Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 16 lut 2014, o 14:11

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):
markus63@poczta.jaw.pl napisał(a):Kolego Januszu i po co się denerwujesz masz swoje lata i doświadczenie, więc odpuść sobie dysputy z młokosem i jego chłopską filozofią.
Ja zawsze ze spokojem stosuję maksymę Pitagorasa,która mówi:
" Wielką jest mądrością umieć znosić głupotę innych"
Pozdrawiam i życzę spokoju w ocenie jaworznickich wydarzeń w roku wyborczym.


:D
Ależ ja się nie denerwuję :D tylko żal mi gościa.
No ale jemu już nic nie pomoże, więc niech dalej kombinuje. Może nawet Silbertem zostanę :ugeek::ugeek:


Aż tak mnie nie żałuj;) Przyjdzie czas to będziesz żałował;)
Bo ludzie sa­mot­ni i skrzyw­dze­ni przez życie,którzy pragną je­dynie
ludzkiego to­warzys­twa stają się śle­pi! Nie odróżniają praw­dzi­wej treści
od fałszy­wego zaurocze­nia! Siły przy­jaźni od słabych więzi
ko­leżeństwa! Be­zin­te­resow­ne­go kom­ple­men­tu od za­kamuf­lo­wanej
kry­tyki! A szcze­rego uśmie­chu od złośli­wego uśmie­szku8-) Mi­mo, że nie mają
białej las­ki czy psa prze­wod­ni­ka są śle­pi! Rozumiesz?! Śle­pi na zakłama­nie
otaczające­go ich świata!

Jakoś inaczej Cie nie odnajduje jak człowieka samotnego! Godzinami siedzącego na forum, piszącego samemu ze sobą?! Może to się jakoś inaczej nazywa, ja nazwałem to samotnością!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez janusz66@portal » 16 lut 2014, o 17:04

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):
markus63@poczta.jaw.pl napisał(a):Kolego Januszu i po co się denerwujesz masz swoje lata i doświadczenie, więc odpuść sobie dysputy z młokosem i jego chłopską filozofią.
Ja zawsze ze spokojem stosuję maksymę Pitagorasa,która mówi:
" Wielką jest mądrością umieć znosić głupotę innych"
Pozdrawiam i życzę spokoju w ocenie jaworznickich wydarzeń w roku wyborczym.


:D
Ależ ja się nie denerwuję :D tylko żal mi gościa.
No ale jemu już nic nie pomoże, więc niech dalej kombinuje. Może nawet Silbertem zostanę :ugeek::ugeek:



Aż tak mnie nie żałuj;) Przyjdzie czas to będziesz żałował;)
Bo ludzie sa­mot­ni i skrzyw­dze­ni przez życie,którzy pragną je­dynie
ludzkiego to­warzys­twa stają się śle­pi! Nie odróżniają praw­dzi­wej treści
od fałszy­wego zaurocze­nia! Siły przy­jaźni od słabych więzi
ko­leżeństwa! Be­zin­te­resow­ne­go kom­ple­men­tu od za­kamuf­lo­wanej
kry­tyki! A szcze­rego uśmie­chu od złośli­wego uśmie­szku8-) Mi­mo, że nie mają
białej las­ki czy psa prze­wod­ni­ka są śle­pi! Rozumiesz?! Śle­pi na zakłama­nie
otaczające­go ich świata!

Jakoś inaczej Cie nie odnajduje jak człowieka samotnego! Godzinami siedzącego na forum, piszącego samemu ze sobą?! Może to się jakoś inaczej nazywa, ja nazwałem to samotnością!


Otóż wyobraź sobie że samotny póki co nie jestem. Pracuję zawodowo, niemalże cały miesiąc bez przerwy. Przyjaciół mam zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Nie nudzi mi się wręcz przeciwnie. Zaglądam tu z ciekawości między innymi dla nieocenionych komentarzy Bartona, jak i dla Twoich teorii spiskowych :D
Wcale nie przebywam godzinami na forum a na pewno nie dłużej niż Ty. Podlicz sobie ilość moich a ilość Twoich postów a się czegoś domyślisz. No i znowu kolego klapa, strzał w kolanko. Nie wiem co i komu chcesz wmówić swoimi komentarzami, cytatami, frazesami. Nie wiem czy sam wiesz :| I oczywiście żadnego konkretu i merytoryki.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez siux1@portal » 16 lut 2014, o 18:14

Januszu, ja rozumiem, że nie masz tajemnic dla przyjaciół, ale po co spowiadasz się przed takim zerem?
Tłumaczysz mu się ze swojego życia? A po co? Przecież tym, że z nim dyskutujesz karmisz go tylko, jak trolla. Lejesz wodę na jego młyn. Trochę szacunku dla siebie, Januszu.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez janusz66@portal » 16 lut 2014, o 18:25

siux1@poczta.jaw.pl napisał(a):Januszu, ja rozumiem, że nie masz tajemnic dla przyjaciół, ale po co spowiadasz się przed takim zerem?
Tłumaczysz mu się ze swojego życia? A po co? Przecież tym, że z nim dyskutujesz karmisz go tylko, jak trolla. Lejesz wodę na jego młyn. Trochę szacunku dla siebie, Januszu.

No cóż muszę się z Tobą zgodzić. :roll:
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez fireword@portal » 16 lut 2014, o 23:22

EEE yyyy nie wiem jak opisać to P$%3 o Szopenie ..... :!::!::!:
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 17 lut 2014, o 15:32

siux1@poczta.jaw.pl napisał(a):Januszu, ja rozumiem, że nie masz tajemnic dla przyjaciół, ale po co spowiadasz się przed takim zerem?
Tłumaczysz mu się ze swojego życia? A po co? Przecież tym, że z nim dyskutujesz karmisz go tylko, jak trolla. Lejesz wodę na jego młyn. Trochę szacunku dla siebie, Januszu.



Nie istnieją dolegliwości, które byłyby a priori nieuleczalne! Istnieją jedynie choroby, których obecnie nie potrafimy jeszcze leczyć8-) Odpuszczę polemikę bo im większy wpływ psychiatra chce na chorego wywrzeć, tym mniejszy wpływ wywiera:(
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez hawkmoon@portal » 17 lut 2014, o 20:13

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
Nie istnieją dolegliwości, które byłyby a priori nieuleczalne! Istnieją jedynie choroby, których obecnie nie potrafimy jeszcze leczyć8-) Odpuszczę polemikę bo im większy wpływ psychiatra chce na chorego wywrzeć, tym mniejszy wpływ wywiera:(


http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,15466815,Jestes_prawdziwym_trollem_internetowym__To_mamy_zle.html#BoxTechTxt
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez grisham@portal » 20 lut 2014, o 16:49

Paweł Silbert

Zarząd klubu LKS Ciężkowianka i przedsatwiciele osób, które złozyły petycję w obronie klubu (do dziś nie bardzo rozumiem, przed kim czy przed czym), otrzymali dziś na spotkaniu w urzędzie dwie propozycje:

1. możliwość wykupu od miasta boiska i budynku, w którym mieści się klub za 1% wartości. Według szacunkowej wyceny łączna kwota stanowi około 10 tys złotych. To pozwoliłoby klubowi na swobodne dysponowanie nieruchomością na potrzeby klubu - tylko zbycie na inny cel powodowałoby konieczność zwrotu bonifikaty.

2. zarządzanie nieruchomościami przejmie Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych i zawrze umowę najmu z klubem Ciężkowianka oraz odrębną z Miejskim Centrum Kultury i Sportu na prowadzenie świetlicy "Wega". To rozwiązanie daje szansę, by klub mógł korzystać z mienia gminy na bardzo preferencyjnych warunkach.


Jedno i drugie rozwiązanie porządkuje relację klub-miasto-MCKiS. Zgromadzeni przyjęli zobowiązanie, że na kolejnym spotkaniu - 6 marca, zarząd klubu przedstawi ostateczną odpowiedź jaką propozycję przyjmuje. Wyznaczeni przeze mnie pracownicy będą służyć w międzyczasie niezbędnymi informacjami, które pomogą działaczom podjąć sensowną decyzję.



I o co takie halo - ech "redakcjo"Obrazek
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 16 gości

cron