Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Komentarze do artykułów w portalu

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez franek@portal » 13 lut 2014, o 12:35

Kilka miesięcy spotkań działkowców z politykami w sprawie nowej ustawy o ogrodach działkowych przyniosło pożądany efekt. Działkowcy, którzy obawiali się, że po wprowadzeniu nowej ustawy będą mogli nawet stracić swoje działki, wielokrotnie rozmawiali z posłami i senatorami.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2014, o 15:04

Nacisk działkowiczów w kraju był tak silny, że PO podwinęła ogon i wycofała się z prywatyzacji i sprzedaży ich ziemi. Setki tysięcy działkowiczów, to jednak silna grupa wyborców. Szkoda więc byłoby ich utracić. PO aby wyjść z twarzą i nie robić sobie wrogów, złagodziła swoje pierwotne plany i decyzje. Zmiany raczej kosmetyczne. Śmiem powątpiewać że to zasługa Posła Saługi czy Senatora Śmigielskiego. To raczej decyzja w samej grupie trzymającej władzę u samego Tuska. Teraz potrzebne im są głosy wyborców. Podobnie postępują od dziesiątków lat partie które chcą zabrać przywileje górnikom. Już podnoszą rękę, już chcą wydawać ustawy, ale szybko przychodzi otrzeźwienie, że przecież oni zrobić mogą taką zadymę, że rząd może nie dotrwać do końca kadencji.

Sercem byłem z Wami, ale przynależność partyjna i dyscyplina w głosowaniu, zmusiła mnie, wbrew mojego przekonania, do głosowania przeciwko Wam. i tak wypowiada się prawie każdy Poseł i Senator w dzisiejszych czasach.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez maksimus-75@portal » 13 lut 2014, o 17:34

barton@jawnet.pl napisał(a):Nacisk działkowiczów w kraju był tak silny, że PO podwinęła ogon i wycofała się z prywatyzacji i sprzedaży ich ziemi. Setki tysięcy działkowiczów, to jednak silna grupa wyborców. Szkoda więc byłoby ich utracić. PO aby wyjść z twarzą i nie robić sobie wrogów, złagodziła swoje pierwotne plany i decyzje. Zmiany raczej kosmetyczne. Śmiem powątpiewać że to zasługa Posła Saługi czy Senatora Śmigielskiego. To raczej decyzja w samej grupie trzymającej władzę u samego Tuska. Teraz potrzebne im są głosy wyborców. Podobnie postępują od dziesiątków lat partie które chcą zabrać przywileje górnikom. Już podnoszą rękę, już chcą wydawać ustawy, ale szybko przychodzi otrzeźwienie, że przecież oni zrobić mogą taką zadymę, że rząd może nie dotrwać do końca kadencji.

Sercem byłem z Wami, ale przynależność partyjna i dyscyplina w głosowaniu, zmusiła mnie, wbrew mojego przekonania, do głosowania przeciwko Wam. i tak wypowiada się prawie każdy Poseł i Senator w dzisiejszych czasach.


Taki podobno był silny ten nacisk, że teraz działkowcy przeklinają zarząd główny, który nie dopuścił do uwłaszczenia, i proszą Platformę o szybką nowelę bo zostali ograni przez swoich...8-)
Oby tak dalej panowie platforma, do wyborów 2 lata! Rozmawiajcie z ludźmi a jeszcze skasujecie pisorów!:roll:
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2014, o 17:49

Tak, tak, :) służba zdrowia też bardzo prosi Platformę aby sprywatyzowała wszystkie szpitale w Polsce. Wręcz nie mogą się tego doczekać !. Nie ma to jak stworzyć sztuczne wrażenie, że ludzie tego chcą a potem będą na tym zarabiać tylko nieliczni kolesie z PO. Jak to była już posłanka PO mówiła agentowi CBA Tomkowi....teraz będziemy prywatyzować szpitale, to będzie się coś dało na tym zarobić i kręcić lody.

Mam wrażenie, a właściwie dajesz to do zrozumienia od początku twojego wejścia tu na forum, że ty nie masz równo pod kopułą. Przeczytaj może coś sobie, bo każdy twój wpis trzeba korygować. Piszesz takie głupoty że w dupie strzyka.

Nie ugięli się platformersi z Ryżym na czele ? :


http://pzd.pl/artykuly/10713/59/12-tysiecy-dzialkowcow-manifestowalo-pod-Sejmem-i-Kancelaria-Premiera.html

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez maksimus-75@portal » 13 lut 2014, o 17:56

barton@jawnet.pl napisał(a):Tak, tak, :) służba zdrowia też bardzo prosi Platformę aby sprywatyzowała wszystkie szpitale w Polsce. Wręcz nie mogą się tego doczekać !. Nie ma to jak stworzyć sztuczne wrażenie, że ludzie tego chcą a potem będą na tym zarabiać tylko nieliczni kolesie z PO. Jak to była już posłanka PO mówiła agentowi CBA Tomkowi....teraz będziemy prywatyzować szpitale, to będzie się coś dało na tym zarobić i kręcić lody.

Mam wrażenie, a właściwie dajesz to do zrozumienia od początku twojego wejścia tu na forum, że ty nie masz równo pod kopułą. Przeczytaj może coś sobie, bo każdy twój wpis trzeba korygować. Piszesz takie głupoty że w dupie strzyka.

Nie ugięli się platformersi z Ryżym na czele ? :


[url]http://pzd.pl/artykuly/10713/59/12-tysiecy-dzialkowcow-manifestowalo-pod-Sejmem-i-Kancelaria-Premiera.htm


Noo ćwok jesteś do potęgi!! Ten cały zarząd w warszawie, to nie kto inny jak komunistyczny beton!:P Ale co to dla Was wyznawców ojca Tadeusza i jego brata Jarka za problem, gdy dla Was Gierek nie był komuchem tylko starszym dżentelmenem8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2014, o 18:03

A kto protestował ?. Działacze czy tysiące działkowiczów w strachu przed utratą działek ?. Koledzy z forum mają rację. Nie ma co z cepem dyskutować.

Poczekaj jak nasz ukochany Jarek wygra wybory !. Ty i tobie podobni będą chodzić w kaftanach bezpieczeństwa ze skórzanymi maskami na gębie a reszta platformersów i czerwonych będzie gnić w więzieniach :ugeek:.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez maksimus-75@portal » 13 lut 2014, o 18:09

barton@jawnet.pl napisał(a):A kto protestował ?. Działacze czy tysiące działkowiczów w strachu przed utratą działek ?. Koledzy z forum mają rację. Nie ma co z cepem dyskutować.


No żebyś wiedział, że zwykłe cepisko z ciebie:D Przeczytaj sobie Ustawę ćwoku, a później dyskutuj!8-)
Zwyciężył projekt Obywatelski który pisał zarząd główny! Zwykli działkowcy wiedzieli ponoć o nim tyle, co ja o zeszłorocznym śniegu! Po prostu zmanipulowali ludzi by ci naciskali na rzad i przeprowadzili pod siebie zmiany!
Tyle!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2014, o 18:16

Platforma znów wpadła we własne sidła. Podobne niewydarzone pomysły ma w Jaworznie w Radzie. Co pomysł to wpadka, a potem przepraszają. :ugeek:

http://express.bydgoski.pl/252071,Pomysly-PO-poglebiaja-podzialy-Dzialkowcy-protestuja.html

http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/1148_u.htm
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez maksimus-75@portal » 13 lut 2014, o 19:37

A ciekaw jestem ile się działkowcy będą cieszyć ustawą, bo związek miast miał zaskarżyć do TK8-) Prezydenci miast lewa ręką poklepywali działkowców obiecując cuda niewidy, a prawa podpisywali się pod protestem do Trybunału Konstytucyjnego!8-)
Obłuda!:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Działkowcy zadowoleni z nowej ustawy – dziękowali politykom

Postprzez jaw90@portal » 13 lut 2014, o 20:00

Toż to gigantyczny sukces Platformy Obywatelskiej! Ach te konsultacje społeczne, ach to ujęcie się za obywatelami! Niekwestionowane zasługi dla pana senatora i pana posła samej Rzeczypospolitej Polskiej! Gdyby nie oni, to nie wiem, gdzie by teraz byli jaworzniccy działkowicze. Dobrze, że tłumnie zjawili się na tym spotkaniu i w godny sposób podziękowali tym osobistościom! Oby więcej takich spektakularnych, niekwestionowanych sukcesów!
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron