Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez wieszcz@portal » 11 lut 2014, o 19:38

Bo taka już jest i będzie linia redakcji. Haska wpada, drze się i rządzi (jak na kopalni - tak pani redaktor - z jakim finałem na kopalni?), do tego Pani Koster coś tam, za plecami latająca kamera i grono ekspertów na spotkaniach i w gazecie - Bochenek, Boroński, Sikora, (może Dawid piszący anonimy), kilku radnych wiecznie POkrzywdzonych, kilku ujadaczy z rynku i mamy obraz sytuacji.

Przypomina mi się relacja ze spotkania z przedsiębiorcami ws. rynku i w zasadzie każda relacja z sesji. To jest kolejna hucpa CT na potrzeby wojen z prezydentem. Zarzuty i odzywki uczestników "zajazdu ciężkowickiego" poniżej wszelkiej krytyki, oczywiście wszystko zgrabnie powycinane, żeby tylko Silbert był be. Nie chcieli gadać w normalnych warunkach to wyjazd na wiochę.
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez ad-vocem@portal » 11 lut 2014, o 19:41

Mądrze napisałem więc dla tych którzy nie zrozumieli za pierwszym razem powtarzam cierpliwie :)
a tak poważnie to powielenie wiadomości było nieświadome i bezcelowe, bo jak ktoś za pierwszym razem nie załapał z jakim typem człowieka ma do czynienia to trudno.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez gunner1978@portal » 11 lut 2014, o 19:54

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Pewien jestem, ze gdyby nie wsparcie dziennikarskie, to obecny prezydent namieszalby wszystkim w głowach.
Namieszał radnym, zamieszkał nauczycielom, wielbicielom zakupów w Galenie, urzędnikom... Wie jak to się profesjonalnie robi, jest przecież doświadczonym politykiem.
Pewnie dlatego boi się dokumentowania tego co mówi.
- Bez kamer i aparatów powiem wam wszystko, unikając odpowiedzialności za to co powiem.
Nie tym razem. Uczciwie i bez manipulacji panie prezydencie (niepotrzebujący wyborców).Karty na stół.


g*wno prawda. Zeby wiedziec jak bylo od poczatku do konca, wystarzylo tylko cichaczem wszystko nagrac chocba telefonem w kieszeni. A tak dostales okrojony material na potrzeby wlasne CT i ich propagande na rzecz POpaprancow i lewakow
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez paciaciakowa@portal » 11 lut 2014, o 19:54

feedback@poczta.jaw.pl napisał(a):a mi się nie podoba zachowanie Pani Haskiej i Pani Koster Dudkowskiej, które zarzucają prezydentowi, że nie pochodzi z Jaworzna? Argumentacja na poziomie przedszkola. Maluczka i nędzna, żeby tylko ukąsić i uderzyć poniżej pasa.

Ja mieszkam i pracuje w Jaworznie, moje dzieci chodzą do jaworznickich szkół, ale urodziłem się w Gródku. Przyjechałem tu do pracy i już zostałem. Czy według Pani Haskiej i Pani Koster-Dudkowskiej nie jestem godzien mieszkać w tym mieście. O co tu Chodzi, c to jest, co to za jakieś homofobie pracowników redakcji co tydzień?


Przyganiał kocioł garnkowi. Chamskie i buńczuczne zarzuty pod adresem obu Prezydentów, że niby nie są rodowitymi jaworznianami. I kto to mówi? Pani redaktor Haska rodem z Mysłowic! Do spółki z Panią Koster - Dudkowską tworzą duet pieniaczek jakich mało. Najbardziej słychać w tym materiale właśnie ich krzyki, z tzw. fochem w tle. Towarzystwo wzajemnej adoracji: kilku mieszkańców na krzyż a reszta redakcyjni pieniacze. Szkoda, że Prezydent dał się trochę sprowokować i wciągnąć w tę bezsensowną pyskówkę. Na drugi raz - olać :ugeek:
paciaciakowa@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez feedback@portal » 11 lut 2014, o 19:56

Moim zdaniem dyskusja bez kamer CTv wniosła by wiele, bo jak widać na nagraniu Pani Haska pochodząca notabene z Mysłowic oraz Cięzkowicka szlachcianka Pani Koster Dutkowska były nastawione nie na dialog ale na kłótnie i podgryzanie. Inaczej nie byłoby materiału:):)

Matysik chce dorównać Faktowi:):) jeszcze powinien dać gołą babę na ostatnia stronę:):) oczywiście z Jaworzna bo inne baby są be:):)
feedback@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez turyn@portal » 11 lut 2014, o 20:03

feedback@poczta.jaw.pl napisał(a):Cięzkowicka szlachcianka Pani Koster Dutkowska



:D:D:D:D:D:D
turyn@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez solidarnapolska@portal » 11 lut 2014, o 20:11

Jak wysoko trzeba zajść, żeby tak nisko upaść?

Mieszkanka: Ja na Pana głosowałam, naprawdę.
Silbert: I co z tego! Pani mnie szantażuje z tego powodu?
M: Szantażuję Pana? Jak Pan tak może powiedzieć do swojego wyborcy? Teraz tego żałuję bo mówi Pan do mnie , jak bym była śmieciem.
S: Może Pani na mnie nie głosować, ja sobie dam radę bez Pani.


solidarnapolska@portal
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez wieszcz@portal » 11 lut 2014, o 20:17

Oho "zerowe" popłuczyny po PiSie dały głos na forum. Macie mniej % niż woda utleniona, a chcesz/cie zaistnieć. Rozumiem, że ramię w ramię z SLD, się Zioberek ucieszy.

Co ciekawe słyszałem, że Matysiki też rodowici jaworznianie - z kieleckiego:ugeek:
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 11 lut 2014, o 20:27

Ja jestem niesamowicie spokojny człowiek ale sam bym nie zdzierżył. Rozumiem spokojną dyskusję ale atak ludzi zupełnie niezwiązanych z tematem i liczących na tanią sensację jest delikatnie rzecz ujmując niesmaczny. Redakcja naczelna CT określiła się jednym słowem: "krucjata". Dla muzułmanów to samo symbolizuje "jihad". Racjonalnie rzecz ujmując jest to zwykły fanatyzm a fanatyk nie myśli racjonalnie. Co robił przewodniczący rady nadzorczej SM "Górnik" na spotkaniu w Ciężkowicach? Ad-vocem jesteś w stanie to logicznie wytłumaczyć? Jaki interes ma ten człowiek w miejscu gdzie bloków jeszcze długo nie uświadczysz?
A reszta radosnej zewnętrznej ekipy, która z zadumą pochyliła się nad ciężkim losem biednych mieszkańców Ciężkowic, którzy wg. redakcji CT mogą stracić dostęp do ciepłej herbaty, ping-ponga i piłkarzyków?
Moim zdaniem najważniejszy jest przejazd kolejowy, który skutecznie izoluje tą dzielnicę od miasta. To co na północ od torów jest gorsze bo odcięte. Ten problem trzeba uregulować. Pizze można sobie zamówić. Sorry ale, żadna dzielnica poza może Osiedlem Stałym nie może pochwalić się pizzerią a taki "sensowny" argument pada w materiale.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez tomaszsedor@portal » 11 lut 2014, o 20:29

solidarnapolska@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak wysoko trzeba zajść, żeby tak nisko upaść?

Mieszkanka: Ja na Pana głosowałam, naprawdę.
Silbert: I co z tego! Pani mnie szantażuje z tego powodu?
M: Szantażuję Pana? Jak Pan tak może powiedzieć do swojego wyborcy? Teraz tego żałuję bo mówi Pan do mnie , jak bym była śmieciem.
S: Może Pani na mnie nie głosować, ja sobie dam radę bez Pani.




Lubię to :)
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 15 gości

cron