=blog&Itemid=77

wpisy z listopada, jeden ze stycznia, dorobek kadencji z.. 2011 roku
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez franek@portal » 18 lut 2014, o 09:41

leman@jawnet.pl napisał(a):
franek_redakcja napisał(a):...Forum jaw.pl zostanie rozdzielone. Stare komentarze do artykułów będą widoczne tylko na forum - pod artykułem znajduje się link do tematu, a nowe komentarze dostępne będą tylko na nowej stronie...

Można trochę więcej new'sów. np;
Czy to (stare) forum umiera ? tzn nie będzie już możliwości dalszego "ciągnięcia wątków" ?
Czy będzie możliwość odnoszenia się (np cytowania) starego forum, w tym nowym przyszłym ?
Jak z wyszukiwarką w nowym forum, wątków w starym forum i wypowiedzi końkretnych user'ów ?
Jak ...

"Nowe" jest wtedy najlepsze jak jest zamówione-uzgodnione i odebrane w ...salonie :P



ad 1 . będzie możliwość dalszego "ciągnięcia wątków"
ad 2. będzie możliwość odnoszenia się (np cytowania) starego forum, w tym nowym przyszłym ?
ad 3. będzie wyszukiwarka - dużo sprawniejsza.

Gdyby coś nie zadziałało, proszę o wyrozumiałość przez pierwsze dni.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez leman@jawnet » 21 lut 2014, o 11:30

Napiszę pierdoły tu, choć dotyczy to funkcjonującego już "nowego"
1. Jestem bardzo przyzwyczajony do swojego nica leman ale z małej litery! i mam problemy jak jest napisane Leman, bo nie wiem czy to ja i to do mnie czy nie ? :P
2. Już chyba będzie dziesięciolecie, jak piszę o adresie kontaktowym w polityce, ochronie prywatności reklama@jaw.pl.
Naprawdę nie ma dla was różnicy między reklamą a reklamacją ? Odsyłając coby nie mówić wkurzonego user'a do kontaktu z reklama to brak szacunku, albo pisząc po mojemu dziadostwo i bylejakość :P
3. Edycja postów na forum. Wydaje mi się (?), że chyba jest możliwość wyświetlenia informacji o ostatniej dacie i czasie edycji postu. Uważam, że takie cóś maciupieńką kursywą pod zmienionym postem, zwiększy odpowiedzialność ale i wiarygodność piszących

testowo cóś dopiszę :P
28.02.2013
Ostatnio edytowano 28 lut 2014, o 08:15 przez leman@jawnet, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Re: Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez dawcamocy@portal » 21 lut 2014, o 12:07

Trochę to wszystko nieczytelne, za dużo wodotrysków jak dla mnie. Ale wsparcie dla mobilnych aplikacji ok. Jeszcze tylko aplikacja dla androida/iOS z uwzględnieniem forum (typu Tapatalk) i będzie jeszcze lepiej.

Pomijam fakt braku podstawowych funkcji na forum, edycja, usuwanie postów itd. I przede wszystkim moderator z głową, neutralny, wybrany spośród użytkowników.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Re: Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez dawcamocy@portal » 21 lut 2014, o 12:07

Ogólnie to mam w tej chwili avatar zdaje się Grishama. Ciekawe czemu :)

edit: O, jednak jest edycja. To już 45 lat temu się rejestrowałem? Ale ten czas leci:)
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez tomaszsedor@portal » 25 lut 2014, o 00:18

Przetestowałem nową odsłonę. Myślę, że po tych kilku dniach wszystko już super gra i na szczęście nie ma zbędnych gadżetów.

Najfajniejsze jest to, ze rewelacyjnie mi się śmiga na komórce po jaw.pl.
Nawigacja świetnie działa.
Gratulacje za to rozwiązanie.

A poza tym na kompie filmy w jakości HD. Jest git stary.
Ja się juz przyzwyczaiłem.

Super, że działa też archiwum. Szacun za ciężką pracę, by to wszystko przełożyć.

No i oczywiście forum - jest ok
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Nowa odsłona jaw.pl

Postprzez esjot@portal » 25 lut 2014, o 01:01

ech ... głębiej wejść nie mogłeś?
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 25 gości

cron