Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Komentarze do artykułów w portalu

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez miszmasz@portal » 15 lut 2014, o 14:01

Kiedyś przechodzilem kolo 3 bram z partnerką i wpadłem na pomysl.....sobota, prawie poludnie, wypijemy po piwku. Wchodzimy, rozglądamy sie po ofercie piw umieszczonych na wystawie, no i padlo na Tyskie czerwone w butelce. Rozpoczely sie goraczkowe poszukiwania zamowionego piwa. Po 10 minutach kelnerka przyszla i spytala ...."czy drugie piwo moze byc inne, bo na wystawie maja tylko jedno.."
to tyle....
sorry, że nie na temat, ale przypomniala mi sie ta jakze zabawna sytuacja...:|
miszmasz@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez janusz66@portal » 15 lut 2014, o 20:47

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Jeżdżę ulicą Sadową i uważam,że gość ma rację.Lewa strona ulicy Sądowej jadąc od Żółkiewskiego jest ciągiem pieszo jezdnym i po tej stronie można skorzystać z chodnika.Więc możliwość zatrzymywania się po prawej stronie ulicy Sądowej jest jak najbardziej logiczna.Wtedy staje się ona i przejezdna i bezpieczna dla przechodniów.Nie wiem siux jakie są twoje preferencje kulinarne,ale wydaje mi się,ze te resztki ,które zjadasz z pańskiego stołu za wypisywanie tych wszystkich bredni,w żaden sposób normalnemu człowiekowi nie są możliwe do przetrawienia, już na pewno są gorsze od czegokolwiek podawanego nawet w najpodlejszej knajpie.Jeśli czyta twój wpis właściciel tej restauracji przy ul.Sadowej to powinien podać cię do sądu i wyciągnąć od ciebie ostatni grosz.Jeśli będzie mi dane podsunę mu ten pomysł.

Ale, że jeździsz ul Sądową oznacza, że musisz mieć rację? Czy zmiana organizacja odbyła się od tak dla jaj, albo żeby zrobić komuś nazłość? Ja rozumiem, że komuś się może coś nie podobać, ale może najlepiej zapytać u źródła czyli w MZDiM dlaczego jest tak, a nie inaczej?
Wystarczy przedzwonić albo wysłać zapytanie. Odpowiedzieć muszą. A może ta zmiana podyktowana jest przez jeżdżące autobusy bo lepiej im zakręt brać w Białą? Po co od razu nerwy.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez fireword@portal » 16 lut 2014, o 23:13

A ten kolejny bizneswoman który musi mieć parking pod dupą. Po 1 jak się robi knajpę na zadupiu centrum gdzie mało kto zagląda to trzeba się liczyć z niskim obrotem a nie szukać dziury i narzekać że ktoś stanie busem i wejście zasłoni.
Po 2 po sądowej mało kto chodzi więc nikt tam nikogo nie przejedzie.
A po 3 mam po dziurki w nosie oglądania jaworznickich biznesmenów co muszą stać pod samiutkim lokalem bo przecież on jest wielki właściciel i podatnik. Ostatnio jeden pacjent białą bmką stał na przejściu pod kościołem bo przecież musiał gdzieś zaparkować bidok. Wdupić całkowity zakaz zatrzymywania i niech cisną z pod hali z buta, a jak nie to busem se podjedzie ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez esjot@portal » 18 lut 2014, o 01:21

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Jeżdżę ulicą Sadową i uważam,że gość ma rację.Lewa strona ulicy Sądowej jadąc od Żółkiewskiego jest ciągiem pieszo jezdnym i po tej stronie można skorzystać z chodnika.


Chodzisz tamtędy czy tylko jeździsz? Hm... dobre :D ... lewa strona Sądowej jest ciągiem pieszo-jezdnym to pewnie prawa jest ciągiem jezdno-jezdnym. Dawno takich bredni nie czytałem :D Jak tam kiedyś będziesz, przyjrzyj się jeszcze raz temu "chodnikowi" który polecasz i włączasz do swojego ciągu.

P.S.
Redakcja dalej upiera się, że na Sądowej stoi zakaz postoju B-35 a nie zakaz zatrzymywania B-36.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez muniek@portal » 18 lut 2014, o 14:49

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Jeżdżę ulicą Sadową i uważam,że gość ma rację.Lewa strona ulicy Sądowej jadąc od Żółkiewskiego jest ciągiem pieszo jezdnym i po tej stronie można skorzystać z chodnika.Więc możliwość zatrzymywania się po prawej stronie ulicy Sądowej jest jak najbardziej logiczna.Wtedy staje się ona i przejezdna i bezpieczna dla przechodniów.Nie wiem siux jakie są twoje preferencje kulinarne,ale wydaje mi się,ze te resztki ,które zjadasz z pańskiego stołu za wypisywanie tych wszystkich bredni,w żaden sposób normalnemu człowiekowi nie są możliwe do przetrawienia, już na pewno są gorsze od czegokolwiek podawanego nawet w najpodlejszej knajpie.Jeśli czyta twój wpis właściciel tej restauracji przy ul.Sadowej to powinien podać cię do sądu i wyciągnąć od ciebie ostatni grosz.Jeśli będzie mi dane podsunę mu ten pomysł.


Tak jakbyś to nie był ty żałosny restauratorku:D
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 15:17

Pewnie to,że chodnik przy ul Sądowej wygląda tak,że nawet ciebie przeraża (nie nabijesz tym stwierdzeniem punktów u INP)to zasługa lokalnego biznesu.Te wstrętne biznesmeny-ciągle czegoś chcą, co za bezczelne typy.Nic nie dają do kasy państwa tudzież miasta ,a tylko żądania.Na pal z nimi.My urzędnicy co nam biorą podatki tak ciężkim trudem wypracowane, z których żyje ten przebrzydły biznes nie narzekamy,a im ciągle coś nie na rękę.To my, żeby były miejsca pracy, zlecamy budowy, potem rozwalamy, robimy dwa razy tę samą robotę dla dobra ogółu (ostatni przykład,ul.Pocztowa poprzednie: rondo na Matejki,kładka na Chopina i dużo więcej)Tak ciężkim trudem zdobywamy pieniądze dla miasta.Nasze poświęcenie sięga tak daleko,że jesteśmy w stanie zniszczyć każdy biznes w tym mieście byle był front robót na przyszłość.Przerobimy skrzyżowanie na Osiedlu Stałym na rondo z myślą o mieszkańcach i słusznie.Przerobimy wszystkie skrzyżowania ze światłami na ronda i słusznie.Tylko po co robić coś dwa razy jak można było zrobić raz,a dobrze.Wstrętny biznes ile on kosztuje biednych urzędników.A tak nawiasem mówiąc chodnik przy ul.Sądowej jest własnością gminy.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 15:44

Muniek,aleś ty bystry no no:D:D
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez fireword@portal » 18 lut 2014, o 16:56

Ciekawe czemu się mieszkańcy nie burzą tylko śmieszny restauratorek. Z ruiny po babce zrobiłeś niby knajpę i wylewasz żale... Bardzo będzie sprawiedliwie jak z OBU STRON BĘDZIE ZAKAZ ZATRZYMYWANIA I POSTOJU!! Może zaczniesz się domagać odwrócenia ruchu w końcu tak było ze 70 lat już ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 17:16

Mnie to akurat zwisa czy będzie zakaz po jednej czy po drugiej czy po obu.Ale nie mogę znieść takich tłumoków jak wasza żelazna 9-tka,jak psy sołtysa,sami nie zeżrecie, drugiemu nie dacie itp.Człowieku(cholera)przecież tu chyba chodzi o to żeby ludziom kimkolwiek by oni nie byli życie ułatwiać, a nie utrudniać.Czy to w tych waszych pustych, wiernopoddańczych, urzędniczych głowach się nie mieści?
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 17:18

Aby nie być posądzony o jakieś chwalenie. Stolica pewnego kraju w Europie. Jest wieczór, pełno świateł, reklam, knajp i restauracji. Chodzimy po uliczkach szukając restauracji która zapoda nam ciekawostkę tego kraju. Chodzimy prawie półtorej godziny. Knajpki owszem są otwarte, ale w menu przed nimi, nie widać tego co chcielibyśmy zjeść. Wchodzimy w zakamarki miasta, wręcz w ciasne uliczki. Knajpek i restauracji coraz więcej. Wszędzie zaczepiają nas naganiacze, oferując wiele dań w przystępnej cenie. W końcu znajdujemy knajpkę w której jest to co szukaliśmy :). Zadowolony naganiacz nawet pomaga nam ściągnąć kurtki. Jest chłodno, ale na dworze mają gazowe ogrzewacze. To standard, aby ktoś nie zmarzł. Cały czas się zastanawiam, czy im się to opłaci. Takie grzanie powietrza przed knajpą. Dostajemy trzy dania w cenie dwóch. Naganiacz zadowolony, nam smakuje, i jeszcze domawiamy po jednym posiłku. Potem korzystamy za darmo z ubikacji, ubieramy się i wychodzimy, syci i zadowoleni. Jak tam kiedyś wrócę, to wrócę do tej knajpy jeszcze raz. Po to się rozpisałem, aby uzmysłowić forumowym właścicielom knajp, że to nie jest tak, że ty zainwestowałeś i zbudowałeś, a ja muszę u Ciebie jeść czy pić. Zrób tak, abym pierwszy raz zajrzał do Ciebie z ciekawością, nie daj mi powodu, abym czekając na obsługę szybko się zirytował, wychodząc. Może być sto knajp w rynku i każda będzie mieć swojego wiernego klienta. Każdy zarobi, każdy będzie zadowolony, bo klient do niego wróci. To miasto o którym wspominałem na początku to Paryż. Teraz można porównać, że tak naprawdę nie wielkość miasta się liczy ale podejście do klienta :). Każdy może zarobić. Przecież o to w końcu chodzi !.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości

cron