Weekendowy przegląd wydarzeń

Komentarze do artykułów w portalu

Weekendowy przegląd wydarzeń

Postprzez franek@portal » 14 lut 2014, o 14:09

Czas zapoznać się z harmonogramem wydarzeń weekendowych w Jaworznie. W sobotę i niedzielę będzie się działo naprawdę sporo. Głównie czekają na nas emocje sportowe.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Weekendowy przegląd wydarzeń

Postprzez barton@jawnet » 14 lut 2014, o 17:09

Ktoś pisał, że sport w Jaworznie zarżnięty i nic się nie dzieje ?. :) Jest okazja pokibicować naszym.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Weekendowy przegląd wydarzeń

Postprzez pavel@portal » 14 lut 2014, o 17:46

Kwestia sportu mysle ze jest taka że kiedyś w szybkim tempie nasi mieszkancy lizneli dobrej piłki,trwało to krótko i pozostał niedosyt. Kiedyś stadion miejski zapełniał się w 5-7 tysiecy mieszkanców a dzis zadna jaworznicka druzyna tam nie bedzie nawet juz grac. To dziala jak narkotyk panie barton bo taki jest sport :) chcesz tego jeszcze... :) aczkolwiek gdybysmy mieli dobra pilke przez pare lat to by sie moglo tez to juz znudzic a u nas pojawilo sie to z niczego i szybko zniknelo :P

Jestem przekonany ze gdybysmy nie mieli Ekstraklasy to nie byloby takiej presji na wladze, na wszystkich ze strony kibicow bo to byloby cos nierealnego a tutaj ludzie tego doswiadczyli na wlasnej skórze. I nic nie zapowiada sie aby sie zmienilo :( mamy takie polozenie ze wkolo pelno markowych klubow pilkarskich i firmy nie widza widocznie powodow dla ktorych mialaby w nasze kluby inwestowac.

Dzisiaj sie cieszymy raz w roku że mamy Memorial w ktorym zobaczymy wszystkie nasze jaworznickie druzyny, a kiedys ze przyjezdza do nas Mistrz Polski - proporcje jakosciowe sie zmienily
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Weekendowy przegląd wydarzeń

Postprzez redbaron@portal » 14 lut 2014, o 18:07

No to publiczna zrzuta na łapówy i będziemy jeszcze raz ekstraklasę! Znasz inny sposób?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Weekendowy przegląd wydarzeń

Postprzez ambak@portal » 14 lut 2014, o 18:12

http://pzpn.pl/index.php/Federacja/Aktualnosci/Oswiadczenie-Prezesa-Bonka-Chory-stadion-czy-chora-ustawa2
Obecne przepisy to trochę idiotyzm. Stadion Narodowy zrobiony wg standardów europejskich nawet ma problemy z wymaganiami prawnymi, a co dopiero mniejsze stadiony.
Potem dziwić się, że kluby nie będą grać na stadionach, bo nikogo na to nie stać, ani miasta, ani klubu, a 1000 osób idzie zmieścić na mniejszym obiekcie.

PS. Niech nikt nie neguje, że Narodowy to poziom europejski, bo akurat wiem nawet gdzie śrubek brakowało i było to poprawiane na budowie, więc wiem co mówię.

PS2 Sorki nie ten wątek, ale nie mogę teraz znaleźć tego w który to chciałem dać :(
Avatar użytkownika
ambak@portal
 
Posty: 253
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Weekendowy przegląd wydarzeń

Postprzez pavel@portal » 14 lut 2014, o 18:27

Barton zapytal o swoja watpliwosc ja mu odpowiedzialem z innej perspektywy. Nie wiem skad taka agresywna reakcja.
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron